JAK FUNGUJE TOTO FÓRUM + PRAVIDLA

Ada 09.04.08 10:46

JAK FUNGUJE TOTO FÓRUM + PRAVIDLA

V tomto fóru najdete založené diskuze pojmenované po jednotlivých internetových a kamenných obchodech (pokud má firma internetový i kamenný obchod, jsou uvedeny ZVLÁŠŤ - nepište prosím zkušenosti s e-shopem do tématu o kamenném obchodě a naopak). Do diskuzí přispívejte svými pozitivními i negativními zkušenostmi, případně dotazy.

Nová témata může z důvodu zachování přehlednosti zakládat pouze moderátor, pokud vám tu tedy nějaký obchod chybí, napište do tématu KTERÝ OBCHOD CHCETE PŘIDAT. Nezakládejte témata v jiných fórech, budu to mazat, ne trpělivě přesouvat :)

Vyvarujte se diskuzí, které nesouvisejí s tématem, takové příspěvky budou nemilosrdně mazány.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Samantha 09.04.08 11:09

Ado, já ještě dobře nakoupila na www.parfemonline.cz

janas 09.04.08 11:23

Ado, ještě bys měla přidat Institut Guerlain v Dlouhé třídě.

janas 09.04.08 18:17

Ještě jsem nakupovala na www.avy.cz mají velký výběr.

macska 09.04.08 19:48

a kromě avy je ještě jeden asi taky jahodový překupník - http://www.azizakosmetika.cz/

Arome Šárka02 10.04.08 12:59

Ado ještě mi tu chybí www.kupparfem.cz. Jsem s nimi spokojena, zasílají slevové kupony, také vzorečky a na dotazy po emailu dokonce ochotně odpovídají. Děkuji.

Naja 10.04.08 13:18

Nákup na www.marianet.cz. Byla jsem spokojená, vzorek parfému+propis­ka+katalog.

Arome Šárka02 11.04.08 09:58

Veliká spokojokenost také s tímto obchodem http://www.kosmetika-paris.cz/ , který má zastoupení pouze na značku Dior.Objednala jsem zde jednou skromný balíček s Miss Dior CHerie za pouhých 1.090,– Kč. Přestože balíček byl odeslán ze Švýcarska, přišel rychle a neplatila jsem žádné poštovné. Dokonce jsem k této mé jediné objednávce dostala dva vzorky parfému ! Napsala jsem do společnosti, že balíček došel v pořádku a že děkuji za vzorečky. Nejdříve mi přišel děkovací meil od společnosti a dokonce další meil od jednatele společnosti pana Hemmera, který mi sdělil, že má spokojenost mu udělala hezký den. Tak tomu se říká hýčkání si zákazníka. Tento obchod jsem si okamžitě zamilovala. Na stupnici od jedné do deseti bych dala jedenáct :)

novotka 15.04.08 12:59

Chtěla bych zkusit nákup z webu www.a-zkosmetika.cz, ale neznám je. Máte s nimi někdo zkušenosti?

Samantha 25.04.08 14:30

Ado, je možné hodnotit i zahraniční prodejce parfémů, nebo jen tuzemské?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama