Jak zdravě zhubnout?

prokera 18.09.18 14:14

@GreyHound Já taky moc ráda jím :-D , ale měla jsem to jediné štěstí, že jsem zdědila metabolismus po taťkovi 8-) , takže ani nemusím sportovat a nějak se to drží samo. Ale je fakt, že v práci mám pohybu dost :oops: .

Magnolie1 18.09.18 14:34

Mojí mámě letos bylo 70 a fitko navštěvuje denně, kupuje si permici a občas to prokombinuje s plaváním (plave min. 60 minut v jednom kuse). Pravda je, že její váha je stejná, jako když jí bylo 20. Samozřejmě ale cvičí jiné cviky než cvičila jako mladá, ale baví jí to, cvičí ráda, to dělá hodně. Prý to dělá kvůli mně, aby byla zdravá a já s ní neměla práci :lol: .

Magnolie1 18.09.18 14:35

@prokera no jo, Péťo…ty jsi jak by řekl jeden můj známý dvakrát přeložený vítr :lol: aneb postavička ham ham

prokera 18.09.18 14:46

@Magnolie1 :lol: No tak to rozhodně ne Péti, ale děkuji, že si to o mě myslíš :-D . Realita je opravdu jiná, ale dá se to naštěstí schovat pod hadry :lol: . Ovšem tvou maminku obdivuji :palec: ! A všechny, co jsou takhle aktivní i ve vyšším věku ;-) . Nevím, jestli toho budu někdy za pár let schopná, už takhle chodím z práce kolikrát utavená, že se mi nechce ani nakupovat (potraviny :-D , vůně bych naopak kupovala nejradši pořád :lol: ).

Magnolie1 18.09.18 14:52

@prokera no právě, já přijdu z práce totálně hotová a cvičím akorát tak pusou :lol:

prokera 18.09.18 16:52

@Magnolie1 :lol: Tak to dobře znám! Např. teď :-D . Tláskám pátý před devátý, jako kdybych měsíc nejedla :oops: , ale je na to ten čas a klid :relax: :-D …

GreyHound 18.09.18 20:53

@prokera : Tak někdo má štěstí, že může jíst co chce a nepřibere a jiný zase koukne na prázdný talíř a kilo nahoře. Copak děláš?

prokera 18.09.18 21:14

@GreyHound Píšu Sz :-) .

GreyHound 18.09.18 21:15

@prokera : Jae myslel kde pracuješ.

GreyHound 20.09.18 20:32

Dnes 30 km kolo, 7 km běh a hodina posilovna.

Rosa N. 20.09.18 21:13

hm. škoda, že nejdou dávat zelený (pouze zelený nebo nic) palce, cvak cvak.. takhle abych psala..

Tvoje maminka, Peti @Magnolie1 to jsem netušila, že je takhle dobrá!

@GreyHound tyjo, to je dost dobrý, musíš se cítit (když jsme na Arome :o) skvěle po těle. Takový prima výkon v jeden den

@prokera začala jsem hrát zase tenis (po letech), ale jak nejsem zpevněná, myslím, že je to nebezpečný z hlediska snadného zranění. Když letím za míčkem, necítím, že se přepínám.. strašně mě to baví. Ale chtělo by to zařadit nějaké ty tzv. „doplňk. aktivity“ :o)
Možná víc než kolo by mi vyhovovalo plavání. Ale nějak se nemůžu dokopat..
Mám pocit, že můžu jít kdykoli, a tak nejdu nikdy

Stejně s jídlem je to hloupý, někdo něco přinese, jak to mám odmítnout, třeba na to ani nemám chuť, ale nechci mu zkazit radost.. když něco dobrýho ulovil a třeba veze s sebou na chatu. Maminka nebo můj milý upeče koláč nebo štrůdl.. Kdyby to doma nebylo, tak to nejím.

GreyHound 21.09.18 11:20

@Rosa N. Dnes se moc dobře necítím. Bolí mě nohy. Taky jsem koukal, že maminka Magnolie1 takhle maká. To je super. Pak, že to nejde. Lidi se jen vymlouvají.Nic víc.

prokera 21.09.18 11:39

@Rosa N. Hani to jsi dobrá :-D 8-O ! Mě by to nebavilo, honit se za míčkem, ale já jsem na tyhle hry asi moc velký individualista :oops: .
Jinak - jídlo taky nikdy neodmítnu :-) . Naopak když někdo uvaří/upeče, tak jsem za to šťastná, že to nemusím dělat já :-D a sním všechno, protože MĚ VŠECHNO HROZNĚ CHUTNÁ :lol: ! I to, co jiným nechutná (a tím jsem podezřelá :-D …).

Rosa N. 21.09.18 15:40

@prokera Podezřelou, podezřelou tu já mám nejradši..
podezřelou, podezřelou tu Já mám rád.. :inlove:

Péťo, jak tě mám ráda, musím s Tebou ostře (vřele :lol: )
nesouhlasit :lol: :-D :hug:
Tenis :srdce: vnímám jako silně individuální. Kolektivní hry mě taky moc nebraly. Možná v tom byl strach, že to ostatním zkazím. :o)

prokera 21.09.18 17:03

@Rosa N. Mě kolektivní hry úplně děsí 8-O :-D . A tenis je pro mě Hani taky trochu kolektivní :-D , protože se hraje s někým. To bych musela hrát o zeď a pak by to bylo ok :lol: .
:mavam: :srdce: :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek