J'Adore jaký jsem ještě neviděla (a u Diorů myslím taky ne)

la.reina 21.05.11 23:23

J'Adore jaký jsem ještě neviděla (a u Diorů myslím taky ne)

http://aukro.cz/…um-j-adore-1 … 63989.html

No, zajímavá butylka… Ale na poličce bych ji nechtěla ani zdarma. :speechless:


Reklama

jerry 21.05.11 23:28

To by mě zajímalo, kde za takový šunt dala tu uváděnou pořizovací cenu 2.150,– :conf: Že by v tržnicích tak podražilo? :mrgreen:

la.reina 21.05.11 23:59
jerry píše:
To by mě zajímalo, kde za takový šunt dala tu uváděnou pořizovací cenu 2.150,– :conf: Že by v tržnicích tak podražilo? :mrgreen:

Hehehe, no na to jsem se jí mohla zeptat. :mrgreen: Já už jí totiž napsala, jestli si je vědoma toho, že prodává fake, a že by nebylo od věci to tam aspoň napsat. :oops: Jsem děsná, já vím, ale mě to vždycky spolehlivě nakrkne. :evil:

Bea 24.05.11 18:25

Cha, právě jsem na to taky kulila zrak :-D. Ještě tam dá foto zespoda :-D. Na důkaz pravosti.A co ozvala se paní/slečna?

Bea 24.05.11 18:30

i ten text stojí za to:

[quote:ew5jcpdh]­„Nabízím překrásnou květinovou vůni od Christian Dior J´ADORE , mám ji doma docela nepoužívanou, bez krabičky, jen párkrát jsem se s ní navonila, tak teď na léto ideální, poř. cena 2150,–kč.“

Jo a zasílá obyčejným balíkem za 80 CZK. A to se vyplatíííí!!!!

Jestliže má někdo na Aukru Nick-zdrobnělinku jména, tak rychle prchám, to nikdy nevěští nic dobrého :-)

jerry 24.05.11 18:44

Taky by to klidně mohlo být příjmení (moje spolužačka se tak jmenovala, s příponou - ová, ovšem :wink: ).

Bea 24.05.11 21:01

Aha, to by mohlo, já jsem doteď takové příjmení neslyšela (děkuji tímto za rozšíření obzorů), a jsem tak vyhrůzená z těch „mimínkovských“ webů, že jsem si jinou alternativu nepřipoštěla. Když jsem nahodila ten její nick do google, vyjelo mi toto (jakože to s prodejkyní s nejvyšší pravděpodobností nijak nesouvisí) :

„Ahoj holky,
prosím poraďte mi co je nejlepší dárek k 1. ročku pro chlapečka. Právě začínáme chodit. Určitě máte zkušenosti se svými capartky co jim dělá největší radost.
Moc děkuji za každý tip
Kubínek“

Mám z toho teď pupínek :-D.

Po 6-ti letech končím MD a mám toho DOST DOST DOST :-D

la.reina 25.05.11 07:14
Bea píše:
Cha, právě jsem na to taky kulila zrak :-D. Ještě tam dá foto zespoda :-D. Na důkaz pravosti.A co ozvala se paní/slečna?

Hádej, můžeš třikrát! :mrgreen:

Dobře, je to těžké, tak ti dám možnosti:
a) ne
b) vůbec
c) ani náhodou

:mrgreen:
Bea 25.05.11 12:50

:-D, no tak aspoň že ti nevyhrožovala ukrajinci.
V prodeji pokračuje vesele dál.
Na druhou stranu, kéž by byly všechny fejky tak jasné, jako tenhle …

A La.reino, máš krásné motto, to si budu pamatovat, a vybavovat vždy při novém nákupu :-). Je třeba si budovat tu svoji zářnou budoucnost.

la.reina 25.05.11 13:04
Bea píše: :-D, no tak aspoň že ti nevyhrožovala ukrajinci.
V prodeji pokračuje vesele dál.
Na druhou stranu, kéž by byly všechny fejky tak jasné, jako tenhle …A La.reino, máš krásné motto, to si budu pamatovat, a vybavovat vždy při novém nákupu :-). Je třeba si budovat tu svoji zářnou budoucnost.

No, tak to jsem opravdu moc ráda (nic osobního proti ukrajinské minoritě). :-)

Souhlasím, člověk by pak nemusel studovat délku a tloušťku hadiček, velikost písma na lahvičce ani bublinky ve skle flakonu.

Děkuji. :-) No, já myslím, že my tady všechny na arome máme svou zářnou budoucnost už tak posichrovanou, že není na světě síla, která by to mohla změnit. :mrgreen:

meduza123 26.05.11 13:44

Jéé na tenhle skvost jsme koukala snad včera nebo kdy. Myslím, že jsem nebyla sama kdo dával aukci ověřit a koukám ona prodala…to je bezva teda. No ale je to moc pěkný hybridek, docela mě zajímá, jak to může asi tak smrdět. Každopádně prodejcům, kteří vědomě prodávají faky bych hned sekala ruce :angry:

Janeyl 10.02.12 13:48

Já sem tak nasr...... :-( přišel mi z aukra padělek Jadore samozřejmě… nesedí rozprašovač, hadička je příliš dlouhá, dokonce „vůně“ z rozprašovače TEČE VEN!!!


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama