Jak by měli vypadat webové stránky s parfémy?

Haxedus 17.10.19 14:20

Jak by měli vypadat webové stránky s parfémy?

Hezké odpoledne přeji, :kytka:

pracuji na velmi velkém návrhu, jak by měli vypadat webové stránky s parfémy. Konkrétně stránka, kde máte seznam všech produktů vybraného sortimentu (parfémy, make-up, řasenky…) – lépe řečeno kategorie nebo katalogy, jako je například https://www.parfemy.cz/parfemy/damske/

Brát to ale podle sebe je hloupost. Chceme přeci v první řadě uspokojit potřeby zákazníků. Co mě zajímá je, jak by měla vypadat taková stránka podle vás? Co chcete vidět jako první? Chcete vidět doporučené produkty, nejlevnější produkty a nebo nejlépe hodnocení produkty? Nebo byste ještě předtím chtěli vidět další podkategorie jako je třeba https://www.czc.cz/…oky/produkty a pod tím „Doporučované produkty“? :think:

Používáte filtry (po levé straně na počítačích)? Které filtry používáte nejčastěji? (Značka, cenové rozmezí, velikost…) Chybí vám nějaký filtr na takovýchto eshopech?

Nebo je dokonce něco, co byste přivátali, ale nikde jste to neviděli? :oops:

Moc ocením jakoukoliv pomoc, přeji nádherný zbytek dne. :hug:

MagnolieS 17.10.19 15:27
Jitka77 17.10.19 15:51

Já především ocením, když dobře funguje vyhledávání. Pravidelně se chodím dívat na novinky a ocenila bych, pokud by byly odlišeny skutečné novinky od produktů nově přidaných do nabídky. Cenový filtr bývá někdy málo přesný, pokud je to jen lišta s posuvníky a nelze vepsat rozmezí čísly. A osobně je mi sympatičtější, když není každá varianta velikosti vypisovaná jako samostatná položka.

Do popředí bych dala to, čím se eshop chce odlišit, na co klade ve své nabídce důraz - ohánět se například nejlevnější nabídkou, když jsou ceny ve srovnání s jinými obchody vyšší, není moc užitečné. Novinky, nejprodávanější a cenové hity by měly být určitě snadno viditelné už na homepage.

Hanka H 17.10.19 16:58

@Haxedus Jakékoliv stránky, nejenom ty s parfémy, by měly být na úrovni i jazykově ;-) .A proto doufám, že někoho, kdo toto ohlídá, si k tvorbě přizvete :think: .

Rosa N. 17.10.19 17:06

@Hanka H :palec: taky mě to napadlo, @:frog: :-)

mmaat 22.10.19 11:11

@Hanka H @Rosa N. předběhly jste mě :-D

MagnolieS 22.10.19 13:12

Já si myslím, že ho to vůbec nezajímá :-? naházel odkazy kam potřeboval :nevim: a založil vlákno, aby ho bylo vidět :pudl: reakce měl téměř ihned a bez zájmu.

Rosa N. 22.10.19 19:43

:think: hm, to máš asi pravdu.

Haxedus 24.10.19 11:33
@MagnolieS píše:
Já si myslím, že ho to vůbec nezajímá :-? naházel odkazy kam potřeboval :nevim: a založil vlákno, aby ho bylo vidět :pudl: reakce měl téměř ihned a bez zájmu.

Asi úplně nechápu, na co narážíte. Vlákno stále sleduji, nicméně jsem žádné místné ohlasy neobdržel a poznámku od Hanky jsem nepochopil. Pokud mám místy nedostatky v gramatické úpravě, tak se omlouvám, ale nedokážu to vzhledem k mé časové vytíženosti vychytat na 100 %. Stejně jako ostatní tady. Jinak veškeré texty prochází korekcí. Uvedené odkazy v příspěvku nemají nic společného s daným projektem. Hezké poledne. :)

Hanka H 24.10.19 11:58

@Haxedus Proboha, co je na tom k nepochopení?! Chcete vytvořit webové stránky, a v textu nasekáte chyby, za které by se měl stydět školák na II. stupni ZŠ! Začněme třeba tím, že webové stránky by MĚLY vypadat …

MagnolieS 24.10.19 12:24

@Haxedus O, váš projekt, vaše prachy, snažte se 8-)

Haxedus 24.10.19 12:25

@Hanka H programování a psaní kreativních textů je trošku rozdílný obor, Hanko H. To ale určitě víte. Omlouvám se, ale evidentně nemám tolik volného času, jako Vy, abych si mohl dovolit po sobě něco desetkrát kontrolovat nebo abych pokračoval ve studiu českého jazyka, popřípadě abych byl ve všech směrech stejně tak zcela perfektní. Děkuji za upozornění. Příště to, prosím, zkuste napsat narovinu a slušně, jak se sluší a patří. Přišel jsem na fórum v dobrém duchu a nevidím důvod hned plivat jed. :)

Hanka H 24.10.19 12:41

@Haxedus Jed jsem skutečně neplivala, jen jsem naznačovala - a teď jsem si dovolila upozornit na dost velkou botu hned v názvu nově založeného vlákna. Na to se nemusíte dovzdělávat ani text po sobě desetkrát přečíst - když už jste začal s tím poučováním, co se sluší a patří.
Každopádně přeji hodně úspěchů.

Váš příspěvek