Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

otakara 26.6.20 10:07

@Rosa N. si zlatá, aspoň som sa zasmiala, to sa cení a tvoje-vaše @Frankie slovíčka sú tak povzbudivé pre mňa, ani neviete ako! Tak vám to tu obidvom krásne ladí! Tuto vidím, že pohyb a pravidelný pohyb je potrebný-je žádoucí, na tie moje tubové krajkové šaty ale ešte zatiaľ to nie je, ani na tie čierne s patkami na bokoch, moje vysnívané. Snažím sa a dokonca ani nechodím na tie šaty pozerať do skrine, všetko má svoj čas a verím, že ten čas príde. Zatiaľ som rada, že sa obídem bez práškov proti bolesti. Pokračujem v snahe :mavam: :mavam:

Frankie 26.6.20 10:28

@Rosa N.

Existuje nějaká koncentrační pozice z jógy, která by trochu popostrčila mou chuť k pohybu?

Nó, určitě, ale ruce a nohy musíš zvedat už sama.
Nejlépe tak mít sparingpartnera doma, který Tě nutí, nikoliv omlouvá.

Nicméně já praktikuji sprchu nejstudenější vodou, co teče.
Potom vyjedu jak kuna!

Příspěvek upraven 26.06.20 v 10:32

Rosa N. 26.6.20 10:30

@Frankie :lol: Tak to chce hodně pevné vůle a sebeovládání; to už je vyšší level.. :rose:

@:butterfly: .. možno ani nevieš ako to hreje a aké je to od Teba milé, Dáška, pretekárka - otakárka! :butterfly:

:butterfly: ..predháňaš sa s motýlami,
dobre je nám,
keď si s nami! :butterfly:

Renusatko 26.6.20 17:19
@Frankie píše:

Nó, určitě, ale ruce a nohy musíš zvedat už sama.
Nejlépe tak mít sparingpartnera doma, který Tě nutí, nikoliv omlouvá.

Příspěvek upraven 26.06.20 v 10:32

To bych taky potřebovala. Nemůžu říct, že by mě někdo omlouval, ale ani přemlouval. Manžel cvičí a jestli cvičím já je mu jedno.

Eliptikal mám opravený, ale bohužel ne moc dobře. Předtím v jednom místě vydával ránu, někdy tak hlasitě, že jsem měla strach, abych nerušila sousedy. Teď rány nevydává, ale v tom místě strašně zavrže :-( Celkově je hlasitější, byl úplně tichý a teď je slyšet tření nových ložisek. Nevím, jestli si to sedne. Za 1700 myslím zdařilá oprava, takže se asi budu muset ještě ozvat, pokud se to nezlepší :-?

Frankie 26.6.20 17:36

26/06/2020 PM
Právě jsem skončil jednoručku, 2528 krát.

Frankie 26.6.20 17:44

@Renusatko @Rosa N. @otakara
Asi jsem to nezdůrazňoval, cvičení je pro mne rituál a nadto se na ně těším, „hází mne do klidu a pohody“.

otakara 26.6.20 18:22

@Frankie ja si to, ak dovolíš, normálne zapíšem do toho môjho starého zošita alebo do kalendára :-* jedna z viet-nakopávačiek :palec:

Rosa N. 26.6.20 19:39
@Frankie píše:

Nicméně já praktikuji sprchu nejstudenější vodou, co teče.

Jak dlouho v té sprše obvykle jsi? :dance:

@:butterfly: 0takárka, ktorú větu konkrétne? :hug:

Lucinela 26.6.20 19:51

@Rosa N.
Studená sprcha to je moje „ranní káva“. 10 minut mě nakopne i v těch nejhorších chvílích, že to dám :-) .

Frankie 26.6.20 20:24

@Lucinela
Obdivuji Tě. :palec:
Zároveň bych rád viděl těch „10 studených min“!

Frankie 26.6.20 20:30

Omlouvám se za tento odkaz na jednu hlášku z kultovního filmu, poněvadž jak někdo řekne hodit se (pěkně) do klidu, vždy se mi vybaví…

https://www.youtube.com/watch?…

Frankie 26.6.20 20:46

@Rosa N.
Jenom v zimě je řádně studená, jednou jsem dokonce vydržel ochlazovat se 2 minuty ledovkou za krk, až ze mne byl ťuhýk. ;-)
Teď mne to zrovna tolik nebaví. :lol:

Frankie 26.6.20 20:48

26/06/2020 PM
Rotoped, 22,2 km za 62:05.

otakara 27.6.20 07:54
@Frankie píše:
@Renusatko @Rosa N. @otakara …cvičení je pro mne rituál a nadto se na ně těším, „hází mne do klidu a pohody“.

@Rosa N.
toto je pre mňa prínosná veta :potlesk: takéto mi pomáha ;-) a ja, že kde som to už počula…ešte to cvičenie, to cvičenie, jáj, ešte to cvičenie :-)

Renusatko 27.6.20 13:05

@Frankie @Lucinela :relax: To vás obdivuju. Já jsem teda strašně teplomilná, pod 30 pro mě není teplo :lol: . Studená sprcha by mě zabila, bylo by to to poslední, co by mě nakoplo :lol: :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 Další »
Váš příspěvek