Hot couture nebo My insolence

Elvira 24.01.09 20:56

Hot couture nebo My insolence

Co byste mi poradily? Dekuji a omlouvam se, manzelova klavesnice nema diakritiku. Dekuji moc :)

Reklama

Sára 24.01.09 21:13

to co se tobě líbí víc - já osobně ani nevím, Hot Coutore jde na mě do cukrova, My Insolence se mi líbí - je ovocná ale není to taková ta mdlá ovocenka, osobně bych si ji pořídila spíš do teplejších dnů než teď na zimu

evixx 24.01.09 21:16

Hot Couture jsem kdysi zkoušela - jen na papírku … nezaujala mě a měla mizernou výdrž :?

Elvira 25.01.09 18:27

Sáro a evixx, děkuji mockrát za vaše odpovědi. Na léto zrovna něco hledám, tak zkusím nejspíš My insolence. Chtěla jsem se vrátit do dětství - trhání malin ve Sloupu :lol:

evixx 25.01.09 18:42

Sloup na Blanensku?…to muselo být krásné dětství :) … Insolence je také malinová a mně osobně se zdá příjemnější než My Insolence ( moc bonbónová )…hezké maliny jsou také v Diamonds od Armaniho

Kopretina 25.01.09 22:14

Mně se taky víc líbí klasická Insolence. My Insolence už mi přijde jako horké maliny s vanilkou, už na mě působí moc sladce.

chaantal 26.01.09 10:43

Mela jsem Hot Couture a prislo mi, ze drzela pekne. Hezci a vytribenejsi mi vsak uricite prijde My Insolence. Hodne mi pripomina Miss Dior Chérie, ale zda se mi trochu ovocnejsi. Klasickou Insolence nemusim, je hrozne hruba, az stiplava…

evixx 26.01.09 10:54

…u klasické Insolence mi přijde dost velký rozdíl mezi edt a edp…ta je o poznání jemněší, pudrovější

Elvira 27.01.09 17:28

Holky, dekuju moc, jste zlaty (uz jsem zas na pc bez hacku, nezlobte se). Myslela jsem prave neco lehciho, mne se My insolence libi bonbon nebonbon :) a na Insolence se taky podivam a po vyplate jdu na to :-)

evixx, je to Sloup u Ceske Lipy, ale travila jsem tam jen prazdniny od 0 do 27 let kazdy rok a ted mi to schazi, protoze uz tam nejezdime. Tak si to chci pripomenout temi malinami. Tenkrat jsem tam jednou vyrusila vosy a pomstily se mi (nastesti jen tri) , snad se mi to nestane ted s novou vuni :lol:

Jinak vam to tu vsem moc chvalim a smekam, jake jste znalkyne! Dekuji.

Lyonella 27.01.09 17:30

Jéje, do Lindavy ( kousek od Sloupu ) jsme jezdili s klukama (dětmi) na fotbal. soustředění… a do Sloupu na koupaliště. :D

… a do Cvikova a do Novýho Boru na zápasy..

evixx 27.01.09 17:40

…jo tenhle Sloup … moje 1. švagrová pocházela z Krásné Lípy, což je také někde tam - bych řekla … ale byla spíš na prachy než na maliny :wink:

Elvira 27.01.09 17:59

My jsme tam plasily se segrou rybarum ryby :lol:
Ted jsem mela nemocnou holcicku, uz je zdrava, tak si zakazuji byt na prachy, protoze na ten paragraf toho moc nedostanu…nevim, jestli zbyde neco na parfem :( Ale kdyz vy jste me tu tak navnadily! :lol:

Elvira 27.01.09 20:18

evixx, jeste prosim, takze pochopila jsem dobre, ze pokud bys volila mezi Insolence edt a edp, priklanis se k edp? My insolence je jen edt, je to tak? Dekuji za trpelivost.

evixx 28.01.09 08:53

…ano, je to tak jak říkáš :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama