Jak vnímáte původní Chloé?

tapuz 17.11.09 18:18

Jak vnímáte původní Chloé?

Jak vnímáte tuhle Chloé http://www.arome.cz/…tailvune.php?… ?

Mám ji celkem krátce a předesílám, že ji mám ráda. Například celý tento víkend ji používám. Zdá se mi ale, že ji cítím úplně jinak, než se dočítám v oficiálních popisech vůně i v různých komentářích. Uvádí se, že je to romantická, něžná, květinová vůně. V komentářích čtu o kokosu, broskvi, květinkách. Já tedy první nápor vnímám jako nefalšovaný Fernet (a barva parfému to ještě umocňuje), pořádně silný a hořký. Postupně, ale hodně pomalu, se ta síla a hořkost zmírňuje a tak nejdříve za hodinu připouštím, že z ní voní i nějaké květiny. Je celkem vytrvalá, takže ji na sobě cítím dlouho, ale i ve fázi květin tam někde vespod pořád je ta fernetová hořkost. Je to normální? Vnímáte ji také tak? Nebo mám nějakou špatnou? Dík za každý váš postřeh.


Reklama

Jitka 17.11.09 21:29

Chloe jsme tu už párkrát probíraly. Třeba tady ve vláknu o vůni Fracas: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … e&start=30

tapuz 17.11.09 21:38

Díky, pročtu si. Chloé mi prostě nejde z hlavy a když si ji stříknu na zápěstí, musím k ní neustále čichat.

Jitka 17.11.09 21:40

… já taky, ještě se mi za ty roky neomrzela. Je to jediná něžná vůně s tuberózou, kterou znám.

dusty 07.05.12 16:24

Mne pripomína pôvodný Charlie, kým ho nezmršili do súčasnej tržnicovej podoby. Kokos v nej ale vôbec necítim.

Chihuahua 18.07.12 20:41

Když jsem ji ucítila poprvé, tak mi nevoněla. Cítila jsem zvětralou kořalku, nic víc. Možná jsem narazila na zkažený vzorek, kdo ví.
Není to tak dlouho co se mi do rukou dostala znovu a musím říct, že jsem si ji zamilovala. Překvapilo mě, že má takovou ohromnou výdrž což bych u této značky nečekala a vůně samotná se mi velice líbí, je to vůně čistoty. Ani se nedivím, že ji má skoro každá žena, je opravdu povedená. I já ji mám už v tužebníku.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama