Jak často...........a počet ?

Gazelka 30.03.07 09:01

CHtěla bych vědět jak často si kupujete vůně a kolik jich máte doma?

Já bych kupovala pořád .........a počet.....6 vů­níček .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Janca 30.03.07 11:21

Ahojky všem, tak já mám právě teď 4 kousky a sháním něco nového na léto. A jak často kupuji? Různě. Když se mi nějaká líbí, tak ji samozřejmě musím mít hned a=), takže když se zadaří může to být i několikrát v měsíci. A jindy si třeba půl roku nekoupím nic, tedy kromě těch které mám oblíbené. Záleží také, jak dlouho mně která vůně „baví“. Někdy si ji koupím i několikrát za sebou a jindy si tu samou koupím třeba až za rok, asi podle nálady a momentálního rozpoložení. Určitě bych nevydržela používat celý život jednu nebo dvě vůně, mám ráda změnu, ale když mně některá chytí za srdíčko, tak se k ní stále vracím.

Gazelka 30.03.07 11:22

Celý život jednu vůni???
To nechápu......­.....to je má sestra a maminka :-(

Janca 30.03.07 11:26

Ano já to taky nechápu, znám paní co si už skoro 20 let kupuje jen jednu jedinou. Musí to být úúkrutná nuda.

Ada 30.03.07 11:27

To já bych zase mohla furt něco kupovat… radši jsem se zaměřila na odstřiky. V současné době to bude tak kolem 25 vůní vč. odstřiků. Miniatury nepočítám. Musím si doplnit v databázi poličku :)

Lucka 30.03.07 16:13

Mám doma cca 6 vůní, z toho víc nebo míň používám 3, ostatní se mi už zprotivily. Mě by se líbilo mít jednu nějakou svojí vůni, která by ke mně patřila a podle které by mě lidi poznávali (to čemu se říká signature perfume, říká se tomu taky nějak česky?) a pak to samozřejmě podle nálady a situace prokládat vůněmi jinými. Bohužel tu svou jsem zatím nenašla. No a nakupuju jak kdy - někdy dvě za měsíc, jindy za celý rok nekoupím žádnou.

Jana 31.03.07 21:25

Já vůně střídám, ale zjistila jsem, že nejraději vybírám jeden typ - spíše sladší a více (v létě) či méně osvěžující, a aldehydové vůně nemůžu. Určité vůně mám spojené i s určitým oblečením - sportovní styl, elegantní kostýmek a lodičky, víkend v přírodě atd.

Jitka 31.03.07 21:32

Můj táta sbírá známky, já miluji parfémy mám jich asi 31 + odsřiky + miniatury . Jsem tu správně, že jo :?

Lucka 01.04.07 10:27

Jitka: :D asi víc než správně. Ráda bych se tě zeptala na ty miniaturky, kde je kupuješ? Na netu u nás v ČR jsem našla jen malý výběr, v cizině je toho spousta, ale tak nějak se mi nechce nechat si posílat miniaturku az z USA :/ A ty odstřiky, to se jako třeba domluvíš s kamarádkou, že ti ze své vůně trochu dá nebo jak to funguje? Promiň, možná se ptám hloupě, bohužel ve svém okolí nemám nikoho, kdo by měl rád vůně a kupoval si je a tak tohle neznám, jsem závislá jen na tom, co si sama koupím.

Ada 01.04.07 14:17

Lucka: odstřiky se dělají přesně tak, jak píšeš, prostě se s někým domluvíš a odkoupíš třeba 10 ml vůně, nebo si s kamarádkou koupíte 100 ml balení a rozdělíte na polovic (tím pádem máte každá padesátku a to za výrazně nižší cenu).
Miniaturu jsem u nás snad nikdy nekoupila, jenom jednou na Aukru, jinak mám všechno ze zahraničí - z eBay. z USA, z Holandska, dokonce z Hongkongu a v pohodě :)

Lucka 01.04.07 14:50

Ada: ještě mi to nedá :) to se ty vůně opravdu stříkají rozprašovačem z jednoho flakonu do druhého? Nezkazí se pak rychle ta přestříkaná vůně, když byla vlastně otevřená na vzduchu?
Mohla bys mi poradit nějaké adresy, kde kupuješ ty miniaturky? (e-bay znám). Dík.

Ada 01.04.07 16:33

Jj, přestříkává se to, jinak to nejde. Většinou se dělají malé odstřiky, tak se to zkazit nestihne - samozřejmě se to nedá skladovat bůhví jak dlouho.
Ten prodejce z Hongkongu byl p4perfume, ti ostatní tak různě - hledám vždycky něco konkrétního. Dobrá je na miniatury holandská eBay, je tam toho dost, za dobré ceny a poštovné je většinou pomalu jako kdyby to ani nešlo ze zahraničí.

kaori japan 06.04.07 08:02

No ja mam vyse 120 parfemov,mi­niatury nepocitam, odstreky nemam,kupujem len velke balenia,k tomu vzdy dostanem kopu vzoriek…

Eva 06.04.07 23:32

to kaori japan: čtu správne 120? i ta nula tam je správně? ;-) Panečku, to je sbírka:-) Ale zahřálo mě to u srdce, občas is říkám, že zbytečně moc investuju do vůní a že jsem opravdu marnotratná, když mi nestačí jen jedna vůně /jako většině žen stačí/ a až po vypotřebování koupit novou - to ne, musím jich mít vždycky více, alespoň dvě tři /a víc/ v zásobě :-) Proti Tobě jsem úplný žabař, většinou nepřekračuji množství 10 parfémů /a mám spíše 50ml a 30 ml balení/, a i to se mi zdálo přehnané, už nezdá:-)) Moc jsi mě potěšila;-) Pěkný večer!

Eva 06.04.07 23:39

u mě je zajímavé, že nemám stabilní počet vůní /ale mívám zpravidla vždy víc zimních vůní, letní se mi hůř vybírají, ale rychleji spotřebovávají/. Třeba během jednoho měsíce si pořídim 4 parfémy vlivem akcí, slevových kuponů /samozřejmě že někdy „jen tak pro nic za nic“/, ale poté třeba celý rok nekoupím už ani jednu vůni…jindy je to odstupňované podle ročních období, nálady…každopádně vůně musím střídat, pokud bych dlouhodobě nosila jednu, mám ověřeno, že ji začnu opravdu dokonale nesnášet - i v okolí:-( Jedna jediná zamilovaná vůně mi nehrozí:-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama