Illamasqua Freak Scarab -odkud v Evropě k nám posílají?

chavah 23.8.17 18:18

Illamasqua Freak Scarab -odkud v Evropě k nám posílají?

Moc prosím o radu. Toužím po této vůni, ale z GB k nám prostě neposílají ( rizika letecké přepravy).Nevíte, kde v Evropě by se dala v nějakém e-shopu koupit a zaslat poštou?Děkuju všem.
(že já blbec ji nekoupila v Dubaji na jaře. :-( ..).
(Pokud by tam měl někdo cestu a obětoval se ji koupi, budu mu do smrti vděčná :srdce:).

Anonymní 23.8.17 20:06
@chavah píše:
Moc prosím o radu. Toužím po této vůni, ale z GB k nám prostě neposílají ( rizika letecké přepravy).Nevíte, kde v Evropě by se dala v nějakém e-shopu koupit a zaslat poštou?Děkuju všem.
(že já blbec ji nekoupila v Dubaji na jaře. :-( ..).
(Pokud by tam měl někdo cestu a obětoval se ji koupi, budu mu do smrti vděčná :srdce:).

Já si taky plánuju koupit, letím tam v říjnu, tak kdybys ji do té doby nesehnala, tak se ozvi, dvě uvezu.

• Citovat
  • Nahlásit
chavah 23.8.17 20:51
@Romana Frangipani.cz píše:
Já si taky plánuju koupit, letím tam v říjnu, tak kdybys ji do té doby nesehnala, tak se ozvi, dvě uvezu.

Ježíši, to je nabídka. :srdce: Píši SZ!

chimaera 23.8.17 21:58

@chavah případně - já brala před asi rokem (dvěma?) pro jednu aromačku Freak EDP a šlo to bez problémů, jen bylo za vůně dost drahé, expresní poštovné. Teď mě to pustí bez obstrukcí až poslednímu kroku před k platbou a dokonce je poštovné (2-3 dny dodání expres) zdarma - zkoušela jsi na to ofi stránkách až k dokončení objednávky?

Váš příspěvek