Injekční lipolýza

nelapatak 24.11.16 15:23

injekční lipolýza

dobrý den, neabsolvovala jste některá redukci tuků čili injekční lipolýzu na klinice medik haus? v podstatě jsem se už rozhodla, ale chtěla bych si přečíst ještě nějaké vaše zkušenosti ;)

LipoZuza 19.11.17 00:05

injekční lipolýza

tak reaguji - je to právě 3 dny, co jsem absolvolala injekční lipolýzu na platan clinic (mají zajímavé akce). Nebolelo to, mám jen cca 3 pidi modřinky na břichu po vpichu. Na dotek je břicho citlivé a nadmuté asi vpichovanou látkou - to bylo cítit ihned po zákroku, který trval opravdu pár minut (moje výmluva doma- narazila jsem na něco).
Zatím se cítím třetí den jako těhotná nebo nadmutá ;-) (podotýkám, že je mi 51) a škrtí mě trochu v pase kalhoty a bříško je trochu větší - zřejmě vlivem vpichů a lehkého otoku.
Určitě dám daší info z pár dnů.

MarcelkaN 7.8.19 14:08

Oživuji diskuzi, lipolíza mě zajímá z důvodu, že mám tukový polštářek na břiše vedle jizvy po operaci a ráda bych se ho zbavila :) cvičím pravidelně a stravuji se dobře, ale zřejmě kvůli tomu, že tam mám tu jizvu tak tohle prostě drží. Máte někdo zkušenosti, případně uvítám recenze na nějakou kliniku v Praze co provádí.

Váš příspěvek