Ideálna vôňa počas dňa na týždennú lyžovačku?

wess 3.1.18 14:42

Ideálna vôňa počas dňa na týždennú lyžovačku?

ak máte nejaké nápady sem s nimi ;-) mám namysli doslova boardovanie, takže niečo na celý deň na svah, poprípade niečo na zbieranie pohľadov alebo komplimentov počas státia v rade na lanovku alebo popri zohriatí sa v apres bare. Nech je aj iná zábava popri jazdení :klaun: Dík :potlesk:

Tanulik 3.1.18 14:55

@wess Ja som lyžovala viac ako 40 rokov a nikdy ma nenapadlo sa na svah navoňať . :-D Na lyže som chodila hlavne lyžovať . Dnes je lyžovačka o predvádzaní sa a o módnom trende , takže asi aj parfém k tomu patrí . V každom prípade by som volila niečo svieže , aby si nezamoril čerstvý , horský , ozónový vzduch , lebo to je najkrajšia voňa , akú poznám . :-*

wess 3.1.18 15:28

@Tanulik to áno máš pravdu, ale skôr nie som z tých čo sa radi predvádzajú a tiež nenakupujem všetko trendy čo je nové na svah. Preto práve sa pýtam na nejakú vôňu, ktorá by priniesla iný zmysel pre pohľady ľudí na svahu. Väčšina je už znechutená takou módou, preto radšej nech cítia niečo pekné, príjemné z čoho budú mať radšej úsmev :-) A áno ja aj na svah sa musím navoňať, aby som sa cítil fajn, je to už zo zvyku 8-)

Tanulik 3.1.18 18:30

@wess V krutej zime , keď sneh vrždí a líca idú vypadnúť z tváre ;-) by možno bola príjemná pre teba , ale i okolie , aj nejaká teplá voňa napríklad s medom , vanilkou , rumom , škoricou , santalovým drevom … žiaľ , neviem sa orientovať v pánskych voňach , ale téma sa mi páči ;-) Budem sledovať , čo páni navrhujú . ;-)

BobanSK 3.1.18 19:44

Ja napríklad tiež keď idem hrať futbal, tak sa navoniam, cítim sa tak lepšie :-) A keby som šiel na lyžovačku tak by som si zobral bud Dior Sauvage alebo Chanel Allure Homme Sport :-) Alebo moju teraz obľúbenú zimnú vôňu Armaf OUD..

Frankie 3.1.18 20:56

Pokud chcete vonět na 100 honů, vyberte si hlavně vůni s velkou projection a sillage.

BobanSK pravděpodobně myslel Dior Eau Sauvage Parfum, že? ;-)

Ve středním věku bych v prvé řadě a s nadhledem sáhl po:

• Opium pour Homme (EDP)
  • Eau des Baux
  • Eau Sauvage Parfum
  • Dior Homme Intense/Parfum
  • PZ Viaggio d'Africa
  • DG pour Homme

S nimi je pobyt na mrazu dle vlastní empirie a se zárukou na milión procent nepředstavitelná pohádka a ženské k Vám budou zvědavě nalétávat jak sršně.

Ale klidně další, namátkou Turkish Blend, Tobacco od FB, Pure Havane/Malt, Guerlain LIDG/LIDGE…, ani s nimi si ostudu na sněhu neuděláte.

Ty mainstreamovky, co navrhuje BobanSK, bych viděl spíše pro mladší věk.
K nim bych si dovolil naadovat i další líbivou syntetiku, Fahrenheit Cologne.

Příspěvek upraven 03.01.18 v 22:32

BobanSK 3.1.18 21:24

Frantatata myslel som fakt Sauvage :-) Aj keď aj ja v nej cítim trocha syntetiky, tak aj tak je to asi moja najchvalenejsia vôňa a to môže byť aj tým, že sa skutočne netrenovanym nosom páči..A ako som mohol veru zabudnúť na Lidge a Opium.. Hlavne to Opium je skvelá voľba :-) Alebo i Bentley Absolute by nemusela byť zlá..

Frankie 3.1.18 21:36

@BobanSK
Určitě to neušlo Tvé bedlivé pozornosti, že Crocodile od Rasasiho se chová jako Sauvage EDP a voní přirozeněji.

BobanSK 3.1.18 22:13

@Frantatata Ja som myslel ten modrý Sauvage s Johnny Deppom, takže sme sa nepochopili :-) Samozrejme pokladám Dior eau sauvage parfum za klenot medzi vôňami bez akých kolvek syntetických náznakov a celkom aj ľutujem ze som ho predal pred par rokmi.. Syntetické nuancie ma v sebe ten modrý sauvage.. A ten crocodile sa prosím ťa podoba na Eau Sauvage Parfum alebo na modry Sauvage s Deppom?Celkom ma to zaujalo :-)

Frankie 3.1.18 22:28

@BobanSK
Znám tu reklamu.

Ačkoliv jsem měl modrý Sauvage (2015) EDT jen 2× jako vzorek, vem na to jed, že Al Rasasi 9459 z roku 2016 (alias Croco) je velmi podobný, ba dokonce lepší a s parametry Sauvage EDP.
Všechny ty 3 Rumzy se neuvěřitelně povedly.

Nicméně pro decentního muže bych zvolil Eau Sauvage Parfum, který v mrazu jiskří a cinká. :lol:
Do příspěvku jsem k vyjasnění přidal Eau…

Váš příspěvek