Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Frankie 17.10.20 09:46

14/10/2020 PM
Jednoručka, 2556 krát.

Frankie 17.10.20 09:46

13/10/2020 PM
Rotoped, přes 60 min.

Frankie 18.10.20 10:33

17/10/2020 PM
Rotoped, za 73:22 min ujeto 25 km.

Frankie 18.10.20 20:31

18/10/2020 PM
Čas 72:14 a ujeto 27 km.

frangipani_romana 18.10.20 22:06

Sportovci, poraďte. Chci si počítat kroky, ale nechci nosit chytré hodinky ani náramek. Zahlédla jsem, že existuje takový krámek, který se dá použít jako brož nebo přívěšek na krk, který se pak synchronizuje s telefonem.
Vy určitě víte, vo co de, poradíte nějaký fajn model a kdyžtak i zkušenost, jak je to přesné a jestli to vůbec funguje a tak…díky! :wine:

John_Nw 18.10.20 23:16

@frangipani_romana Pokud můžu jako nesportovec… Počítat kroky a vystoupaná patra a měření ušlé vzdálenosti dokáže samotný „chytrý“ telefon. Alespoň tedy iPhone. Telefony s androidem neznám. Pokud tuto funkci nativně nemají, jsou dostupné aplikace k instalaci zadara. … Jaká je přesnost měření, nevím. jen musíš mít ten telefon s sebou. …Pro ženy stačí ujít denně alespoň 4000 kroků. :-) :-) :-) :-) :-)

frangipani_romana 18.10.20 23:59
@John_Nw píše:
@frangipani_romana Pokud můžu jako nesportovec… Počítat kroky a vystoupaná patra a měření ušlé vzdálenosti dokáže samotný „chytrý“ telefon. Alespoň tedy iPhone. Telefony s androidem neznám. Pokud tuto funkci nativně nemají, jsou dostupné aplikace k instalaci zadara. … Jaká je přesnost měření, nevím. jen musíš mít ten telefon s sebou. …Pro ženy stačí ujít denně alespoň 4000 kroků. :-) :-) :-) :-) :-)

JJ, androidy to mají taky od přírody. A to je právě ten háček: mám dva telefony, Android i iPhone, zatím teda tahám oba, ale je to otrava. A potřebuju nosit v práci jeden a po práci druhý. Do nedávna jsem nosila dvoje hodinky, ale to už taky nechci. Tak mne napadl tento bazmek.

Nebo kdyby existoval nějaký náramek, co ale vypadá jak náramek, subtilní, klidně bez displeje… :think:

Renusatko 19.10.20 20:13

@frangipani_romana Tak když ti to počítají dva telefony, tak to stačí a sečteš to, ne? Jinak si myslím, že cokoliv jinde než na ruce nebude počítat dobře, nebude to počítat vše. Ani na ruce to nepočítá dobře, tam to zase naopak přidá každý pohyb, takže věšení prádla, mytí vlasů, mávání, krájení. Nejlepší je pro nesportovce mobil, kupodivu nejlepší přesnost. Nebo potom některé lepší hodinky, což nechceš. Co jsem řešila náramky jako ozdobu, tak na to byli recenze k ničemu a ještě to nebylo nic malého.
A proč jsi nosila dvoje hodinky?

Frankie 19.10.20 20:43

19/10/2020 PM
S dovolením si tady napíši jen rychle svůj výkon, 2223 krát, jednoručka.

frangipani_romana 19.10.20 20:46
@Renusatko píše:
@frangipani_romana Tak když ti to počítají dva telefony, tak to stačí a sečteš to, ne? Jinak si myslím, že cokoliv jinde než na ruce nebude počítat dobře, nebude to počítat vše. Ani na ruce to nepočítá dobře, tam to zase naopak přidá každý pohyb, takže věšení prádla, mytí vlasů, mávání, krájení. Nejlepší je pro nesportovce mobil, kupodivu nejlepší přesnost. Nebo potom některé lepší hodinky, což nechceš. Co jsem řešila náramky jako ozdobu, tak na to byli recenze k ničemu a ještě to nebylo nic malého.
A proč jsi nosila dvoje hodinky?

Protože na jedněch vidím čas a na druhých jsem měla kroky :-D

Měli jsme v práci takovou akci, že jsme sbírali kroky pro nějaké humanitní účely (co krok, to malá částka, kterou firma dala do fondu na nějakou konkrétní věc - pěkná akce). Ale dostali jsme k tomu takové ošklivé laciné hodinky, na kterých byly na výchozí obrazovce ty kroky, čas se musel naklikat a navíc digitální. Já potřebuju velké ručičkové a hezké :rose: , abych viděla čas, dlouho jsem sháněla hodnky podle mých představ.
Ale jako nosili to tak skoro všichni ve firmě. Někdo si je dával na nohu nebo nosili je to vyloupnuté tělo hodinek v kapse, jenže já nosím jen šaty. A taky nenosím furt mobil u sebe.

Já ani tak nepotřebuju počítat přesně kroky, stejně máme s manželem různě dlouhý krok a když já mám 10.000, tak on má už 14.000 (což je nespravedlivé, leda že bych si teda podle tvojí rady sečetla oba ty telefony :think: ). Jde mi spíš o to si hlídat, abych každý den nachodila nějaký limit.

Renusatko 19.10.20 21:50

Tak oni jsou i opravdu pěkné hodinky, které vypadají i dostatečně dámsky. Ciferník si sama zvolíš co tam chceš mít jestli digitální čas nebo analogový a ve spojení s telefonem nepotřebuješ ty kroky vidět nebo se celkem snadno přepíná mezi časem a kroky. Zase chápu, že pokud si zatížená na hodinky, které nosíš ráda, tak se to člověku nechce měnit.
Náramky většinou na takové měření stačí, ale pořád do nich potřebuješ něco vložit, takže úplně nenápadné nejsou. Sehnat vyloženě nesportovní se dají. Nebo sportovní s řemínkem, který se dá vyměnit (stříbrný, zlatý)
https://www.global-sport.cz/…al-swarowski
nebo teď i prsten, jak bude měřit, to vůbec netuším
https://nwt.cz/…ness-prsten/
Nejlepší je asi ten mobil, když nechceš měnit hodinky. Tohle se spíš dřív dalo sehnat, teď netuší, ale něco podobného asi ano.

frangipani_romana 19.10.20 21:57

@Renusatko Tak ten prsrýnek je přesně to, co si představuju, počíhám si na to, diky moc! :rose:

frangipani_romana 19.10.20 21:59

Cože? 200 doláčů? 8-O To si to ty kroky asi budu počítat sama! :andel:

Renusatko 19.10.20 22:04

@frangipani_romana :lol: Na cenu jsem nekoukala, jen mi to kdysi poslal manžel, že to existuje. Řešila jsem to co ty, že chci něco elegantního a nenápadného. Nakonec mám teda hodinky, ale já jiné oblíbené nemám.

John_Nw 19.10.20 22:05

@frangipani_romana … proč si to zbytečně komplikovat měřením a nevěnovat chůzi určitý čas? Takové to „služební“ popocházení po kanceláři, pro kafe, atd. by se započítávat do aktivity nemělo. Pouze čas věnovaný zvolené aktivitě. Z přesného měření a kontroly, zda jsem splnil, co jsem měl, se potom stává břemeno, které bere radost z vlastní aktivity. Je to takový syndrom doby orientovat se na výkon.
Osobně se snažím chodit každý den 3 až 5 km, což odpovídá 35 - 60 mminutám nepřetržité chůze. Dneska jsem to přehnal, chodil jsem 4 hodiny. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 Další »
Váš příspěvek