www.ingredients-store.cz

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
noslenka 16.08.19 14:58

Včera jsem si splnila sen a navštívila prodejnu Ingredients. Konečně.. Asi po třech letech,co jsem se o nich dozvěděla ..No pecka, byla jsem totálně nadšená a lahvičky s těmi skvosty jsem brala do ruky téměř posvátně :inlove: a konečně jsem naživo viděla pro mě klenot největší Baccarat Rouge 540..slečna prodavačka si asi myslela něco o bláznech :lol: odešla jsem s pěti vzorky a dalších pět mám objednaných ..No krásná třešnička na dortu po několikadenní návštěvě nádherné Prahy :inlove: Zdravím z Ostravy :-)

Jitka77 16.08.19 16:48

@noslenka To musel být krásný zážitek! V té nové prodejně (po přestěhování) jsem ještě nebyla, mám co dohánět. A co tě zaujalo za vůni podle vzorků?

noslenka 16.08.19 18:19

@Jitka77
Tak kromě zmiňovaného Baccaratu to byli; Byredo gypsy water, aqua celestia forte, FM portrét of lady..a taky amouage sunshine a další, ale ty neměli ve vzorcích..taky jsem očichala Roja Parfums..No mohla bych tam strávit hodiny,ale venku na mě čekal Manžel s dětmi a po 45.minutách už byli otrávení a nechápali,co tam tak dlouho dělám :lol:

cayZ 25.08.19 13:26

Ten koncept so vzorkami je super. Určite si objednám aj niečo na Slovensko. :-)

jana.pavlick 27.08.19 12:18

Pěkné poledne, nemá prosím náhodou nějaká dobrá duše slevový kod do ingredients, který nevyužije :potlesk: ? Případně bych ho ráda využila, děkuju :-)

dali2011 31.08.19 10:03

Nemá náhodou někdo slevový kupón, který nevyužije? Děkuju

Murdock 16.09.19 22:07

Taky se přidávám k žádosti o kupón. Všem ochotným předem moc děkuji :srdce:

Jirka84 18.09.19 11:54

Ještě jsem zde nenakupoval. Zajímalo by mě, jestli v kamenné prodejně v Praze mívají skladem vše, co mají na webových stránkách a jestli tam tedy lze nakoupit bez předchozího objednání (ale to předpokládám, že ano).

A co se týče vzorků, udělají při nákupu i vzorek z vůně, kterou si vyberu? ;-)

Děkuji 8-)

Korsicanka včera v 13:36

@Jirka84 Jasně:) Co inzerují, mají. :palec:
Při nákupu nad 2000,–, což u tebe není problém ;-), ti dají 5 vzorků, které si zvolíš. Pokud je ovšem mají. Ale nevím, jak od těch nad 20 tisíc :-P Ale Dawn a Clive Ch. dali bez řečí.

Jirka84 včera v 16:47

@Korsicanka
Díky moc! ;-)
Musím tam konečně vyrazit 8-)

Korsicanka včera v 21:48

@Jirka84 Ano, pro nás, parfémové vášnivce, nezbytnost ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek