Jak používáte vzorečky?

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
barbucha 8.5.14 19:38

@safík
A neni to k ty avivazi zbytecny, vylozena skoda? Ta je prece uz parfemovana dost a neni divu, kdyz se v ni vzorek ztrati. To uz je pak jedno jestli vzorek vyhodis nebo pridas k ni :twisted:

• Citovat
  • Nahlásit
Pohůdka 8.5.14 19:41
@safík píše:
@Pohůdka Koukám,že nejsem jediná,kdo to lije k aviváži :lol: akorát že občas to tam pak necítim-prostě aviváž to zabije :mrgreen: Ale je mi to líto jen tak vylejt,nebo vyhodit.

ano, hurá nejsem sama, i mezi tím ložním je to prima, občas to možná navonělo i „mísu“ s prominutím :nevim:

Pohůdka 8.5.14 19:42
@barbucha píše:
@safík
A neni to k ty avivazi zbytecny, vylozena skoda? Ta je prece uz parfemovana dost a neni divu, kdyz se v ni vzorek ztrati. To uz je pak jedno jestli vzorek vyhodis nebo pridas k ni :twisted:

asi to zbytečné je, ale ovoní se nejen pračka, ale i trubky a možná i prádlo, nemám to většinou komu dát a takto se mi zdá dobře zužitkované :D

safík 8.5.14 19:43

@barbucha No já mám právě jednu aviváž mně nelibě vonící(silnej přešlap vedle)a je mi líto jí vylejt,takže do ní občas něco šoupnu(co bych na sobě nesnesla)a holt občas to vyjde,občas ne.A já nerada vyhazuju-ať je to,co je to… :mrgreen: takže to řeším z nouze cností ;)

Pohůdka 8.5.14 19:43
@safík píše:
@barbucha No já mám právě jednu aviváž mně nelibě vonící(silnej přešlap vedle)a je mi líto jí vylejt,takže do ní občas něco šoupnu(co bych na sobě nesnesla)a holt občas to vyjde,občas ne.A já nerada vyhazuju-ať je to,co je to… :mrgreen: takže to řeším z nouze cností ;)
:dance: :dance: :dance:
ellie86 8.5.14 20:09

@safík @Pohůdka
Lít to k aviváži mi přijde zbytečné, to já bych se toho zbavila tak, že bych vůní vylila na kousíček vaty a vysala. Při vysávání pak jemně provoní celý pokoj.

Pohůdka 8.5.14 20:10
@ellie86 píše:
@safík @Pohůdka
Lít to k aviváži mi přijde zbytečné, to já bych se toho zbavila tak, že bych vůní vylila na kousíček vaty a vysala. Při vysávání pak jemně provoní celý pokoj.

dobrý nápad :dance:

Ayuri 8.5.14 20:15

@ellie86

Tiež to tak riešim. :) To je potom celkom príjemné vysávanie.

• Citovat
  • Nahlásit
Eunika 8.5.14 20:15

@ellie86
Přesně to dělám a hned je ten úklid příjemnější :palec:

ellie86 8.5.14 20:18

@Eunika @Eunika @Pohůdka
Není to z mé hlavy, dočetla jsem se to tady na arome. Opravdu je to dobrý nápad.
Taky si vzpomínám, že tu někdo psal, že to lije do vody na pomývání podlahy, ale to jsem nezkoušela.

dynda 8.5.14 20:25

@ellie86
Voda na podlahu funguje - vyzkoušeno.

barbucha 8.5.14 20:40

@ellie86
Jo, o tom vysavani se tady mluvilo - nakonec, proc kupovat nejaky vune do vysavace, kdyz se tak daji mnohem lepe zuzitkovat ty vzorky. a lip vonej.

• Citovat
  • Nahlásit
Eunika 8.5.14 20:44

@barbucha
To s těma vzorkama mám od tebe a je to opravdu výborný nápad :palec: .
@dynda
Zítra odzkouším :kytka:

safík 8.5.14 21:40

Holky super nápad-to vyzkoušim!!!Luxuju pořád-a tohle by mě fakt nenapadlo 8o a na vytírání určitě vyzkoušim taky! :palec: Já teda do kýblu občas kápla aviváž a sice vonělo,jenže je to pak jakoby mastné,ale parfém mě fakt nenapadl :palec:

Evian 9.5.14 13:16

@ellie86 Díky za radu :mavam: hned vyzkouším, už mám nachystaný i vzorek… Un Jardin Sur Le Nil :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek