Jak často vůně používáte, máte jinou na dopoledne, odpoledně

Janca 30.03.07 12:41

Já vůně prostě potřebuji k životu, takže se voním několikrát denně, podle intenzity vůně, musím ji kolem sebe alespoň trošku vnímat. Jakmile si na ni nosík zvykne, vystřídám za jinou. Bez vůně nemůžu být, voním se i když jsem třeba celý den doma a zrovna nikam nemusím a když někdy nestíhám, stane se , že něco zapomenu, ale bez vůně bych nevyšla…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Gazelka 30.03.07 13:23

Jak se ráno probudím… a podle počasí , oblečení a nálady zvolím vůni.
Tou se voním celý den…a když mě čeká večer nějaká akce.........­..klidně parfém změním :-)

A bez vůně bych také nevyšla.
Dokonce i před spaním použiji parfém.......

Lucka 30.03.07 16:19

Tak to já ne. Někdy nemám náladu se navonět, tak použiju jenom deodorant. Někdy mé náladě neodpovídá ani jedna z vůní, které mám, takže taky nepoužiju nic. Jinak já v tuhle chvíli dělím své vůně jen na letní a mimoletní. Nejsem večírkový nebo diskotékový typ, takže když už někdy někam večer jdu, použiju buď svou normální vůni nebo někdy podle nálady jednu z vůni, kterou mám jen na zkoušku ve vialce.

Jitka 31.03.07 21:59

Chtěla jsem to napsat tak , jako Lucka, takže se nechci opakovat. Jenom snad, že mám pár vůní, , které bych neměla odvahu vzít mezi lidi, ale jinak se mi strašně líbí. No, takže jsem měla včera v noci na noční košili na jednom rukávu Fendi - Fendi ( někde uvádí jako Donna ) a na druhén Y.S.Laurent - Rive Gauch ( nová verze ) , ještě, že nebyl nikdo doma, protože ta směska na noční košili ráno byla neuvěřitelná.

kaori japan 06.04.07 08:11

Niekedy striedam ale vacsinou pouzivam len jednu vonu cez den…

Afrika 10.04.07 14:42

V práci mám vždy jednu vôňu. Momentálne je to L´Instant od Guerlain. Ráno sa umytá postavím pred skriňu kde mám celý svoj arzenál a rozmýšľam, na ktorú vôňu mám chuť a tú potom hodím do tašky. Nechápem ako niektorým ženám stačí sa navoňať len ráno, ja sa prevoniavam priebežne. Niekedy takto nosím v taške aj 3 vône a 4-tú mám v robote. A vždy sa navoniam aj pred spaním. V poslednej dobe mám pred spaním chuť hlavne na Allure.

Bianca 10.04.07 19:18

Afriko, tobě se ty vůně netlučou? Já se našpíchám ráno na krk a ještě večer mi voní vlasy, voní mi prádlo ve skříni. Proto nechápu, jak někdo může během dne měnit vůně. Je to sice nuda mít jednu vůni a hodně špíchám, aby byla rychle pryč a nebo když už ji nemůžu vydržet, tak ji daruji. Proto kupuji 30 max. 50 ml. Nevím, jestli jenom mě se ty vůně tak drží, ale mám takovou zkušenost téměř se všemi, co jsem měla.

Ada 10.04.07 23:30

Moje máma taky šplíchá vůně občas přes sebe, ráno má náladu na Burberry Weekend, tak si dá Burberry, v poledne už to není moc cítit, tak přes to mázne Eden a k večeru Red Door nebo Coco. Občas mám problémy v její blízkosti rozluštit, čím je právě cítit, ale zatím se to na ní kupodivu nikdy netlouklo tak, aby to byl hnus. Možná na to má nějaký přirozený instinkt :)

Silvi 26.11.08 12:49

já bych taky nemohla střídat vůně během dne. Když jsem zaujatá pro jednu vůni, mám ji na sobě pořád, když mě omrzí, přejdu k jiné a k té předchozí se vrátím později :)

macska 26.11.08 13:11

Většinou když se večer doma převleču, tak se i navoním něčím jiným. Jinak přes den nestřídám.

PetraSK doma 26.11.08 14:49

ja celý deň používam iba jednu vôňu, väčšinou ak začnem jednou v pondelok, tak jej ostanem verná niekoľko dní, ale smerom ku víkendu sa mi chute menia :lol: takže končím vždy na opačnej strane barikády, ak napr. začnem týždeň orientom, tak víkend začína potom vyslovenými svieženkami a naopak, neviem prečo je to tak…a ak by som mala použiť inú vôňu napr. na večernú akciu, tak to najprv dôkladná sprcha, aby sa mi netĺkli, ale to je asi logické :)

Alena 26.11.08 16:15

přes den používám jednu a tu samou vůni ( většinou ale co den, to jiná vůně ), večer po koupeli pravidelně červený čaj od Bvlgari a ráno jedu zase nanovo :roll:

Širín 26.11.08 16:19

Já se voním celý den jednou vůní. Když jdu kolem parfumérie, tak si vždy jednu stříknu na zápěstí.

domenica 26.11.08 16:49

Přes den vůni neměním. Večer většinou zkouším vzorečky. Když jdu večer na nějakou akci, vybírám vůni právě pro tu příležitost.

Popelka 26.11.08 16:57

pár vůní mám v práci,to kdybych potřebovala zlepšit náladu :lol: stříkám i jen tak do vzduchu.Jinak se voním stále i když jsem doma,nebo jdu se psem,ale jakou zvolím ráno, tak tou voním celý den.Jen když večer někam jdu,vybírám vůni podle situace :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama