Jaká byla vaše první opravdická vůně?

Chava 03.06.07 22:02

čím jste odstartovaly do velkého světa značkových vůní?Tak já jsem to za totáče v polovině 80. let nastartovala N.Ricci Fleur de fleurs za 350 kř, která byla občas k mání i za koruny v lepších drogeriích.Tam se občas dalo potkat i Miss Dior za neuvěřitelných 200 Kč.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

benvenuta 04.06.07 00:52

Prve, co som si sama kupila, ked ma zacali zaujimat vone boli Eau Torride a Kenzo Flower.

Ingrid 04.06.07 10:12

Můj úplně první tuzexový parfém,který jsem si sama koupila byl Max Factor Le Jardins d' Amour a pak darovaná miniatura Chanelu No.5,dovezená přímo z Paříže,tu jsem nábožně otevírala málem v mdlobách a pak honem zavírala,abych sebou opravdu nešvihla,v 17 le­tech jsem ani nemohla reagovat jinak:lol:a pak první po revoluční značkový parfém byla Laguna od Dalího a darované Oh Moschino.

Samantha 04.06.07 19:06

Moje první luxusnější vůně byl Van Cleef od Van Cleef and Arpels.

Silis 04.06.07 21:40

Hmm, já jsem jako první značkový dostala Davidoff Cool Water, napřed se mi líbila, ale brzo mě začala nudit. A první, kterou jsem si koupila sama, byl Shalimar, a ta mě rozhodně nenudí dodnes:)

Garfield 06.06.07 22:37

Moje první opravdová vůně byla Les Belles - Liberté Acidulée od Niny Ricci. Dostala jsem ji jako dárek, přímo dovezenou z Francie, kde to byla tenkrát novinka pro mladá děvčata :) Nosila jsem ji hodně dlouho a nikdy mě neomrzela, jen jsem ji na sobě „přestávala cítit“ a měla jsem tendenci vonět se víc, než bylo asi okolí milé.Takže teď mám krátkou pauzu, ale „zelená princezna“ je opět na nákupním parfémovém seznamu a brzo se vrátí na poličku :) Prostě láska na celý život a o to zvláštnější, že mi v podstatě byla vybrána někým jiným.

benvenuta 06.06.07 23:11

Tu som nikdy nemala, ale strasne davno som ju zavonala na nejakej znamej na internate a odvtedy sa mi paci. Pravidelne ju chodim testovat, vzdy si vravim, ze je prilis synteticka a nevyvazena na trvaly prirastok, ale vzdy tak o rok neskor sa zas vratim.

Silis 06.06.07 23:41

Taky se mi libi Les Belles L. Acidulee, mela ji kdysi moje slecna domaci na private, asi kdyz jsem ja jeste nemela zadny poradny parfem (cim jsem se teda tenkrat vonela??!). A zrovna dneska jsem si k ni zas v parfumerce nostalgicky cichla:)

Barbarra 10.06.07 21:08

Moje první parfemová láska byl Miracle od Lancome. Relativně dlouho to byl můj jediný parfém, pak následovalo L´Eau par Kenzo… a pak to šlo rychle:). L´Eau par ani Miracle už dávno nemám, ale znova jsem po nich zatoužila - obě si asi znova pořídím.

Panenka 25.07.08 15:48

Cerruti 1881 pour femme. Stála tehdy tak pětinu průměrného platu a měla jsem ji (a jenom ji) asi 3roky, tak jsem si ji šetřila.

Ronna 25.07.08 15:51

Trésor a koupila jsem si ho na dovolené.

Kerze 25.07.08 16:13

Gabriela Sabatini ta fialová. U nás vůbec nebyla, přivezla jsem ji ze Španělska - stála tam v přepočtu 600 Kč - celý majlant.
Pak následovala tuším Dune a Poison… už nevím, v jakém pořadí…

Kriss 25.07.08 16:16

Moj prvy bol zeleny Chanson ten prvy, bol krasny a ak by som ho este niekde nasla, neodolam… Neskor som milovala Cafe Cafe Adventure dovezeny z Prahy :lol: :lol: a Faconnable Pour Femme - ta mi velmi nesedela, mozno teraz by som povedala nieco ine. A POTOM sa zem zachvela a prisiel Bulgari :lol:

fressia 25.07.08 16:26

Moja prvá skutočná voňavečka bola Laura od Laury Biagotti, bola som z nej unesená. Dnes mi príde vcelku nenáročná vônička. No vtedy som bola do nej zbláznená o to viac, že to bol darček od priateľa.

Mirka V. 25.07.08 16:29

Můj první byl Moments Edp,šetřila jsem jako blázen,abych si ho pořídila.Nechtěla jsem jen deodorant :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama