Jak se lze seznámit? Jak jste se seznámili vy? :-)

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
barbucha 16.2.11 12:33

A tak to má byt a tak je to spravne! :mrgreen:

Jinak ty seznamky…občas jsem zahlídla kousek nějakýho seriálu, jmenuje se to nějak jako „single na Manhattanu“ nebo v New Yorku…prostě taková seznamka po americku. Strašné. Zoufalý tetiny běhaj od jedný schůzky k druhý, a je to vždycky jako přijímací pohovor…nechápu, že se k tomu někdo vůbec propůjčí. S úplně cizím člověkem, a za hodinu ho chtěj mít proklepnutýho…Děs.

• Citovat
  • Nahlásit
xronos 16.2.11 12:50
barbucha píše:
A tak to má byt a tak je to spravne! :mrgreen:Jinak ty seznamky…občas jsem zahlídla kousek nějakýho seriálu, jmenuje se to nějak jako „single na Manhattanu“ nebo v New Yorku…prostě taková seznamka po americku. Strašné. Zoufalý tetiny běhaj od jedný schůzky k druhý, a je to vždycky jako přijímací pohovor…nechápu, že se k tomu někdo vůbec propůjčí. S úplně cizím člověkem, a za hodinu ho chtěj mít proklepnutýho…Děs.

no naštěstí nejsme v Americe … ty jejich „kolečka“ jsou k zblití

já si třeba bez seznamky apod. nedovedu představit, jak se seznámit … a to z jednoho důvodu: protože žádnou babu prostě v běžným životě nepotkám … lidi co se pohybujou ve „smíšených“ kolektivech to mají určitě jednodušší

teď na „starý kolena“ už bych to možná řešil jinak (asi bych drze otravoval každou sukni v obchodech nebo na ulici), ale po bitvě je každej generál … každopádně jsem rád, že tyhle „seznamovačky“ už mám za sebou … (aspoň doufám)

AH64 16.2.11 19:44

no to taky nechápu - těch 5 minut na každýho člověka, pak se posměru hodinových ručiček přesune k dalšímu stolu. nevim, mně to příjde jako šaškárna
ale někde jsem slyšela že to funguje

chaantal 27.2.11 17:35

Já jsem se minulý týden seznámila na plese. :) Tento týden už jsme šli na ples spolu. :heart:

meduza123 27.2.11 17:43

Taky jsem se seznámila s někým min. týden na plese, včera bylo celkem vyvedené rande :)

caciare 27.2.11 17:57

No vida děvčata, šikovný holky :D

melisaa 27.2.11 20:02

Jó na plese..měla jsem jít tenhle týden, ale nakonec jsem si řekla, že je to drahý a kolik bych tam zase utratila :( Arome mi fakt kazí život :? :roll:

RoSa 27.2.11 20:03
melisaa píše:
Jó na plese..měla jsem jít tenhle týden, ale nakonec jsem si řekla, že je to drahý a kolik bych tam zase utratila :( Arome mi fakt kazí život :? :roll:

… no doma moc novejch chlapů nepoznáš… :whistle: … :mrgreen:

melisaa 27.2.11 21:24
RoSa píše:
melisaa píše:
… no doma moc novejch chlapů nepoznáš… :whistle: … :mrgreen:

Právě, takže už si nebudu nic pořizovat (sice jsem si dlouho nic pořádnýho nekoupila ale stejně) a radši budu dávat peníze někam jinam..

Afrika 28.2.11 11:28
meduza123 píše:
Taky jsem se seznámila s někým min. týden na plese, včera bylo celkem vyvedené rande :)

a na ktorom plese - na Štrbskom alebo Popradskom?

Evženie 1.3.11 01:30
Afrika píše:
meduza123 píše:

:lol: :lol: :lol: Musím uznat, že na obou by to bylo seznámení velmi romantické a rande pozoruhodné. :-)

(p.s. nemyslela jsem to ironicky, pro mě je voda v horách neodolatelné lákadlo a na svatební cestu jsme jeli pod stan do skotské vysočiny…)

meduza123 1.3.11 08:53

Afriko tam jsem bohužel nikdy nebyla, škoda :-)

Bylo to ale celkem vtipné. Pořád si myslím, že tu na téhle vesnici bydlíme jen chvilku a ono to už je 12 let! Byla to první kulturní akce tady, které jsem se zúčastnila a dopadla docela fajn. Sice z toho nebude nic velkého si myslím, ale občas si vyrazit má vážně něco do sebe, zvlášť když člověk nic takového absolutně nečeká. Navíc vůbec neuškodí vyslechnout si pár komplimentů a dostat obří kytici jen tak :lol:

ankaj 1.3.11 13:40
Afrika píše:
meduza123 píše:

No - toto ja hovorím o mojom manželovi (je to absolútny fanatik na hory a absolútny antitalent na tanec a podobné aktivity, preto za 25 rokov, čo sme spolu, sme boli „plesať“ 3× (slovom trikrát), keď sa ma naši známi pýtajú, či toho roku pôjdeme, resp. boli sme na plese a na akom : zo všetkých plesov je môj muž najradšej na Štrbskom plese.)

AH64 9.3.11 21:51

mého současného partnera znám už 3 roky, dřív se o mně pokoušel a několikrát jsme spolu randili, měla jsem ale v té době nedořešenou minulost a tak jsem ho pak poslala do háje a vrátila se k mému ex. poznala jsem ho přes seznamku, do které jsem se natruc zaregistrovala. tak uplnynuly roky a my se nevídali. pak jsme se opět setkali přes net, když jsem se přestěhovala z prahy do xxx a přijela z USA. šla jsem s nim na večeři a nějak jsem to neřešila. začala jsem s nim nějak chodit více a čím více času jsme spolu trávili, tím více jsme se do sebe zamilovávali.

cat_deveraux1 13.2.12 09:30

melissa: Budeš muset si odpustit nějakou tu radost z arome a vyrazit do společnosti! A nebo nemá některá kamarádka nějakého šikovného známého? To je pak jednodušší ;).

My jsme se s přítelem seznámili vtipným způsobem. Spolužáci ze základky (banda kluků, byla jsem tam jediná ženská) mě vytáhli jednoho večera na diskotéku, byl červenec, ale byla hrooooozná zima a já se ten den vrátila z Itálie, takže jsem nebyla zrovna naladěná na juchání. No ale jela jsem a dobře jsem udělala :mrgreen: .
Kluci se mi na diskotéce ztratili a já si sama postávala u baru, povídala jsem si s nějakým příšerně nudným a arogantním mužem a po očku se dívala po někom známém abych mohla utéct. Nikoho známého jsem neviděla, jen obrovského dvoumetrového chlapa čouhajícího z davu. Chvilku jsme na sebe čučeli a mě blesklo hlavou, takový šikovný chlap… To je beztak nějaký podnikatel, má v garáži bavoráka a doma blondýnu (a taky že to tak bylo:D ale s ex přítelkyní se zrovna rozcházeli).
Můj „zábavný“ komplic se otočil, že mi objedná pití a mezitím ON přiběhl a říká „Slečno, vy máte ale krásné uši. Vy určitě všechno dobře slyšíte, že?“, narážel na mé odstáté ouška. Já se nevzmohla ani na odpor, jen odvětila že chytám i televizní signál. On dodal, že kvalitní signál se chytá za pomocí hýbání uší a že pokud to neumím tak mě to naučí. Slovo dalo slovo a jsme spolu skoro tři roky, bydlíme spolu a pořídili jsme si kocoura :mrgreen:
Jsme dvojka k pohledání, babička jak ho poprvé viděla tak se zděsila že mi ublíží. No jo, dvoumetrový přes stokilový chlapák a já chudák malá hubená vedle něj cupitám. :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu