Hudební přehrávač s rádiem

Roza 07.09.12 13:37

Hudební přehrávač s rádiem

Plánuju koupi MP3 přehrávače s rádiem (to je tam důležité). Prosím o radu a vaše zkušenosti. Měla jsem Samsung YP-U3 a byla jsem spokojená.Tento typ už není v prodeji a já ji ztratila.


Reklama

rock 07.09.12 16:28

To moc záleží na tvých prioritách. Kdybych si vybíral pro sebe, zvolil bych iRiver E40

Dostal bych výdrž akumulátoru 2-3násobnou ve srovnání s cenově srovnatelnou konkurencí (50+h při přehrávání hudby), neurážející zvuk (kvůli kterým bych použil jiná sluchátka, ale to platí o všech mp3 přehrávačích), přijatelnou váhu a rozměry a koneckonců i to FM. To celé u přehrávače za cenu, kvůli které bych si nehodil mašli, kdybych ho někde zničil nebo ztratil. Smířil bych se s tím, že se mi vůbec nelíbí a že funkce přehrávání videa je tam sotva na hranici použitelnosti.

Roza 07.09.12 17:15

Díky za tip. IRiver E300 měl původně manžel vyhlídnutý pro dceru, ale teď bude prioritně vyřízena moje potřeba :-). jak tak koukám ta 4O je více vydržící bez nabití a 300 má zase lepší displey na videa (to ani zatím nemíním využívat). Pokud to má jiné významné rozdíly, prosím na upozornění ať můžu zvažovat „pro a proti“. Mimo svoji MP3 řeším také nějakou pro starší (70)kolegyni - kamarádku. Myslím že budou vhodná větší písmena a ovládání na tlačítka.

rock 08.09.12 11:44
@Roza píše:
4O je více vydržící bez nabití a 300 má zase lepší displey na videa

Tím je ve zkratce řečeno vše. E300 je univerzálnější, do jisté míry si poradí s nepřekonver­tovaným videem, má vestavěný reproduktor, umí prohlídnout víc formátů obrázků, zvládne zobrazit soubory txt (nabízí se otázka, kdo by výše uvedené měl v úmyslu provozovat na 6cm displeji, ale proti gustu …) a má slot na paměťovou kartu.
E40 je v podstatě jednoúčelová, přehraje hudbu a vydrží to dělat opravdu dlouho. Přehrávání videa je tam spíš jen pro zlost (jen formát smv) a displej je menší i horší.

manolia 08.09.12 22:13

@Roza Doporučuji kouknout sem, jsou tam i recenze a lze i napsat dotaz ;)
 http://forum.avmania.e15.cz/…hravace.html?…

dusty 10.09.12 20:09

Keď si nechceš pozerať videá, odporúčam ti Sony Walkman. Môj ružový dvojgigáč mám už štvrtý rok, sľubovali, že batéria vydrží 500 nabití, čo sa už dávno stalo. Je bezporuchový. Prehráva viacero formátov, ja všetko konvertujem na mp3. Už mám kúpený aj nový model, tentoraz tyrkysový štvorgigáč s trošku iným ovládaním.
http://www.alza.sk/…-d352323.htm
Jeho systém už rešpektuje európske nariadenie o intenzite zvuku, takže hudobné orgie s ohluchnutím s ním robiť nemôžem :mrgreen: . Zvuk excelentný, výdrž super, vyzerá dobre, všade ho strčíš.


Reklama

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama