Já miluju, on/a nenávidí...

Ef 17.8.13 21:33

Já miluju, on/a nenávidí...

Láska na první počich, koupala bych se v ní od rána do večera. Ale. Ale! Moje drahá polovička vůni nemůže snést. Vůbec. Máte takovou? Kterou? Jak situaci řešíte?

domenica 17.8.13 21:41

Naštěstí žádná taková není. Kdyby ale byla, snažila bych se najít řešení. Například voněla bych se s ní třeba až na chodbě domu, v přízemí… po příchodu domů by měl už jen dojezd. :D Těšila bych se na „orgie“ pokaždé, kdy bych byla sama doma… Nějak by se to zvládlo.

Ef 17.8.13 21:55

U nas je to Fumerie Turque. Pro me sladkobolna kombinace medu a dymu s korenim a orisky, pro nej zelena tekutina z chemickyho zachodku. Je videt ze to nehraje, opravdu se trapi. Volim ji (uz) jen na dny slameny vdovy, ale je mi to moc lito :oops:

Opacne mame Lolitu Lempickou EdP - on ji miluje a me rychle omrzela. Pro nej byla jako afrodisiakum, me zpusobovala migreny. EdP jsem prodala a snazila se najit reseni jinak - ted mam suchy olej a telovy krem a oboji si uzivam, nejsou tak intenzivni a sladky. Po vecerni sprse idealni. Afrodisiakalni jsou taky :mrgreen:

domenica 17.8.13 21:59

@Ef
Fumerie Turque si zamiloval a začal ji nosit. Takže já už si dávám jen občasné „náladovky“ na ruku. Vůně je to překrásná, ale pro mě je nepředstavitelné nosit jednu vůni: ona a on.
Takové Mitsouko miluje on a především syn… já taky, ale chuť na ni mám o trochu méně častěji, než jak by byla vítána.

Nejodmítavější reakce snad schytala La Petite Robe Noire - jak ta exkluzivní jednička, tak současná mainstreamová. A pak Floral Romatique. Ale vzhledem k tomu, že ani mě tyto vůně neoslovují…

Naštěstí všeobecná shoda panuje pokud jde o Shalimar a víceméně všechny mé vůně, které miluju a nosím.

kubacis 17.8.13 22:56

No, nevím, jestli ho úplně nenávidí, ale je to Shalimar. :? Nemusí ani nic říkat, možná ho ani úplně nerozpozná mezi zbytkem, ale vždycky nasadí výraz „vráska na čele“ a je mi to jasný.

cat_deveraux1 17.8.13 23:36

Bývalý přítel nesnášel Encens Mythique d'Orient. Když jsem přišla domů, začal lítat jak poplašený, všude otvírat okna, oblečení co jsem měla na sobě letělo do pračky a já se pořádně odrhnout do sprchy :mrgreen: .
Nyní si používám co se mi zachce a nikdo nemá žádné výhrady :andel:

Verda2 18.8.13 13:36

U nás to byl SLON.
Napřed já milovala a manžel moc nemusel, říkal, že je to pánská vůně a že mám hodně jiných a lepších…až si manžel zvykl, ale mně začal vadit, houpal se mi z něj žaludek a manželovi se začal líbit, tak mně milej sloník už lezl krkem…
A něco podobného bylo s Angelem…
Naštěstí se se spoustou vůní shodneme. I Insolence napřed manželovi nevoněla a nyní ji považuje za jednu z nejlepších.
Jen jsem se musela usmívat - když jsem zkoušela v parfumerce No.5, tak se syn (dospělý) trošku ušklíbal, že tohle tedy nééé a až byl u nás a já se s ní doma voněla, tak nasával a prý hmmm, to je krása…a pak se v chlapech vyznejme :D

elisa 19.8.13 11:28

Můj drahý nesnesl Yerbamate, kterou považuji za jednu z nejkrásnějších a nejzajímavějších zelených vůní.

Luna 19.8.13 11:44

Manžel miluje Private Collection Tuberose Gardenia od Estée Lauder. Dokonce neváhal shánět mi ji po všech čertech když v Brně zrušili prodejnu. Ovšem mně dělala velký problém během těhotenství, tak si od ní potřebuju nadlouho odpočinout…

Nedá se říct, že by mu něco vyloženě vadilo, ale moc nemusí Miss Dior Chérie a moje růže od L´Occitane.

A perlička na závěr: Vetiver Pour Elle mu sluší víc než mně! Tak jsem mu ho věnovala :)

Aoname 19.8.13 15:10

Můj manžel by rád, abych voněla vanilkou. Úplně ho dostala Cuir Beluga. Mně se líbí taky, tad snad máme vymyšlený dárek na Ježíška. Jinak mu naštěstí nic vyloženě nevadí, ale nějak netíhne k Misouko (prý taková starodávná) a když jsem měla doma vzorek Shalimaru EdP, tak si odsedával na gauči dále. Uvažovala jsem, že bych ještě zkusila č.p. On tam prý žádnou vanilku necítil (opět staroba a guma). Nejraději má asi Coco a No. 5 Premiére. Bois des Iles musí mít rád. ;)

  • Citovat
  • Nahlásit
asperula 20.8.13 09:23

můj milý nemá rád vanilku. nejvíc se mu asi ode mě nelíbí Kenzo Amour, které narozdíl od ostatních parfémů bezpečně rozezná. Tvrdí, že v něm cítí starou stodolu. Takovou tu letní rozpálenou, sluncem rozzářenou, plnou sena. Což pro mě nezní vůbec špatně, úplně vidím tu představu… Naštěstí mu zase nevadí tak moc, že by mě nutil si ji umývat nebo se převlékat. A taky nepoužívám Amour každý den.

Váš příspěvek