jaká vůně přebije zakouřené prostory?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
cinkja 20.1.11 22:14

Jj, příště si ho vezmu :wink:

A ještě dotaz ( pro Derada?) - nemáte někdo tušení, kolik stojí ten čistý parfém Tabacu Blond v butiku Caron ? „Jen si tak trochu načepovat z fontány…“

http://www.cosmeticconnection.com/…-blond21.jpg

pipisek 25.1.11 21:59
Smidlik píše:
Jj, Hypnouš je silák, mám s ním spojené velmi příjemné vzpomínky :D . Mám pocit, že mu zakouřené prostředí vyloženě svědčí.

Mě ale přijde, že je čím dál slabší nebo já už mám ten frňák vyčmuchanej :whistle: Dřív jsem ho cítila celý den a teď jen chvíli…

beliala 31.1.11 13:13
Daja píše:
A zkoušel jste někdo Hypnotic ?Já teda ne,ale docela by mě to zajímalo,jestli vydrží,a v jaké podobě?

Hypnotic jednoznacne prebije cigaretovy dym - odskusane dokladne (ale uz, nastastie. nefajcim). len aby to vydrzalo …

mirka81 11.2.11 18:34

Mám dojem, že když je hodně nakouřeno nepřebije to nic. :speechless: :angry:

Sendy 12.2.11 21:53

Kvůli parfémům jsem přestala před třinácti lety kouřit. Dosáhla jsem na krabičku denně, polévala se tenkrát Gucci Envy, vodním Kenzem a Opiem, a stejně to bylo stále jen o kouři. Takže od té doby ani cigaretu, chci vonět, ale vím, že opravdu spolehlivě žádná vůně kouř nepřebije. :vomit:

Marianna 12.2.11 22:35

Jedna závislost vystřídala druhou. :wink: To je krásný, gratuluju.

WildOrchid 12.2.11 23:16

Chamade cisty parfem - vyzkouseno. zakourena hospoda, 3 kuraci kolem me, ja to nemohla dychat, tak jsem se presplichal primo na miste. Byla jsem sice navonena Boise Torride, ale to uz jsem pak vecernecitila ani s nosem u zapesti, tak jsem to presplichla, a dokonce si Chamade ziskala novou ctitelku :) budu ji posilat odkaz na Arome, protoze asi bude chtit poridit nejakou tu kapku cisteho parfemu..

Renama 12.2.11 23:52

Hypnotic, Opium, Van Cleef, Jungle L´Elephant, Insolence, Gió, Joop! Femme.

mirka81 14.2.11 07:40

Tak skutečně se mi potvrdilo, že nic. Po zakouřeným víkendu a tchýně - hulí tam všichni kromě mě a manžela, musím vše vyprat, parfém radši umřel… :vomit: :speechless:

Janka 28.2.11 09:45
Sendy píše:
Kvůli parfémům jsem přestala před třinácti lety kouřit. Dosáhla jsem na krabičku denně, polévala se tenkrát Gucci Envy, vodním Kenzem a Opiem, a stejně to bylo stále jen o kouři. Takže od té doby ani cigaretu, chci vonět, ale vím, že opravdu spolehlivě žádná vůně kouř nepřebije. :vomit:

Já přestala kouřit kvůli plánování rodičovství, každopádně naprosto souhlasím s tím, že cigarety nepřebije nic…hlavně ty ruce… :vomit:

TAky jsem zvládla klidně krabičku za den a když jsem přestala, tak jsem si jako okamžitý motivační program nasadila léčbu parfémy…jaj to bylo peněz…ono to kouření vyšlo nakonec levněji, ale o tom to fakt není…

lucil 28.2.11 09:56

Já jsem docela koukala když moje kamarádka, která dělá barmanku krásně voněla…tak jsem se zeptala co to je a ona, že Lacoste pour Femme … opravdu by mě nenapadlo, že tahle vůně přebije smrad hospody a ona bude pořád tak pěkně vonět :) Jinak já většinou používám Code, ten voní moc pěkně :)

ajaalca 28.2.11 11:58
Janka píše:
Sendy píše:

Já přestala kouřit kvůli plánování rodičovství, každopádně naprosto souhlasím s tím, že cigarety nepřebije nic…hlavně ty ruce… :vomit:

TAky jsem zvládla klidně krabičku za den a když jsem přestala, tak jsem si jako okamžitý motivační program nasadila léčbu parfémy…jaj to bylo peněz…ono to kouření vyšlo nakonec levněji, ale o tom to fakt není…

Tak teda děvčata mě by moc zajímalo,jestli jste,když jste přestaly kouřit,začaly vnímat vůně víc nebo jinak,jestli se vám změnil čich,prý není kuřácký nos tak citlivý,jsem taky kuřačka :vomit: chtěla bych přestat a právě se mi zdá,že na mě jsou všechny mé vůně slabé,jestli to není také tím kouřením,protože tu čtu,že vůně které mám jsou pro někoho pěkně silné… :conf:

Janka 28.2.11 14:03

Za sebe můžu říct, že zlepšení čichu nějak nepozoruju. Vždy jsem měla dost citlivý nos a pořád se voním stejně. S hormonálními výkyvy se mi polička trochu obměnila, ale jinak žádnou změnu nepozoruju :P

a jen tak pod čarou…jsem ráda, že jsem s tím včas sekla, už nechci nikdy začít, ale občas bych kouřila, až bych brečela… :roll: A jediná motivace (zato pořádná) je pro mě můj syn…do té doby vše ostatní zklamalo

Janka 28.2.11 14:06

ajaalca - koukla jsem Ti na poličku - no a máš docela podobný vkus s mou sestrou, která je zapřísáhlá nekuřačka, takže opět tvrdím, že s kouřením nebo nekouřením nemá výběr vůní nic společného…(ale je příjemné přivonět k zápěstí a cítit jen tu vůni :wink: )

dusty 9.11.11 16:56

Cigaretovy dym neprebije nic. Nic. Nic! Ani terpentín alebo acetón. Je v tom decht a decht sa drží na látkach a vlasoch, kým každý parfém postupne vyprcháva.
Najhoršia kombinácia, akú som poznala, je cigaretový dym plus Emporio Armani She, nosila to jedna osoba, s ktorou som zdielala kedysi kanceláriu. Vacsinu casu trávila po fajciarskych kútoch, ked prisla, mne sa párkrát obrátil zalúdok. A Armanim sa obstrekovala kazdu hodinu, zrejme si myslela, ze tak nebude zapachat ako poulicna slapka. Naopak - aj sme sa kvoli tomu chytili, lebo to ovzdusie bolo strasne, a klienti robili ksichty. Tento typ voni zrejme preto nemozem, podobna je Naomagic od N. Campbell, z tej sa mi robi echt nevolno.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek