Jak moc vědí vaši partneři o voňavých nákupech?

1sarkulka 20.12.13 00:01

Jak moc vědí vaši partneři o voňavých nákupech?

Ne, že by můj partner nevěděl o mé drobné úchylce, právě naopak - připadá mu to milé. Ale… já se někdy cítím trochu provinile, když se ptá, jestli jsem si koupila nový parfém (neptá se nijak ironicky). Jasně, je to moje výplata a já si s ní nakládám podle svého uvážení. Ani nevím, jestli má ponětí, kolik v tom je zainvestováno. :roll:

A tak mě zajímá, jak to máte vy. Vědí vaši partneři/partnerky o vašich nákupech a případně o tom, kolik za parfémy utrácíte?
Nastala nějaká změna s přechodem od samostatné ke společné domácnosti, resp. financím?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Luciak 20.12.13 10:05

Ja si svoju kozmeticku a parfumovu maniu financujem vyhradne sama, takze spolocnu kasu nedrancujem :mrgreen:
Partner o manii vie, ved to by musel byt nevidomy, aby si nevsimol :lol: , ale toleruje a len ticho zasne. Ja zas tolerujem jeho nakupne preferencie.

Ayuri 20.12.13 10:21

Čo sa týka mojej parfémovej úchylky, tá sa utajiť nedá. :mrgreen: Ale nákupy radšej taktne a ohľaduplne zamlčím - veď zdravie má len jedno. Parfémy mám vyložené len tie, čo práve točím, momentálne cca.10 kúskov, ale nie je hlúpy, určite si všimne, že sa na poličke striedajú. Celkový počet ale netuší. O cenách bežných parfémov, myslím prehľad má, no Memoir Woman by asi ťažko predýchaval :oops: :mrgreen:

1sarkulka 20.12.13 12:39

Já se také svými nákupy nijak nechlubím. Teď se budeme stěhovat do společného bytu, takže to nechlubení se bude asi složitěji proveditelné. Doufám, že mu moje úchylka přijde milá i po sestěhování…

bab58 20.12.13 12:47

Nemám zas až takové poklady a množství, abych něco musela tajit, ale přece jen raději pro klid v rodině o cenách vůbec nehovořím, protože u nás by to nikdo nepochopil :oops: .
Jediný můj parfémový spiklenec-spojenec v rodině je syn, a ten také raději před zbytkem rodiny mlčí nebo mlží :lol: .

Juana 20.12.13 12:57

Je to moje výplata.
Pouze ví, že kdyby se se mnou něco stalo, že to nemá vyhazovat, že levné to nebylo a něco z toho je i prodejné.

Ef 20.12.13 12:57

Jak moc vi manzel o mejch vonavejch nakupech?

Prilis :twisted:

kinoma 20.12.13 14:19

No, můj manžel není z mých nákupů zrovna odvařený. A já ho chápu, vzhledem k tomu, že je teď mým příjmem pouze rodičovský příspěvek. Tak raději mlžím a říkám, že to bylo dost drahé, tak ať se raději neptá. Což raději pro svůj klid dělá ;). Na nové kousky se snažím zbytečně neupozorňovat…

Alena_In 20.12.13 15:05

Můj manžel ví o mé parfémové úchylce, jen si donedávna myslel, že mám tak tři vůně (pak omylem otevřel mou skříňku).
Neřeší to, protože si vůně platím ze svého a já taky neřeším jeho fotovýbavu, která je dražší než moje vůně).
O nové vůni se zmíním, ale necpu mu ji pod nos a cenu nesděluji. :mrgreen:

Insolence 20.12.13 16:22

Manžel ví, co mi přijde nového, se zájmem ty vůně zkouší, o cenách neví vůbec nic a i kdyby, nic mu po tom není, protože si je platím sama :D .

Cattaleia 20.12.13 17:10

Mne povedal, ze by bol radsej, ak by som mala JEDNU, a to svoju signature, podla ktorej by ma poznal :) :nevim: no co uz :D a to ich mam len malo, keby videl, ake tu mate vy zbierky, asi by vyzeral takto 8o

peta27 20.12.13 17:56

Manžel mi často vyzvedává balíčky, takže asi tuší, taky ví kolik toho mám, ale nereptá, sám má taky koníčka do kterého si investuje podle svého, tak si nedovolí mi nic říct :) Navíc mě to zas tolik nestojí, nemám žádné extradrahé vůně, často kupuju testery když mají víčko a nebo vůně tady na Arome.

Irena Irca 20.12.13 18:48

Financuji ze svého, takže to partner neřeší. Koupila jsem zde nějaké unisexovky, tak ho občas stříknu taky…ať okolí ví, že patří ke mně :mrgreen: A ani neprotestuje, takže mu to asi voní :dance:

Zrovna včera při pohledu na mou poličku vtipně poznamenal něco o tom, že se mi tam ty lahvičky (odstřiky) mezi sebou asi množí, že je jich tam nějak více :lol: Více jich je, ale množím je já, tady na Arome :mrgreen:

Eufrosyné 20.12.13 21:07

Muž ví, tuší cenu, asi někdy nechápe a nejvíc mu leze na nervy, když často zvoní kurýr nebo ČP, jak vidí blížící se vůz, tak zjevně znervozní. :nevim: Já si zdůvodńuji, že mi to dělá dobře na těle i duši :srdce:, je to pěkný „vońavý“ koníček a zlepšuje mi to prostě náladu.Nekouřím, piju sporadicky,do práce chodím, peníze si vydělám a tak je to má volba :dance:

74SLena 21.12.13 13:09

Nedávno jsem mu přepočítala jeho sbírku vagonků a lokomotiv (přesně 83 ks a součet podle něj je 56000,– Kč), tak v počtu flakonků zaostávám. Manžel každý můj přírůstek vítá a hodnotí, nikterak mně neomezuje a nad každou koupí se mnou jásá. Prostě mi fandí a já jemu (mám ráda jeho vláčky).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama