Jak poznat padělky - obecná pravidla

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
ninaninuš 04.04.17 15:31

@Madelane @Biely kvet ďakujem za info :)
kupovala som ju na Notino, zajtra tam zavolám čo mi povedia, inak v objednávke bola aj vzorka jednej vône a to mi neposlali vôbec, takže dve vady v jednej objednávke puknutý vrchnák, neposlaná vzorka :zed: kto má čas sa s tým zamestnávať, telefonovať tam budem druhý krát, sú neporiadny :think:

terka1995 23.04.17 18:19

Dobrý den, mám nabídku koupit parfém Chloe, je zabalený, ale lístek od nákupu slečna nemá. Prý ho kupovala u výrobce. Poslala mi foto sériového čísla, co je na krabičce. Číslo jsem si dohledala a všechno ok. Můžu tedy spoléhat na to, že je parfém pravý? Děkuji

Medojedka 23.04.17 21:17

@terka1995 Ani čárový a ani batch kód nejsou zárukou originality. Podle flakónu se padělek dá poznat v 90% případů.

Femo 12.06.17 22:02

Originál???

Dobrý večer..Vedeli by mi skúsenejší Aromáci povedať,či sa z týchto fotografií dá povedať,či je to originál,alebo fake? Druhá fotografia spodnej časti flakonu sa mi nedá do príspevku pridať,Bohužial.

Anonymní 12.06.17 22:23
@Femo píše:
Dobrý večer..Vedeli by mi skúsenejší Aromáci povedať,či sa z týchto fotografií dá povedať,či je to originál,alebo fake? Druhá fotografia spodnej časti flakonu sa mi nedá do príspevku pridať,Bohužial.

Originál. Testery nikdo nefejkuje.

• Citovat
  • Nahlásit
milacka 15.06.17 22:44

Všimla som si v inzercii predaj čistého parfumu v objeme 35 ml. Nevyrába sa čistý parfum len v objeme 7,5 ml?

domenica 15.06.17 23:19

@milacka
Máš na mysli Chanel, předpokládám. Ano, vyrábí se jen v objemu 7,5 ml. Tester je však o objemu 35 ml. Takže pokud je předmětem prodeje tester čistého parfému, může být teoreticky! vše v pořádku.

milacka 15.06.17 23:22

@domenica Ďakujem ti za vysvetlenie.

Movela 28.08.17 22:16

Koupila jsem si v Německu v e-shopu Simone Cosac Osé 100ml Eau de Parfum Spray, stačí malinko, koupila jsem si na českém e-shopu Simone Cosac Profumi Trama Nera, cítím velmi slabounce, tudíž vracím a chci se zeptat, kupovala jste některá z vás také na českém e-shopu některý z parfémů Simone Cosac? Je to celkem drahá záležitost a abych čmuchala jak pejsek, to se mi nezdá… :lol:

bambie5 06.04.18 09:23

no jasný to se mi taky párkrá stalo :D

chimaera 06.04.18 09:38

@bambie5 Několik zakoupených vůní od Simone Cosac a všechno podobný případ? Tak tomu říkám fakt smůla…

mmaat 06.04.18 10:49
chimaera 06.04.18 11:48

@mmaat Takový komentáře typu: „nemám co říct, forma je taky nevalná, protože mi doktor omylem napsal místo omluvenky na tělocvik omluvenku z češtiny, ale když takových napleskám stovku, nebudu už nováček, heč“ miluju. Nebo je ještě pořád pravidlo minimálně pěti příspěvků pro možnost odpovědi na inzerát?

@Movela Ale abych aspoň trochu pomohla - mám odstřik Osé, který velmi pravděpodobně pochází z flakonu z notina a cítím vůni ještě ráno. Nemohl by to být problém konkrétní vůně všeobecně?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek