Jak na mílie v obličeji

kosmetika0 06.05.11 06:52

Jak na mílie v obličeji

Ahoj holky, nemáte něco osvědčeného, co pomáhá na mílie? :roll: Začaly se mi nějak více tvořit v okolí očí, jak jsou kruhy pod očima, tak v tom záhybu u nosu. Fakt mě to tam štve, kdyby tam nebyla ta citlivá kůžička, tak to propíchnu a vymáčknu, ale ono to ani propíchnout nejde, protože je to taková spíše jako by krupička. Když se mi udělá nějaká větší, tak ji propíchnu a vymáčknu tu bílou čepičku, ale tohle nějak nejde :? Díky za každou radu, možná se nás najde víc, co máme s tímhle problém a na něco přijdem, co pomáhá :wink:


Reklama

Křižík 19.05.11 18:31

Koukám, že rady žádné. Mám stejný problém, mám milii na očním víčku přímo u řas (tam, kde se kreslí oční linka). Nevím, jak se toho zbavit. Zakresluju linkami, což pomůže, ale nechci chodit nalíčená 24hod. denně :cry: Nevypadá to moc hezky. Poradíte?

Dadinka 19.05.11 18:37

Jedině zajít ke kosmetičce. :D

Juana 19.05.11 21:18

Pokud se bojím vzít do ruky jehlu a propíchnout milii sama, musím ke kosmetičce.
Výsledek bude nejspíš naprosto stejný, ale zato budu mít pocit že jsem se tomu věnovala, protože jsem musela oželet čas a prachy.

Křižík 19.05.11 21:28

Vzhledem k tomu, kde mám milii umístěnou, nepřipadá v úvahu, že bych si ji nějak propichovala já a neumím si představit ani to, že by mi ji propichoval někdo jiný. Navíc propíchnutí asi nic nevyřeší, protože si ji občas dokážu seškrábnout - vymáčknout nehtem, takže není tak výrazná, ale postupně se zase naplní a je výraznější.

Juana 20.05.11 08:57

i na očním víčku se dá propíchnout neboj a jiná možnost nejspíš není, jestli se fakt bojíš a vadí ti tak upaluj na kožní

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama