indické parfémové oleje od Krišňáků

nefervet 24.09.10 14:38

indické parfémové oleje od Krišňáků

Ahoj všem, chtěla bych se podělit o překvapení, které mi přinesla návštěva obchůdku s indickým zbožím. Narazila jsem tam na parfémové oleje z Indie a některé z nich voněly vážně krásně! Neodolala jsem olejíčku s názvem Nag Champa - zlým jazykům to bude vonět jako vonné tyčinky a nebudou daleko od pravdy - úplně stejně se totiž jmenuje podobně pěkně vonící a celkem známé balení vonných tyčinek. Ale pro mě je ta vůně úžasná! Zatím strčila do kapsy všechny vůně, co jsem poslední dobou zkoušela! Jen škoda, že jsem parfémovej začátečník a nedokážuji ji přesně popsat - řekla bych jen, že je celkem sladká, ale ta sladkost je brzděná tím tyčinkovým odérem:) Typově mi připomíná snad něco mezi klasickým Shalimarem a jeho odlehčenými verzemi (jeho příznivkyně prominou-jak říkám, jsem čichač začátečník) Nechci to nikomu vnucovat, ale pokud se budete pohybovat někde v okolí Soukenické, doporučuji se stavit a vyzkoušet.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

chavah 24.09.10 16:47

Kolik ty olejíčky stojí?

tapuz 24.09.10 18:32

Proč zlým jazykům? Pro mě jsou například úplně jasné vonné tyčinky Tabu nebo Joop!Femme, taky Cašmir do nich nemá daleko, a řada dalších, a zrovna tyhle vůně mám specielně ráda. Myslím, že milovnic vůní vonných tyčinek se najde dost a dost.
Ten obchůdek je přímo v Soukenické? Určitě se tam stavím. Snad budou mít santalové mýdlo (nejdřív do prádelníku, posléze do koupelny :lol: ).

nefervet 24.09.10 19:16

jj, přímo v Soukenické, na tom konci blíž k myslím že Petrskému náměstí.
Cena 10ml 155Kč.
Jen varuju, Nag Champa je podle mého opravdu velmi výrazně inspirovaná stejnojmenejma tyčinkama, ale hrozně se mi líbí…i milému mému.
Pak byl myslím hezkej ještě Budha Delight, taky tam maj požehnaně jednodruhovek(am­bra, santal, mošus, růže, vanilka,… celkem dobré).
Snad to nevypadá, že jim tu dělam reklamu, ale mě když něco nadchne, tak mám tendenci to vnucovat snad každýmu :oops: :)

Širín 24.09.10 20:27

Osobně bych od této sekty nekoupila ani toaletní papír (a myslete si co chcete).

barbucha 24.09.10 20:39

Proč? Škoděj snad?

Širín 24.09.10 21:29

Důvod těchto jejich obchodů je jednoznačný - přilákat lidi do své sekty. Nad jídlem, které prodávají, provádí zvláštní rituály aby je ten, kdo je požije, přešel k nim.
Nepřikládám tomu magickou sílu, ale - proč podporovat finančně sektu a vystavovat se nějakým okultním pitominám…

derad 24.09.10 21:36

no, já u nich jídávám už od roku 1997 a jedním z důvodů, proč mi to vydrželo tak dlouho je ten, že svou víru ve své restauraci nikomu a nijak nevnucují. nijak.

kromě toho, jejich náboženství, které se vyznačuje (z mého laického pohledu) tím, že nejí maso a oslavují svá božstva zpěvem a tancem http://www.pic4ever.com/…s/cancan.gif, mi nepřijde moc nebezpečné či nesympatické.

jestli mi až do teď jídlo zaříkávali nějakou zlomyslnou kletbou, tak to zoufale nefunguje.

tapuz 24.09.10 22:18

Nijak mi nevadí a do jakékoli sekty mě nikdo nenaláká žádným způsobem, a to ani kdyby zaklínal jídlo, až by se z něj kouřilo (to je ale kapitální pitomina :roll: ). Odolala jsem už kdečemu. Nevidím nic špatného na tom, když si u nich něco koupím.
Na světě je řada jiných špatných věcí, které bez mrknutí oka využíváme a ani to s námi nehne. Krišnovci mi nevadí.

barbucha 24.09.10 22:34
Širín píše:
Nad jídlem, které prodávají, provádí zvláštní rituály aby je ten, kdo je požije, přešel k nim.

Dík, Širín - až na to, že mám teď monitor od čaje, mě dlouho mě nic tak nepobavilo ""http://yoursmi­les.org/msmile/fun/m0139­.gif:http://yoursmiles.org/…un/m0139.gif

shanin 25.09.10 09:19

Já ted budu dlouho uklízet stopy po rozprskaném kafi. :D

Širín 25.09.10 09:48

Jsem věru ráda, že jste tak dobře pobavily…
To je právě ten důvod, na který jednou dojede naše „západní civilizace“. To je ovšem na diskusi trochu jiného rázu…
Svůj názor jsem řekla, na to mám právo stejně jako vy. Jistě máte mnohem fundovanější informace o sektách (a této konkrétně) než já. Nechám se ráda poučit, ale… spát jim své peníze skutečně nebudu.

Myskamauska 25.09.10 09:50

Jako od křesťanky tvůj postoj chápu.
Mě osobně by to asi bylo fuk.

Širín 25.09.10 09:55

Osobně neznám mnoho lidí, kterým by sekty nevadily (případě by z nich neměli obavy… či jakkoli jinak) a nebo by jim to bylo jedno.
Nevím, jakou s tím má spojitost křesťanství :whistle: .

Aja 25.09.10 10:29

No rozhodně o sektu, která by lanařila lidi jako např. svědci Jehovovy se nejedná. Vím to, protože můj bratr je vegetarián, vaří vynikající indická jídla a miluje boha Kršnu a navíc skládá úžasnou muziku hlavně pro Indii. Kdo je věřící má svého boha a je jedno jak ho nazývá. Nikomu nic nevnucuje (víru ani jídlo)!!!.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama