Issey Miyake A Scent Soleil de Neroli

Ronna 07.02.11 11:15

Issey Miyake A Scent Soleil de Neroli

• v březnu
  • neroli, gardenia, jasmine, hyacinth and musk.
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

moudjahidine 07.02.11 21:47

Gardénie jasmín hyacint… hele, že by první slušnej Isej? :twisted:

Ronna 08.02.11 18:12

Já myslím, že to bude jen řídká vodička.

Ronna 28.02.11 10:36

Tak dnes vyzkoušeno a je dost povedená, nic řídkého, dost silná, jako když ponoříte nos přímo do kytice. Nejvíce cítím neroli, pak gardenii a musk a takový malý vzdálený závan jara.
Rozhodně z těch tří nejlepší, respektive ty dvě se mi příliš nelíbí. Tahle mi nasadila chtivého brouka do hlavy. :conf:

Kačaba02 28.02.11 15:17
Ronna píše:
Tak dnes vyzkoušeno a je dost povedená, nic řídkého, dost silná, jako když ponoříte nos přímo do kytice. Nejvíce cítím neroli, pak gardenii a musk a takový malý vzdálený závan jara.
Rozhodně z těch tří nejlepší, respektive ty dvě se mi příliš nelíbí. Tahle mi nasadila chtivého brouka do hlavy. :conf:

Mě se původní A Scent moc líbil,vypotřebovala jsem stovku :) A kde je ke zkoušení?

maricka 28.02.11 22:49

Že by konečně něco, co by mě vytrhlo z dlouhého parfémového spánku??? Při nejbližší příležitosti tuto vůni určitě vyzkouším - neroli, jasmín a jarní květiny jsou pro mne přímo vražedná kombinace :twisted: Jen ten flakón je opět (alespoň pro mne) nevábný :conf:

macska 01.03.11 07:19

Já si myslím, že si ji na pár týdnů zařadím natruc do nejhorších vůní, nebude mít se složením vůbec nic společného.
(a neroli mi stejně poslední dobou nedělá dobře)

jerry 04.03.11 18:24

Sytá květinovka s výrazným hyacintem, ale neroli…ani omylem

moudjahidine 04.03.11 21:42

Joo, tak to mě naladilo! Když ne neroli a jo hyacint, tak dobrý!

Svatka 04.03.11 21:51

A co ta gardenie? Je tam?

jerry 04.03.11 21:55

Jako jedna z mnoha - ten hyacint je dost dominantní.

Svatka 04.03.11 21:56

Bohužel, si nemůžu pořádně vzpomnět, jak voní hyacint. Musím počkat do jara

moudjahidine 05.03.11 09:38
svatka píše:
Bohužel, si nemůžu pořádně vzpomnět, jak voní hyacint. Musím počkat do jara

Nebo očichej v Marionnaud ty mejdlíčka s pumpičkou Baylis & Harding, ten modrej je Hyacinth and Bluebell. Co jsem ho jednou koupila na zkoušku, nekupuju jiný mejdlo, autentickej hyacint plus klasická vůně velkýho květinářství.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama