Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

GreyHound 14.2.21 20:06

@Palm-beach : playsta je Playstation předpokládám. To víš. Já tohle moc nevedu. Doba je špatná. Všechno zavřený a venku mrazy. Já už čekám, až se oteplí. V tomhle už se nedá ani moc dobře běhat.

Palm-beach 14.2.21 20:10

Jo jasně :palec: :palec: PS5. Jo tak to chápu - běhání a mráz není to pravé ořechové, ale jsi dobrý, běh je užasné kardio a když máš blízko Stromovku - no coment. :palec: :palec: :-)

Palm-beach 14.2.21 20:16

Doba špatná je to je fakt. Beru z rezervy, dostal jsem na něj na narozky a protože furt nebyl a bylo jasné že nebude, tak je stále ve hře. Jinak si občas zahraju rád, ale je lepší nic nerozehrávat :lol: :lol: :lol: :lol:

Renusatko 15.2.21 16:24

Chodím venku každý den kolem 10 km, běhám jen doma na páse, protože nemůžu dýchat nosem a nemůžu být nemocná. Občas eliptikal a čekám až budu moct do posilovny :lol: :lol: :lol: . Kolega na rehabilitaci naznal, že svaly ještě dobrý, tak už se nedonutím doma asi vůbec.

Palm-beach 15.2.21 16:39
@Renusatko píše:
Chodím venku každý den kolem 10 km, běhám jen doma na páse, protože nemůžu dýchat nosem a nemůžu být nemocná. Občas eliptikal a čekám až budu moct do posilovny :lol: :lol: :lol: . Kolega na rehabilitaci naznal, že svaly ještě dobrý, tak už se nedonutím doma asi vůbec.

to je náhodou dobrý … :palec: :palec: :palec: :palec:

GreyHound 15.2.21 18:49

Tak dnes opět cca.70 min posilovna.

Palm-beach 15.2.21 18:50
@GreyHound píše:
Tak dnes opět cca.70 min posilovna.

si někdo cvičí :cry: :cry: :cry: :cry:

GreyHound 15.2.21 18:52

@Palm-beach : Já z Prahy nejsem. Ve Stromovce jsem byl párkrát. Je to tam pěkný, ale na mě taková trochu placka. Teď už to bude lepší a konečně se oteplí.

GreyHound 15.2.21 18:53

@Palm-beach : No naštěstí jo. Jinak bych se bez toho asi zbláznil. ;-)

Palm-beach 15.2.21 19:00
@GreyHound píše:
@Palm-beach : No naštěstí jo. Jinak bych se bez toho asi zbláznil. ;-)

No a co já ????? Ten loket — no nevím - asi jsem to přetáhl na hrazdě, nejspíš jak už jsem byl unavený, tak jsem se vytahoval jen pravou a loket dostal na frak, já chcůůůůůů taky cvičit … chci a chci ---- je to jediná možnost, když nejde v Praze kam jít s ohledem na počasí a Covid, jak se zbavit všeho a napumpovat trochu endorfínků a rotoped doma nemám :cry:

Lucinela 15.2.21 19:00

Tak dneska totální fiasko. 100 km autem, na procházku už jsem neměla energii. Ale ráno zase cvičím pravidelně :-) .

Palm-beach 15.2.21 19:08
GreyHound 15.2.21 20:18

@Palm-beach: Je to blbý s tím cvičením, co? :-D Už aby se to otevřelo. Loket je sviňa. Nech ho odpočinout. Zacvič radši s nějakou slečnou. ;-)

Palm-beach 15.2.21 20:37
@GreyHound píše:
@Palm-beach: Je to blbý s tím cvičením, co? :-D Už aby se to otevřelo. Loket je sviňa. Nech ho odpočinout. Zacvič radši s nějakou slečnou. ;-)

To jsem dělal o víkendu, a zapomněl jsem na ten loket a zhoršilo se to :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - jo teď mám akorát chuťě si dát něco dobrého, klasika no - co se dá dělat, ten covid je horší, to světlo na konci tunelu ještě není vidět a bude to trvat … :wine:

Lucinela 16.2.21 10:58

Fakt mě láká to otužování ve vodě. Dneska ráno jsem si poležela pár minut v plavkách na balkoně :lol: . Jako dobrý, ale voda to není. Uvidíme ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 Další »
Váš příspěvek