Jak moc se líčíte?

albeni1 07.09.11 13:55

Jak moc se líčíte?

Jak moc se líčíte, stačí vám několik osvědčených výrobků, které používáte stále (jedna značka tužky na oči, řasenky, pudru) nebo střídáte a zkoušíte stále nové a nové značky?

A potřebujete toho spíš více, nebo méně?
Dva tři produkty a stačí nebo plný kufr šminek?

Snažím se teď omezit líčení a celkem se mi to i daří, i když bez tužky na obočí a tvářenky se už prostě neobejdu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

elisen3 07.09.11 14:24

S přibývajícím věkem potřebuji produktů spíš více...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daja 07.09.11 14:37

Moje učitelka na střední vždycky říkala:,,mladá to nepotřebuje a starý už to nepomůže" :mrgreen:

Za mlada mi stačila tužka na oči a rtěnka.Teď používám kde co,a kde jaké ,,vychytávky".
Bez nalíčení klidně i vylezu mezi lidi,ale není to ono.Doma se nelíčím a do práce jen lehce.Jsem ráda nalíčená,baví mě to,a když někam vyrážím udělám si čas,a líčení si pěkně užiju.

Siska I. 07.09.11 15:31

Špirála + makeup/púder + korektor na kruhy pod očami = trio bez ktorého sa nezaobídem :wink:

Hlavne k zime sa k nim prikmotrí aj balzam na pery :)

V prípade nejakej večernej akcie sa pridá aj ceruzka na oči, možno očný tieň a lícenka.

bagheta 07.09.11 16:07

Šminek mám několik plných kufříků, nicméně nijak zmalovaná nechodím (doufám) :lol: . Každý den si dělám linky pod spodním víčkem, většinou nude stíny + lehce vystínovat hnědou, řasenka. Podle potřeby korektor na kruhy pod očima. Make-up používám jen v zimě, když mám pleť horší, v létě vůbec, maximálně jen občas někam večer. Na různé akce se vyřádím se stínováním. Rtěnky nepoužívám, spíš jen lesky. A pokud mám výrazně nalíčené oči tak ani lesk, jen nelesklý balzám. Tvářenku nepoužívám vyjma plesů a podobných akcí vůbec. Jeden čas jsem měla úchylku na dekorativku NYX,takže mám doma snad všechny barvy pigmentů a je mi docela líto to nepoužívat, tak aspoň občas šlehnu na oči nějaký ten pigment,aby to ladilo k oblečení. 8) . Mezi lidi bych uplně nenalíčená nešla, to se přiznám, protože ty linky dělají opravdu hodně a přijdu si bez nich jak kdybych neměla oči :lol: … Nenalíčená maximálně tak s odpadem nebo do polí se psem. Když jsem doma celý den,tak se samozřejmě nemaluju, zas takový blázen nejsem.

mirka81 07.09.11 16:18

Oči už neřeším-nechala jsem si udělat permanentní linky a je to bomba :D Jinak pudřík a tvářenka (bronzové perličky od Avonu nebo Oriflame) a rtěnka a jdu :D :D :D

Make-up nepoužívám, jedině snad v tuhých mrazech…

albeni1 07.09.11 16:42

Bez makeupu to jde, i bez pudru - mám suchou pleť - i bez stínů na oči a podobných věcí. Přemýšlela jsem jak šminky omezit bez toho aby se ze mě stala příšera a přišla jsem na pár věcí, které použiju ráno a v pěti minutách jsem namalovaná - trochu korektoru pod oči, trochu tužky na obočí (asi si ho nechám nabarvit, i řasy - musí to perfektně šetřit čas) a tvářenku, bez té se neobejdu, vypadala bych jak fialová mrtvola vytažená z řeky po dvou týdnech.

Dřív jsem malováním strávila moře času - makeup, pudr, tužka, stíny, řasenka, lesk…a výsledek téměř stejný jako teď. Tak se zbavuju čeho jde, ale snažím se aby přetrval efekt upravenosti, úplně bez všeho líčení chodím jen se psem nebo do přírody :conf:

Lalaith 07.09.11 16:59

Málo… :D Ne, makeup používám jenom při nutném zakrytí více nedostatků, když mám pleť dobrou, na makeup kašlu.
Co používám pravidelně: tužka na oči + řasenka, balzám na rty (vždy, mám jich několik, bez něj nemůžu existvat). Když je potřeba, tak pudr. Toť vše.
Když mám náladu: Tvářenka - nějak jsem s ní nezžila, moc mi to s ní nejde, tak ji nepoužívám pravidelně, oční stíny (ale vždycky jen jedna barva - na nějaké vícebarevné nejsem, buď světle béžové s perletí, narůžovělé perleťové, zelené), občas rtěnka a lesk na rty (když mám rty v kondici a bez ekzému).
Ale nemám problém jít i mezi lidi nenamalovaná… Mám lehce nabarvené obočí a občas si barvím řasy. (ale i na nabarvené řasy dávám řasenku, když chci vypadat „líp“)

albeni1 07.09.11 17:12

A pomůže to nabarvení řas, jsou pak viditelně výraznější?
nebo je to spíš nic moc a jediný pořádný efekt udělá řasenka?

bagheta 07.09.11 17:37
albeni1 píše:
Bez makeupu to jde, i bez pudru - mám suchou pleť - i bez stínů na oči a podobných věcí. Přemýšlela jsem jak šminky omezit bez toho aby se ze mě stala příšera a přišla jsem na pár věcí, které použiju ráno a v pěti minutách jsem namalovaná - trochu korektoru pod oči, trochu tužky na obočí (asi si ho nechám nabarvit, i řasy - musí to perfektně šetřit čas) a tvářenku, bez té se neobejdu, vypadala bych jak fialová mrtvola vytažená z řeky po dvou týdnech.Dřív jsem malováním strávila moře času - makeup, pudr, tužka, stíny, řasenka, lesk…a výsledek téměř stejný jako teď. Tak se zbavuju čeho jde, ale snažím se aby přetrval efekt upravenosti, úplně bez všeho líčení chodím jen se psem nebo do přírody :conf:

obočí mi vždycky pilo krev, tak jsem si ho nechala vytetovat (permanentní make-up) a jsem maximálně spokojená :)

manolia 07.09.11 18:16
elisen3 píše:
S přibývajícím věkem potřebuji produktů spíš více...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Taktéž, maskuji, jen se snažím, aby to tak nevypadalo :mrgreen:

protea 07.09.11 21:45
bagheta píše:
Když jsem doma celý den,tak se samozřejmě nemaluju, zas takový blázen nejsem.
:lol: tak to já takový blázen jsem…líčení je pro mě součást ranní hygieny, maluju se každý den, mejkap, pudr a buď jen linky, řasenku, rtěnku nebo výrazně oči (kouřové líčení, stíny, linky, řasenka) a lesk… Nenamalovaná se necítím a spousta lidí, si myslím, by mě ráno nepoznala… :whistle:
Marianna 07.09.11 22:38

Taky jsem takový podobný blázen. :D Líčení miluju, strašně mě to baví. Zbožňuju prohrabávání se šminkama v obchodě a ještě lépe v něčí „šminkovnici“. Samozřejmě s dovolením majitelky! Vždycky jsme si takhle se ségrou kontrolovaly, co máme nového, zkoušely si to navzájem. To jsou pro mě orgie! :mrgreen:

Bohužel v současné době mi na líčení nezbývá volná ani minuta, ale časem bude líp. Jinak bych se klidně malovala každý den. Používám všechno, co dekorativně-kosmetický průmysl nabízí. Jen, když mám celkem dobrou pleť a barvu (nemyslím opálení, ale prostě nevypadám jak flekatá nevyspalá příšera), tak vynechávám make-up a dávám jen pudr. Jinak tvářenku, korektor, stíny, linky, lesk na rty nebo rtěnka. Samozřejmě řasenka a ještě bezbarvá řasenka na obočí, aby bylo učesané a drželo tvar. Barvit si ho naštěstí nemusím, mám od přírody tmavé. Akorát v posledních letech vůbec nepoužívám konturky na rty. Nějak mi vadí, pořád ji na rtech vidím a protože se mi rtěnky extra nerozpíjejí (a stejně se mi dřív slížou), tak se bez konturky obejdu.

Zmalovaná nejsem kupodivu nikdy. Vždycky, když se pak vidím někde na fotce, říkám si, že skoro není poznat, že jsem namalovaná a mohla jsem klidně přitlačit. Zato nenamalovaná na fotce vypadám dost blbě, hlavně oči. Nevím proč, ale mám jakoby růžovo-červené oční víčka. Nejsou tam popraskané žilky, prostě tam ta kůže má takovou blbou barvu. Takže vypadám jako ubrečená. Na okolí očí si dávám extra světlý pudr, abych tuhle barvu zakryla a mohla začít čarovat s očními stíny. Jinak stíny chytají úplně debilní barvy.

bagheta 08.09.11 06:58
protea píše:
bagheta píše:
Když jsem doma celý den,tak se samozřejmě nemaluju, zas takový blázen nejsem.
:lol: tak to já takový blázen jsem…líčení je pro mě součást ranní hygieny, maluju se každý den, mejkap, pudr a buď jen linky, řasenku, rtěnku nebo výrazně oči (kouřové líčení, stíny, linky, řasenka) a lesk… Nenamalovaná se necítím a spousta lidí, si myslím, by mě ráno nepoznala… :whistle:

no,já zapomněla dodat, že bydlím s rodiči (a v Brně se nestane,že bych byla celý den doma). Kdybych bydlela s chlapem,taky bych se asi malovala i doma - ještě než on by vstal :lol:

protea 08.09.11 07:55

no kvůli chlapovi to není zas takový blázen opravdu nejsem :lol: :lol: :wink: …ale prostě když se nenamaluju, cítím se tak umaštěně a neupraveně… 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama