Humorné kosmetické situace

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Sendy 11.08.10 14:29

Ony jsou to tak tři lžíce těl. mléka na 30 střiků slabší vůně a 15 střiků silnější. Zamíchat, našlehat vidličkou a uložit do nějaké dózičky, já si je nakoupila v prodejně s orientální tematikou, kde mají vonné tyčinky atd. Je dobré nechat to rozležet tak dva tři dny, krásně se smíchá vůně s tím mlékem. A pak nechat v koupelně na poličce v těch dózičkách. :)

lucil 11.08.10 14:45
Sendy píše:
Ony jsou to tak tři lžíce těl. mléka na 30 střiků slabší vůně a 15 střiků silnější. Zamíchat, našlehat vidličkou a uložit do nějaké dózičky, já si je nakoupila v prodejně s orientální tematikou, kde mají vonné tyčinky atd. Je dobré nechat to rozležet tak dva tři dny, krásně se smíchá vůně s tím mlékem. A pak nechat v koupelně na poličce v těch dózičkách. :)

Hmmm…tak že bych také vyzkoušela :conf: To už si o mě budou doma myslet, že jsem úplný cvok :lol: :lol:

shanin 11.08.10 14:49

Já si parfémy do tělových mlék stříkám běžně. Nebo tělových sprejů, které chci vylepšit. Ale nic nemixuju. Prostě to nastříkám do pixly a protřepu.

Slimek 11.08.10 15:01

píše, že pár střiků …ale na jaké množství to se neví :) ..no, já si dám podle chuti.
už si nesu neparfemovany mlicko a dokonce i gel (na ten hodne sazim :) a hned doma začnu vařit :)))

Uvažuji o Coco, Allure a asi ješte Ormonde woman ;)…tak snad se povede.

WildOrchid 11.08.10 15:07

jeden vzperac se pry probudil s bolesti v krku, tak si chtel vykloktat, ale sahl po spatne lahvicce, a lokl si cpavku..

Magda 11.08.10 15:17
Slimek píše:
píše, že pár střiků …ale na jaké množství to se neví :) ..no, já si dám podle chuti.
už si nesu neparfemovany mlicko a dokonce i gel (na ten hodne sazim :) a hned doma začnu vařit :)))Uvažuji o Coco, Allure a asi ješte Ormonde woman ;)…tak snad se povede.

Jsem zvědavá, jak to dopadne s Coco :conf:

Sendy 11.08.10 15:54
Magda píše:
Slimek píše:
už si nesu neparfemovany mlicko a dokonce i gel (na ten hodne sazim :) a hned doma začnu vařit :)))Uvažuji o Coco, Allure a asi ješte Ormonde woman ;)…tak snad se povede.
Jsem zvědavá, jak to dopadne s Coco :conf:

Ony jsou to tak tři lžíce těl. mléka na 30 střiků slabší vůně a 15 střiků silnější. Zamíchat, našlehat vidličkou a uložit do nějaké dózičky, já si je nakoupila v prodejně s orientální tematikou, kde mají vonné tyčinky atd. Je dobré nechat to rozležet tak dva tři dny, krásně se smíchá vůně s tím mlékem. A pak nechat v koupelně na poličce v těch dózičkách.

vixen 11.08.10 17:47

V koupelne na polici vedle sebe stojí odlakovač( světle modrý) a vedle něj Odol ústní voda( velmi podobné barvy jako odlakovač). Taťkovi se udělaly v puse afty tak ho mamka poslala ať si jde vykloktat. No tak afty hezky vypálil odlakovačem :lol:

A 20let stará záležitost. Mamka jezdila do tehdejšího zaměstnání na kole a v létě přijela uřícená žíznivá. Tentýž den ráno jsme se ségrou dělaly bubliny stylem do skleničky vodu s jarem a bublifuk jak vyšitý. Nechaly jsme skleničku na vchodovém botníku a mamča uřícená z práce jak si cvakla na zahnání žízně :lol:

Lalaith 11.08.10 17:51

Já jsme takhle jako malá vypila (no, párkrát si lokla) vyšeptalého piva, které stálo na lince taky kdo ví jak dlouho - mamka si ho nalila jen do malé skleničky po obědě a nedopila a já myslela, že je to čaj :|

RainyWeather 11.08.10 18:53

Bratr se napil bílků, protože si myslel, že je to šťáva :vomit:

Marianna 11.08.10 20:42
vixen píše:
A 20let stará záležitost. Mamka jezdila do tehdejšího zaměstnání na kole a v létě přijela uřícená žíznivá. Tentýž den ráno jsme se ségrou dělaly bubliny stylem do skleničky vodu s jarem a bublifuk jak vyšitý. Nechaly jsme skleničku na vchodovém botníku a mamča uřícená z práce jak si cvakla na zahnání žízně :lol:

Tak přesně tohle se mi stalo taky s mou mami. Chudák pak musela vyvolat si zvracení, aby se tím jarem neotrávila. Dodnes na to vzpomínám s výčitkami svědomí, že jsem si málem otrávila matku. :speechless:

tarra 11.08.10 21:08

Já jsem jednou měla na střední u stojanu sklenici se špinavou vodou od barev a sklenici s kolou.
Hmátla jsem po špatné a té obarvené vody jsem se skutečně napila - polkla - tu chuť si při té vzpomínce vybavím dodnes :vomit:

Jinak co se týče míchání tělových mlík, je to sice hezký nápad, ale já mám parfémované mléko jedno (MaxMara Le Parfum), voní krásně, ale jsem strašně líná se mazat, takže ho do vypotřebování stejné toaletky snad ani nespotřebuju :roll:

Slimek 11.08.10 21:09

vody s jarem na bublifuk jsem se jako mala taky parkrat napila, to je vazne hnusnej košt.

jinak mam namichano, nakonec jsem to castecne zmenila a udelala mlicko z Coco Mad, Allure a No.19…no a v opacnem poradi bych je oznamkovala, mlicko No.19 je proste spicka, ta mlickova emulze ho vubec nezmenila a je dokonaly, hure je na tom Allure - mlicko ho nejak pohltilo a neni moc citit - mozna se ale jeste ulezi, uvidim. no a coco mad ma palec dolu, te ten mix vubec nesedl, s tou jsem se sekla ..no, a zrovna jako na potvoru jsem te umichala nejvic, takze budu mit asi kvalitni patlani na paty :)

Gileis 11.08.10 21:13

Brácha se kdysi začal mýt Domestosem :lol: (jeli jsme na dovču a mamka vždycky trochu bere s sebou - odlila do malého obalu po sprcháči a už to bylo :D )

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek