Jaguárové šílenství

Stránka:  « Předchozí 1 2
Kalista 23.4.08 09:49

Ireno, díky to bude blíž než do Německa, snad mi o tomto víkendu to vyjde.

Violette 23.4.08 13:32

Mám ten zelený Jaguar Woman Fresh na papírku, ale jaguárovému šílenství zatím nepropadám. Na ruce by byl možná lepší, ale už nebylo místo.. :)

tarra 24.4.08 16:51

a jakou má prosím u vás výdrž na kůži?

Arome Marcela 25.4.08 10:44

Tak dnes jsem obržela vzorek Marc Jacobs B. a musím říct, že mě vůbec nezaujal. Cítím jen jasmín a nic jiného, pro mě je to bohužel nenositelná vůně. Chystám se vyzkoušet tolik opěvovaný Jaguar, tak jsem moc zvědavá.

Evax 25.4.08 13:20

Marcelo, to jsi můj člověk, jeden z mála, kdo není nadšený z Blush :D Já jsem ho už málem /sice super výhodně - ale ve výsledku by to bylo velmi nevýhodné/ koupila poslepu, naštěstí mezitím se ke mně dostal vzorek a to mě zachránilo :) Blush mi voní ani ne jasmínově, ale totálně gumově, možná je tam toho jasmínu moc, že vyrábí takovou paseku. Musela jsem smývat. A to normálně proti jasmínu, tuberóze apod. nic nemám, nicméně jen kůží to nebude - Blush mi nevoněla ani na papírku :(

Dej prosím vědět, jaký je zelený Jaguár :wink:

Tana 25.4.08 13:27

Jaguár fresh woman jsem koupila sestře k narozeninám. Má ho od července a voní docela dlouho. Je z něj úplně unešená. Je to fanynka Lacosta pour femme, tak má ráda jemné vůničky. Moc se k ní hodí. Na léto je docela pěkná.

Frcis 25.4.08 16:27

Mě Blush taky moc nenadchl, ta guma tam trochu cítit je, a jinak jen oblak jasmínu. Nic pro mě. Každopádně ten Jaguár mě začíná zajímat! :) Dá se normálně sehnat k očichání, třeba ve Fannu?

tarra 18.5.08 20:19

tak jsem si Jaguar dneska po několika dalších zkoušení objednala…takže díky za tip - sama bych na něj nedošla

hjanecko 18.5.08 23:08

A není ten Jaguar trochu sladký? (ta vanilka tam). Jste mě taky nalákali, ale slaďáky moc nemusim.

19.5.08 00:05

mně nepřijde vůbec sladký, spíš svěží…ze začátku nakyslý.
ale zas já mám sladké vůně ráda, tak možná kdo není na sladké, ucítí tu vanilku víc

• Citovat
  • Nahlásit
hjanecko 19.5.08 10:28

odpověď pro anonym :)

ok, díky. Také se tu hodně řeší Blush. Mám 0,5 ml vzoreček této vůně v ampulce a klidně ho ráda někomu poskytnu. Protože mě teda také bohužel tahle vůně nenadchla a necítím z ní nic jiného než jasmín.

tarra 24.5.08 18:33

tak už mám Jaguara doma…mimochodem kupovala jsem na tolik diskutovaném jednorožci a vše bylo ok a rychlé

Violette 31.8.09 13:28

Tak jsem zeleného Jaguára vyzkoušela konečně na kůži a můj dojem - zeleně-pudrová (rozhodně na mě nepůsobí fresh), určitě bych ji nemohla nosit v létě. Po rozležení celkem pěkná, bohužel pro mě nepříjemný začátek - shnilý meloun + okurkový salát s citrónem :shock: . Toto ale brzy odeznělo, a potom jsem zachytila zelenou trávu i s kořínky obalenými hlínou, vše na mírně sladkém, pudrovém (pižmovém?) základu. Nic pro mě.

Daisy.zlouky 31.8.09 13:51

Jakmile čtu meloun a okurky, vím, že mohu s klidem opustit vlákno, vyjímečně mě nebolí srdíčko a ušetřím :D :D :D :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek