Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Frankie 25.8.21 22:18

@Lucinela
Pro začátek opravdu slušný výkon.
xxx
25/08/2021 PM
Jednoručka 2560 krát.

Rosa N. 26.8.21 10:35
@Frankie píše:
xxx
25/08/2021 PM
Jednoručka 2560 krát.

Ta už musí bejt vošoupaná!

Vzpomněla jsem si maně na pohádku, v níž hrdinka, potrefená coby poutník, má prochodit kovové střevíce a obrousit železnou hůl.
Měj se pohádkově! :hug:

Jdu na šnycl.

otakara 26.8.21 12:02

@Frankie ja na tom rotopede nedokážem vydržať :-? . Niežeby som nevládala, ale všetko ma tlačí, ruky, furt prehmatávam, kde by sa mi lepšie držalo, furt ma všetko omína, cítim úľavu, keď z rotopedu zleziem dolu. Ja tuším prečo to je, mám predok aj zadok-sedlo nadstavené tak, aby som nemala problém s ohnutím kolena a tým pádom to mám príliš vysoko :oops:

Lucinela 26.8.21 12:23

@Frankie
Díky, je to takový návrat po Covidu ke sportu. Doufám, věřím, že se prochodím k běhu.

Renusatko 27.8.21 19:06

@Lucinela :palec:
Zatím chodím pořád jen do posilovny a chodím. To cvičení v posilovně už po třech měsících vidím, takže jsem spokojená 8-) S hnusným počasím se asi budu víc vracet i na eliptikal.

Frankie 27.8.21 20:30

27/08/2021 PM
Rotoped, 66 min a 26,44 km.

Micky_F 27.8.21 20:46

Já dneska 3,5 hod s kočárkem venku a pak hodina kardia s posilováním ve fit centru :dance: :-)

ijáček 27.8.21 21:26

Asi rok a půl jsem seděla u počítače učíc online. Teď o prázdninách jsme si s mužem dali v Brdech první den 5 kiláků - ani jsem se neunesla, po čtrnácti dnech 20 km, a pak ještě v Praze Vršovice a Vinohrady - Riegrovy sady a Parukářka - ti moji chlapi mají dlouhé nohy. :)

Dnes ráno 20 bazénů a pak 6 km se psem. Nevím, jestli tím tu nadváhu shodím.

ijáček 27.8.21 21:30

Lidi, potřebuji zhubnout, stačí 6 kiláků denně a tři jídla? Dělám to tak 2 týdny a pořád jsem cvalík. :(
Ráno chleba a vejce, odpoledne nějaký oběd, večer zeleninový salát. Jo, a dopoledne jabko.

Lucinela 27.8.21 21:45

@ijáček
Taky chodím, ale 4 x týdně delší trasy, tak 15 a více km. Ve stravě mi vyhovuje půldenní půst. Tady jsem se našla. Jsem sova, takže jsem zvolila variantu od 12 do 20 jím, další den do 12 nejím. Hlady vůbec netrpím, jím vyváženou stravu tak, abych neměla hlad příští den. Bílkoviny, sacharidy, vláknina a hodně vody, zelený čaj, bylinkové čaje, 2 kávy denně.

Nepraktikuji to dlouho, takže zatím nemůžu dát adekvátní zpětnou vazbu, ale každopádně se cítím dobře díky pohybu a stravě. Chůzí se chci propracovat k běhu, ale bude to ještě nějakou dobu trvat. A hlavně se mi to musí přehodit v mozku, což se zatím nestalo.

Jo, a ráno jsem se vrátila k pravidelnému cvičení.

Renusatko 28.8.21 13:53

@Lucinela @ijáček Ono je pořád potřeba mít větší výdej než příjem, ale ne o moc a nejíst pod bazál. To i v případě přerušovaného půstu. Nic jiného dlouhodobě a udržitelně nefunguje. Sportem zpevňuješ, vytvoříš víc svalů, zlepšíš spalování, ale k hubnutí samotnému důležitý není.
@Lucinela Ten přerušovaný půst pro ženy se doporučuje 14/10. 16/8 je spíš pro muže. Zase pokud v tom krátkém okně do sebe dokážeš nacpat vše, co máš, tak to ničemu nevadí. Mně nestačí ani to delší okno :lol: Přehození v hlavě samo o sobě nebude fungovat, pokud tělo strádá, tak si bude tuky držet.

Já jsem teď s tím podzimním počasím strašně zlenivěla a musím se i k té posilovně nutit. Sice jdu 3× týdně, ale odkládám to až na večer, víkend, za chvíli, za hodinu, zítra :lol: . Takže teď musím dnes i zítra :lol:

Frankie 30.8.21 10:58

29/08/2021 PM
Jednoručka, 2350 krát

otakara 30.8.21 11:38

@ijáček @Lucinela @Renusatko skromne si pridám - prevádzam tento tzv. prerušovaný pôst už pomerne dlho, pár krátkych výpadkov, vždy som sa k nemu vrátila. Pozorujem, že ľudia obvykle nejedia doobeda, možno je to pracovnou dobou, mám to naopak a funguje to, aj keď zázraky sa mi nedejú, hlavne pre môj slabší športový výdaj energie - hovorím - športový, pretože iný ako športový, mám, ale to nestačí, treba cvičiť, to mi je jasné. O dvanástej hodine, príp. o 13.tej začína moja hladná pauza až do rána do siedmej, ôsmej hodiny, snažím sa o 20 hodinovú pauzu, ale nie je to vždy. Vyhovuje mi to, hlavne jeden z benefitov = ničím nerušený spánok, so živými snami, pocit úľavy, dokonalý odpočinok, častokrát síce cítim hlad, ale o to viac si dávam pozor na pitný režim a tým hlad zaženiem. Kilogramy -prerušovaný pôst nie je o rýchlom zhadzovaní, trpezlivosť musí byť, zvlášť ak som nešportovec.

Renusatko 30.8.21 15:45

Posilovnu jsem zvládla v sobotu i v neděli a celkem v pohodě. Včera ještě ráno kolo a odpoledne krátká procházka. Jen včera jsem přišla z posilovny domů, najedla jsem se, padla do postele a spala až do rána :lol:
Měření minulý týden mě potěšilo, takže jen doufám, že nezavřou posilovny. Teď vidím, že doma to není vůbec ono :lol: .
Dneska to bude odpočinkový den, jen s chůzí.

Frankie 30.8.21 20:07

30/08/2021 PM
Rotoped, 61 min a 22,14 km.

Stránka:  « Předchozí 1 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 Další »
Váš příspěvek