Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 312 Další »
gabra771 30.1.12 20:22

Přiznám se bez mučení - dnes nijak… Kromě pobíhání v práci jsem se moc nepohybovala… :oops: :oops:

Menys 30.1.12 20:27

Já taky ne! Mám zablokovaná záda, ale jinak se snažím, trochu posilka a trochu eliptický trenažér. Ale ten ranec pořád ne a ne dát pryč. :nevim:

Doulinque 1.2.12 17:45
gabra771 píše:
Dneska nic moc, ale včera jsem ušla tak patnáct kilometrů, takže jsem si pěkně „protáhla brka“… Příští týden se chystáme s dcerou na jógu (o pohybu tam se dá polemizovat, ale je to lepší než nic)… :lol: :lol:

Dovolím si oponovat, samozřejmě, že se jóga nedá srovnávat třeba se zumbou :dance: , ale jsem přesvědčená, že je to velice kvalitní druh pohybu, při kterém se protáhnou svaly, o kterých ani nevíte, že je máte :)

bagheta 1.2.12 19:43

Dneska DVD Cindy a odpoledne jsme šly s mamkou na brusle. Ale v té kose se to nedalo vydržet dýl než 40minut…pak jsem půl hodiny rozmražovala ruce u topení :lol:

gabra771 1.2.12 20:15
Doulinque píše:
gabra771 píše:
Dneska nic moc, ale včera jsem ušla tak patnáct kilometrů, takže jsem si pěkně „protáhla brka“… Příští týden se chystáme s dcerou na jógu (o pohybu tam se dá polemizovat, ale je to lepší než nic)… :lol: :lol:
Dovolím si oponovat, samozřejmě, že se jóga nedá srovnávat třeba se zumbou :dance: , ale jsem přesvědčená, že je to velice kvalitní druh pohybu, při kterém se protáhnou svaly, o kterých ani nevíte, že je máte :)

Už se nemůžu dočkat zítřka! Jdu na jógu poprvé! :lol:

Doulinque 1.2.12 20:40

Tak to přeji příjemnou zábavu :) Sama jsem jeden semestr chodila na Power jógu a byla jsem moc spokojená. Celé tělo se s každou hodinou zpevňovalo a protahovalo…

StrayBullet 1.2.12 22:04

Spinning a snad se ještě dneska dokopu i v tak pokročilé hodině zdvihnout párkrát činky :!

Ronna 2.2.12 15:52

Nezkusila některá z vás kondiční box?

gabra771 2.2.12 15:58
Doulinque píše:
Tak to přeji příjemnou zábavu :) Sama jsem jeden semestr chodila na Power jógu a byla jsem moc spokojená. Celé tělo se s každou hodinou zpevňovalo a protahovalo…

Tak za pár hodin je to tady - sruluju karimatku a vyrážím! Jsem zvědavá… :lol:

Doulinque 2.2.12 16:00

Já zase vyrážím na Zumba Toning :dance:

gabra771 2.2.12 16:02

Tak to by mě asi zabilo… musím začít zlehoučka tou jógou, dlouho jsem se nehejbala, takže musím pozvolna, aby mě to neporazilo… :mrgreen:

gabra771 2.2.12 21:25

Tak jsem se vrátila z jógy - bylo to pro mne zvláštní a zajímavé… Za týden znovu! :lol:

Doulinque 2.2.12 21:45
gabra771 píše:
Tak jsem se vrátila z jógy - bylo to pro mne zvláštní a zajímavé… Za týden znovu! :lol:

Tak to je dobře, že zajímavé :) ať elán vydrží. Pohybu nazdar, zdar :)

gabra771 2.2.12 21:47

Třikrát ZDAR, ZDAR, ZDAR! Snad takhle halasně budu volat i za týden!!! :lol:

Ava 2.2.12 22:02

Klasickou jógu neznám, ale power jóga je skvělá! a můžete ji dělat celej život, mladá, stará, těhotná… moc bych chtěla zkusit bikram, ale je jen v Praze… :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 312 Další »
Váš příspěvek