Hydra Zen Nuit (Lancome)

Širín 31.10.10 21:24

Hydra Zen Nuit (Lancome)

Dostala jsem krém od Lancome - kupovaný na xparfémech .
Po jednom použití se mi oloupal stříbrný lem na víčku i růžička.

Byla jsem se podívat v Sephoře a co jsem nezjistila - proužek tam sice je, ale ne stříbrný, ale lesklý do růžova. Růžička se taky nedá oloupat ani nehtem.
Vůně krému je také značně jiná.

Takže mě čeká reklamace u xparfémů a myslím, že to také bude můj poslední nákup u nich.


Reklama

Mitzi 31.10.10 22:30

krémy od Lancome jsou snad nejvíce padělané ze všech :evil: taky jsem jeden kdysi koupila :bang: na Mimibazaru nebo na Aukru :(

meduza123 01.11.10 18:15

Teda, asi jsem sto let za opicema. To už se padělají i krémy?? :shock: A na Xparfémech mě to překvapuje tuplem. Ještě že nic takového nekupuju :?

Širín 05.11.10 09:13

Krém byl vyreklamován a peníze vráceny.
Děkuji

tuzezlypes 07.11.10 18:08

O padělaném krému jsem též neslyšela, ale když se nad tím zamyslím, tak to bude jednodušší než u parfémů, které různě voní. Tady se flákne jen odpovídající kelímek a šup tam s něčím levným bílým a je to. Procento odhalení nízké, zisk veliký.

janicka24 08.11.10 22:18

Já jsem si na Mimibazaru koupila odličovač očí od Estée Lauder,bylo to 50 ml balení a byla v něm tak možná voda…neodličovalo to naprosto vůbec,divně to drhlo…prostě konec…Origo odličovač používám už dlouho a je to bomba,tak jsem rozdíl poznala hned.....

Hegr (xparfemy.cz) 12.11.10 19:06

Tento text je doplňkem velkého vyjádření zde:

viewtopic.php?f=17&t=­34183

Co se týče krému Lancome, rozjel jsem rozsáhlé pátrání a komunikace s dodavatelem atd.., rozebrali jsme několik desítek balení a poté předložili dodavatelům k vyjádření, jelikož je v našem zájmu vědět co prodáváme. Zhruba u 2 z 10 krémů se projevovali nedokonalosti na obalu. Je v našem vlastním zájmu mít vše v pořádku.

Po dalším šetření bylo zjištěno, že šlo o chybu v továrně, kde propustili zmetkové, špatně vyrobené flakony. Pokud nás zákazník o tomto informoval, vracíme částku za krém + poštovné směrem k Vám i poštovné směrem zpátky k nám. Zákazník tedy není nikterak poškozen. Jelikož jsme na tuto chybu přišli velice brzo, prodaných vadných kusů není mnoho.

U krémů se v tomto případě jednalo o chybu výroby. Zatím jsme vzali zpět dva kusy. Pokud kdokoliv má takový kus v držení, neprodleně tento výrobek zašlete zpět a budou Vám vráceny peníze i náklady na dopravu. Případně můžete zboží takto reklamovat i na prodejně.

Rovnou dodám, že je nesmysl, abychom prodali padělek. Měsíčně prodáme desítky tisíc produktů, nemáme důvod riskovat pověst a věrnost zákazníků pro několik desítek nekvalitních krémů a už vůbec ne padělků. V dnešní době má každý zákazník cenu zlata a byli bychom doslova šílenci, kdybychom něco takového dělali.

Ovšem chyby se stávají a tuto jsme nemohli nijak ovlivnit. Ovšem zárukou pro Vás je právě to, že jsme spolehliví prodejci a jakoukoliv reklamaci svědomitě vyřešíme.

hatko 17.12.10 09:46

Prosím, co říkáte na tohoto prodejce? Dle obalu a ošoupané růžičky je s klidem možné, že je to fake…

http://aukro.cz/…493_lancome_ … 50_ml.html


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama