InParfumerie.cz - zkušenosti, tipy

chavah 25.5.14 07:39

InParfumerie.cz - zkušenosti, tipy

Dobré ceny,rozporuplné zkušenosti.Bude fajn mít všechny informace na jednom místě, co říkáte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
jerry 25.5.14 08:25

Mám za sebou už 2. obchod a jsem spokojená.

Napoprvé nesehnali 1 vůni ze 4 objednaných (ale chtěla jsem vesměs nesehnatelné limitky).

Napodruhé nesehnali 2 vůně z 15 (a taky šlo vesměs o limitky, které internetové obchody v ČR nenabízejí).

Chvilku ji to trvá, ale pokaždé se telefonicky ozvali a o tom, že něco nesehnali, mě informovali - platila jsem vždycky předem, přeplatek za nesehnané vrátili v 1. případě na účet (u druhého zatím ne - v pátek mi zásilka dorazila).

Posílají mailem průběžné informace - objednávka, přijetí platby, vyskladnění, faktura, předání kurýrovi (vč. odkazu na sledování zásilky).

Za mě spokojenost. :palec:

chimaera 25.5.14 09:03

Zatím jsem u nich měla jen jednu objednávku. Vybrala jsem, potvrdila objednávku a poté si všimla, že mezitím naskladnili jeden parfém, který jsem chtěla a původně měli jen v dárkovém balení se změněnou barvou obsahu (L od Lolity). Po mém mailovém dotazu, jestli by jej mohli přidat k objednávce, odpověděli do dvou dnů, že to není problém, že už ho k objednávce přidali. Ten den jsem zaplatila, do dalších dvou dnů přišlo potvrzení platby a zpráva o zpracování objednávky, měla být nachystána a čekat na kurýra.
Po dalším týdnu jsem vznesla nesmělý dotaz, v jakém stavu je má objednávka? Odepsali mi, že se mne pokusili zkontaktovat (jedno necelé, asi jednovteřinové prozvonění předchozí den, nic víc) a že se dvě vůně mezitím vyprodaly, jedna z nich i zmiňovaná L, na kterou jsem musela zareagovat hned mezi prvními :evil:. (Vím, že to nic neznamená, ale když mi dva dny mohli potvrdit, že to nebude problém -?)
Samozřejmě, že mě to nepotěšilo, mezitím se vyprodala snad všude jinde, kde ji měli za dobrou cenu :((
Zbytek objednávky proběhl v pořádku, do několika dalších dnů přišel balíček. Z celé transakce mám rozporuplný pocit, ale objednám znovu, protože některé vůně jinde a za tu cenu neseženu…

Křižík 26.5.14 13:49

Firma ze Slovenska

Já bych tedy asi nenakupovala v obchodě, který sídlí na Slovensku, už kvůli případné reklamaci. Na stránkách nemají uvedený žádný reklamační řád. Poštovné na Slovensko je už vyšší, tak je otázka, zda by se mi vyplatilo vracet zboží na Slovensko, když s ním nebudu spokojená?

Křižík 26.5.14 13:52

No a ty recenze taky za nic nestojí: http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/?f=3

Borealis 26.5.14 14:48

aha, děkuji za tipy
takže případně pouze a jen na dobírku…naslepo / tedy přesněji s platbou předem/ bych u nich nic nepořizovala
:think:

batta 26.5.14 15:15

Nakoupila jsem u nich poprvé před dvěma týdny. U všech mnou objednaných položek byla informace o dodací lhůtě až 7 pracovních dní. O přijetí objednávky mne informovali, rovněž o tom, že byla zpracována (nebo podobný výraz). Pak několik dnů odmlka. Nevěděla jsem, zda ono zpracování zahrnuje i odeslání, tak jsem čekala a trochu znervózněla při čtení rozporuplných zkušeností zveřejněných zde na fóru. Osmý (kalendářní, nikoli pracovní) den jsem napsala mail se žádostí o informaci ohledně odeslání, na který mi obratem odpověděli, že zboží bylo odesláno. Shodou okolností během těch minut, kdy jsem psala svůj mail a než jsem ho odeslala, přišel mi i jejich mail s údaji o odeslané zásilce, což jsem ale před odesláním svého dotazu netušila.
V mém případě tedy avizovanou dodací lhůtu obchod dodržel, včetně zaslání info o vypravení zásilky. Pokud jde o ceny, kromě jedné vůně byly všechny ostatní v dané době na netu nejlevnější. Dokonce namísto jedné objednané v podobě testeru jsem obdržela netester.
Shrnuto: s výsledkem jsem velmi spokojená, ale stres s tímto nákupem spojený byl přece jen vyšší. Platila jsem předem, v případě další objednávky bych asi pro větší klid zvolila dobírku. Nicméně z hlediska toho, co na svých webovkách slíbili, vůči mně splnili, jak z hlediska dodací lhůty a informovanosti o průběhu vyřizování objednávky, tak úplnosti a kvality zboží.

  • Citovat
  • Nahlásit
asenat 26.5.14 15:52

Jak už jsem říkala ve vlákně slev, já u nich nakupovala jednou, vůni, která už se nevyrábí a momentálně není k dostání vůbec nikde (čas od času někde jeden, dva kusy vyplavou, ale člověk musí mít štěstí). Pro klid duše jsem objednala na dobírku.

Dodací lhůta byla sedm dnů, teď už si ale nevzpomínám přesně, za jak dlouho parfém přišel, jestli to bylo do sedmi dnů, nebo o něco více…nevím. V každém případě, i když pro mě to byl díky těm dnům čekání trošku adrenalin, tak mi od nich průběžně chodily nějaké informační maily, a nakonec vůni poslali, dorazila zcela v pořádku, ve shodě s popisem, nepoužitá, nezkažená nebo něco takového…a za dobrou cenu.

Já jsem tedy spokojená, zejména jsem ráda, že obchod nabízí kousky, které jinde prostě neseženu, a navíc za pěkné ceny. Takže mi nevadí počkat si na vůni o pár dní déle.

Příspěvek upraven 26.05.14 v 15:53

Hermesfan 26.5.14 15:52

ja som s nimi veľmi spokojná (slovenská verzia), obzvlášť oceňujem osobný kontakt a snahu vybaviť objednávku k spokojnosti klienta za každú cenu.

India 27.5.14 16:22

Mně hodně vadí zasílání více parfémů o celkově velké váze v bublinové obálce, dochází k poškození krabiček, o rozlepení obálky tou tíhou nemluvě.
Zajímalo by mě, jestli to mají ostatní stejně, nebo jestli někomu došlo zboží v krabici.

  • Citovat
  • Nahlásit
Barbarella 27.5.14 16:35
ja som s nimi veľmi spokojná (slovenská verzia),

http://www.arome.cz/…nosti-46613/

jerry 27.5.14 16:53

@India

V obou případech v krabici důkladně vystlané bublinkami a každá krabička navíc obalená do pořádné vrstvy bublinek.

India 27.5.14 22:33

@jerry
Děkuji - je vidět, že krabice mají, dám si to příště do poznámky.
Naposledy jsem měla v poznámce pouze, že prosím o důkladné zabalení, aby nedošlo k poškození při přepravě ;)
Mně došla i váha 1,32 kg (4 ks zboží) v bublinkové obálce.

  • Citovat
  • Nahlásit
Křižík 28.5.14 08:11

@India Mně teď přišla videokamera do auta za 4.500,–Kč od Mallu také jen v bublinkové obálce. Když jsem toho pošťáka s tou obálkou viděla, tak jsem myslela, že mne klepne pepka :)

Náťa66 28.5.14 09:11

@India
Mně také jen v bublinkách.

A mám dotaz, myslíte, že když mají napsáno, že tester se liší jen krabičkou a má víčko, že se lze na to spolehnout ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek