Jak používáte vzorečky?

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
jaccckie9 18.9.13 11:49

@Persefóne
:) Ono to tak býva, po odstriekavaní do vialiek, či refanov, flakonov u nás všetko vonia danou vôňou, aj moje ruky…ja celá, aj sedačka, koberec … :lol:

Persefóne 18.9.13 14:04

No super…manzela potesim!! :-))

Mandorla 18.2.14 18:11

Mám taký blbý dotaz…dostala som vzorku, lenže nie tekutú, ale len taký papier prelepený a teda je mi jasné, že to treba odlepiť- a potom prejsť zápästím? :roll: Ešte som sa s tým nestretla (áno, je to Deliria)

Mandarinka 20.2.14 14:56

@Mandorla To vypadá jako tuhý parfém. Jestli je to ono, tak to odlepíš a pod tím bude takový hutný krém. Aspoň vzorky od Lutense vypadají podobně a jsou to tuhé parfémy. Jsem zvědavá, co tam nakonec najdeš ;)

Mandorla 20.2.14 15:29

@Mandarinka zvedavosť ma nenechala čakať na radu :D tak som to odlepila a bol tam taký gél- akurát na potretie zápästia. Vôňa sa vyvinula celkom dôveryhodne a aj na Fragrantice spomínali, že Exploisons tiež skúšali z takýchto vzoriek, tak dúfam, že gél to nijak neovplyvňuje… Ibaže to je len na jedno skúšanie :?

Mandarinka 20.2.14 16:33

@Mandorla Aha, tak to bylo podobné jako s tím Lutensem. Věrohodné to asi bude, ale ne tak intenzivní. Přece jen není nad to se pořádně zlít.

veruscha 23.2.14 16:23

Jen se zeptám. Protože jsem naprostý nováček. Vy, kdo přelíváte vzorky z vialky do rozstřikovače. Používáte vždy nový, nebo ho nějak vymýváte? Případně čím, jak? 8o

barbucha 23.2.14 17:41

@veruscha
Já jsem ještě neslyšela o nikom, kdo by vzorek přelíval do rozprašovače - leda bys měla na mysli ty malinký, určený právě na vzorky (plastový, s obsahem 1-2ml). A je to stejný jako s větším, skleněným „refanem“ (na odstřiky, větší obsah) - vymýt se to nedá, na jinej parfém musíš použít novej!
Z toho plastu to nedostaneš (i ty skleněný refany mají plastovou část, trubičku a ten rozprašovač).

• Citovat
  • Nahlásit
veruscha 23.2.14 19:49

@barbucha Právě že Lucinela tu někde uprostřed té diskuze psala, že to přelívá. Mě taky víc vyhovuje ten " rozstřik" , tak jsem se chtěla přiučit. :think:

Ivcar 28.4.14 17:54

vyleju na sebe pulku vzorecku a pak se ukaze ;)

Neluss 3.5.14 15:29

mě se všude válí nejdřív papírky s vůněmi,protože když mě jich přijde víc, nevydržím si nepřičichnout ke všem, která vůně mě zaujme pak nakapu na zápěstí a potřu krk, manžel už šílí :-D

ameliaa 8.5.14 10:20

Bohužel, mně se zdá, že na mně jinak voní vuně ze vzorku, oproti tomu, když se vuní pořádne postříkám, takže vzorečky moc npoužívám. Nevím, možná jsem v tom sama.

jerry 8.5.14 12:48

@ameliaa

Ale to je naprosto normální - vzorek slouží jen pro orientační vyzkoušení.

Pohůdka 8.5.14 13:00

Když mi vzorek resp. jeho náplň voní, aplikuju pořád a vyhledávám, kde bych zakoupila, jinak mám pocit že mi z toho šoupne, když ji nebudu mít :nevim: . V opačném případě, pokud mi nevoní, zkouším dál a eventuelně zbytek vyleju k aviváži při máchání nebo vyleju na odličovací tamponek a strčím k ložnímu :nevim: .

safík 8.5.14 19:28

@Pohůdka Koukám,že nejsem jediná,kdo to lije k aviváži :lol: akorát že občas to tam pak necítim-prostě aviváž to zabije :mrgreen: Ale je mi to líto jen tak vylejt,nebo vyhodit.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek