Ipanema

verunka2201 15.06.10 15:54

Ipanema

Nosíte někdo botky/žabky od téhle značky?
http://www.ipanemaflipflops.co.uk/

Chci si nějaké koupit, pokud možno ergonomicky tvarované, ale krásné jsou úplně všechny :heart:

Po Praze se teď ve větších obchodních centrech objevily stánky, kde se dají tyhle boty koupit. Konkrétně vím o Chodově a Galerii Myslbek, občas je vedou některé menší prodejny s obuví.
Víte i o dalších prodejních místech?


Reklama

Veverka 15.06.10 18:33

verunko, zrovna dneska jsem si jedny černé koupila v Německu. Jen jsem narychlo vyzkoušela, aby seděla velikost, ale zdají se mi opravdu pohodlné. Nejsou to takové „šlupičky“, kdy po 5 minutách bolí nohy, potažmo celý člověk, mají širší podrážku. Tak uvidíme, až pořádně vyzkouším v praxi :mrgreen:

protea 15.06.10 21:50

Koupila jsem si minulé léto u Bati tyhle: http://www.ipanemaflipflops.co.uk/women … andal.html

a spokojenost největší…žabky si kupuju každé léto několikery a taky je většinou dané léto i zničím, ale tyhle jsou fakt odolné, pohodlné a za pár korun… Pokud bych viděla nějaké schopné i letos, tak si je koupím zas, pokud ne, tak budu nosit ty loňské…

verunka2201 15.06.10 21:57

Já si právě myslím, že by mohly být extrémně pohodlné, podle tvaru, podle materiálu (nějaká sofistikovaná guma, nezaměnitelná podobně jako matroš na crocsy), no mám chuť si koupit několikery. Cena příznivá, a pokud vydrží jak říkáte, tak je to pecka :D

Škoda, že v těch stánečcích mají omezený výběr :( Na stránkách jich mají takové hafo, tady se prodává jen zlomek z toho :?

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama