Hypnôse Senses

delfin32 08.07.09 09:22

Hypnôse Senses

Dostal se mi do ruky jeden letištní vzorek Hypnôse Senses . Přistupovala jsem k němu s ohledem jeho na starší sestru Hypnôse, se kterou se zrovna nekamarádíme, poměrně obezřetně.
Sama sebe jsem povzbuzovala v duchu slovy, ale co, vždyť je světlejší a hlavně není fialová, tak to snad zvládneš :?

Abyste se všechny zorientovaly, tak já jsem spíše ta citrusově-svěží, orient opravdu nemůžu, zejména vanilku ne.

A musím říct, že Hypnôse Senses je docela fajn - šoupla bych ji někam do kategorie Elle či Elle Intense (ale není tak křiklavá jako Elle).
Podařilo se mi ve složení odhalit typický pepřový závan, pak jsem tam zacítila i tu vonokvětku (ale kdybych o ní nečetla, tak to teda určitě nepoznám). No a pačuli.

Perfumers: Christine Nagel, Nathalie Feisthauer, Ursula Wandel

Perfume Notes:
top: pink peppercorn, mandarin essence;
heart: osmanthus absolute, rose leaves, honey;
base: Indonesian patchouli, cistus (vegetal amber), benzoin, tonka.

Uvedení na trh: srpen 2009

Jak k té ruce pořád čichám, tak myslím, že v tužebníku zruším Elle jako svůj potenciální zimní kousek a šoupnu tam místo ní Hypnôse Senses :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Myskamauska 08.07.09 09:24

To vypadá zajímavě :wink: .....klasickou Hypnose taky zrovna nemusím!!!!!

chaantal 08.07.09 12:17

Já jsem ji zkoušela před dvěma týdny v Milánu a moc mě nezaujala. Nemůžu si pomoct, ale ty derivace z původní EdP jako novinka EdT či jiná lehčí verze, nikdy už to není ono :?

delfin32 08.07.09 13:32

Souhlasím s chaantal, že milovnice klasické Hypnose rozhodně nebudou nadšené.
Ovšem ty ostatní, co na původní variantu nemají žaludek, těm by se tahle odvozenina mohla líbit :wink:

Intense77 11.08.09 21:41

....

Mne sa nepáči. Obyčajná tuctovka. Ďalšie sklamanie :o( to račej Coco Mademoiselle to je originál. A nie tento odvar. Ale flakonik pekný. A pôvodná hypnose sa mi páči.Mnam. Som sklamana:o((

Intense77 11.08.09 21:42

...

Som si myslela že Lancome ostane originalna.

verunka2201 11.08.09 21:55

A mě se taky nelíbí, zkoušela jsem ji dnes. Děkuju delfínkovi za nalezené složení; sice nevím, jak voní osmanthus, ale odhaduju, že to, co se mi na ní nejvíc nelíbilo byl med. Bylo to po většinu doby (krom začátku, ten byl divně plytký a nijaký), jak jsem psala ve zkoušecí rubrice, jako repelent OFF řádně oslazený cukrem (a možná ještě sušenou smetanou, ale nepředstavujte si nic gurmánského!). Brrr, moc divný.

Ingrid 11.08.09 21:56

Já na původní Hypnose nemám žaludek ani nos,já ji skoro necítím a to,co vnímám,to mne nějak nebere,ale tuhle novou,tu cítím a dokonce se mi líbí,nevím,jak je to možné,ale je to tak.Jen ta výdrž není závratná.

ledifia 11.08.09 22:44
verunka2201 píše:
sice nevím, jak voní osmanthus

Verunko, možná jsi někde narazila na vonokvětku, to je to samé, aspoň doufám, a mně ve vůních voní většinou jako bílý čaj, takový ten kvetoucí, jestli znáš, a trochu zapařeně. Jak ho najdu ve složení, zbystřím, líbí se mi.

verunka2201 11.08.09 22:47

Nenarazila. Aspoň o tom nevím. Ale kvetoucí čaj bych ráda vyzkoušela :) Jaký doporučuješ?

I když, je pravděpodobný, že jsem nějaké vůně s osmanthem ve složení už zkoušela, nevybavím si přesně jaké, ale vsadila bych na to. A tuším, že se mi vůně líbily :)

1Miru 11.08.09 22:54

…mně se zase líbí klasický Hypnose… …a Elle byla pro mě dost děsná…

ledifia 11.08.09 22:55

No tak Elle a Addict 2 jsou z jednoho pytle, Miru.

1Miru 11.08.09 22:58

..ledi,
však se taky čím dál víc bojím…! :shock: :twisted: ,
ale zvědavost je silnější než já - musím zkusit! :twisted: :D

verunka2201 11.08.09 23:11
ledifia píše:
No tak Elle a Addict 2 jsou z jednoho pytle, Miru.

Ne-e, vůbec! :lol: Addict 2 je pro rozkošné -náctky a Elle pro … no, pro dospělé :roll: (Nechci škatulkovat dle stáří, ale tady se mi to přímo nabízí!)

Miru, neboj se a jdi do toho! :wink: Zkusíš a uvidíš - co nejhoršího se může stát? Poběžíš to smýt. Ale zvědavost bude ukojena 8)

1Miru 11.08.09 23:15

:twisted: ..Ti " ď ", verunko!…
-náctka jsem byla před drahně lety a rozkošná?! :speechless: … …hm, další mínusová informace…!,
ale já se nebojím, já se nebojím a zkusím :twisted: :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama