Jaké vůně se líbí mužům na ženách?

Lucka 27.3.07 12:51

Jaké vůně se na vás nejlíp líbí mužům? Co to vlastně znamená, že je vůně sexy? Myslím, že většina z nás si myslí, že muži mají rádi takové „ženštější“, sladší vůně, ale jeden kamarád mi kdysi řekl, že je to jen ženská představa o tom, co se mužům líbí. Oni prý mají zdaleka nejradši, když žena voní velmi jemně a svěže, jakoby čistým ženským tělem. Žádné tzv. svůdné vůně. No třeba je to jen jeho názor, ale možná na tom něco je. Vzpomínám si, že nedávno jsem někde četla jakysi průzkum, ze kterého právě vyplynulo, že muži mají u žen nejradši velmi jemné vůně, „jako když právě vyšla ze sprchy“ (samozřejmě se to netýká třeba večerních příležitostí). Tak jak myslíte, že to vlastně je? U nás to asi odpovídá, nevím…ten můj se k vůním moc nevyjadřuje…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Silis 27.3.07 13:34

Hmm, přijde asi na to, co je to za příležitost a za muže… Když jsem si kdysi s kamarádkou vybírala první opravdovou „moji“ vůni, skončila jsem tak, že jsem měla na jednom zápěstí nastříkanou Samsaru a na druhém Shalimar, obě od Guerlaina. A to jsme předtím asi měsíc a půl obcházely parfumerie a vybíraly. Tyhle dvě postoupily do úzkého výběru a byly otestovány na jednom večírku, kde jsem dávala čichnout přítomným kamarádům, aby mi řekli, která je ta moje, která jsem podle nich „já“… Všichni nezávisle na sobě vybrali Shalimar a já ho dodnes používám. Mám ho hrozně ráda a taky jsem ješitně spokojená, že si moji dávní známí, když tu vůni někde cítí, vždycky vybaví mě :) Ale je fakt, že při výběru z těchto svou vůní nelze poznat, zda by muži opravdu nedali přednost nějaké „právě ze sprchy“ vůni… Protože zrovna můj muž má krom toho Shalimaru, který už tak nějak ke mně patří, rád právě takovou čistou Pure White Linen a třeba taky Pur Blancu od Avonu… Anebo taky rybízovou Grosellinu od Guerlaina… Tak se v tom pak vyznejte.

Ada 27.3.07 13:41

Mému příteli se líbí taky spíš jemnější vůně, obvykle květinové nebo květinově ovocné. Silné vůně a orienty moc nemusí, ale já většinou taky ne. Přítel je typ, který vůbec nemá rád nějaké silné pachy, je na ně cimprlich. Na druhou stranu otec snese cokoli, protože vůbec nemá čich. Máma je šťastná, protože se může zlejvat čím chce a otec neřekne ani ň :)

Silis 27.3.07 13:42

opravuji - z těchto DVOU vůní, ne z těchto SVOU… a ještě mě tak napadá, stalo se vám někdy, že jste si žárlivě střežily nějakou „svou“ vůni? Kterou jste si poctivě vybraly a pak ji podle vás chtěla třeba vaše kamarádka nebo matka? A vy jste za nic nechtěly, aby voněla stejně jako vy?

Lucka 27.3.07 14:51

Silis: tak to znám :( někteří prostě neberou vůni jako něco, co dotváří individualitu toho kterého člověka, ale prostě jen jako způsob, jak příjemně vonět - a pak jim nevadí, že budou vonět jako kamarádka nebo kolegyně od vedlejšího stolu. Stalo se mi, že se mě na mou vůni zeptala právě kolegyně v práci. Jen zeptala a pochválila, nic víc. A pak najednou s ní přišla, pořídila si jí taky. Koukala jsem jako blázen, já bych si tohle nikomu nedovolila udělat (aspoň se mohla zeptat, jestli mi to nevadí…). Vůni jsem přestala používat, ona jí používala ještě asi dva roky a byla z ní nadšená. Vlastně už ani dnes nevím, co bych řekla známé, kolegyni, kdyby se mě ptala na mojí vůni, ale asi něco jako: promiň, neřeknu. Mámě a blízké kamarádce bych název vůně řekla, ale zároveň jim řekla i to, že nechci, aby měli stejnou, ať to respektují.

Ada 27.3.07 20:36

Já žárlivá nejsem :) Naopak bych byla nadšená, že se někomu moje vůně líbí tak, že ji chce nosit taky. Kromě toho střídám víc vůní, tak bychom se asi často ve stejné nepotkávaly. S mámou máme poměrně rozdílný vkus, takže tam to nehrozí, ale o několik vůní jsme se taky podělily (5th Avenue, DKNY Women, Noa Perlé) a nosíme je obě.

Gazelka 30.3.07 08:53

Mužům......Lacoste Pour Fmme a hodně mi chválili DG L. Blue…ale už ji nepoužívám. Ale hledám náhradu .

Lucka 30.3.07 10:20

Gazelka: s tou Lacoste pour femme mě to malinko překvapuje, neřekla bych do ní, že se bude líbit mužům,vida.

Měla jsem s touhle vůní včera takový zvláštní zážitek. Obecně vůně Lacoste mě moc nalákají, ale na tuhle jsem slyšela chválu, tak jsem jí zkusila. Na začátku dobrý, ale během hodiny ma nejednou silně začala připomínat mojí základní školu. Tak jsem začala přemýšlet a došla jsem k závěru, že nějaký podobný typ vůně asi používaly učitelky na ZŠ… No už kvůli tomu mi vadi. Ta asociace s ženami neurčitého věku, usedlých a oblečených do nevýrazných neforemných oděvů je pro mě příliš silná. Holt, síla asociací… ale i tak mi ta vůně přijde malinko usedlá. Nemyslím tím, že se hodí pro starší uživatelky. Prostě zdá se mi usedlá pro kohokoli. Ale to je opravdu jenom můj názor, nechci se nikoho dotknout ;)

Gazelka 30.3.07 10:37

Lucinko v pohodě. Když jsem Lacoste Pour Femme zkoušela poprvý, také mě neuchvátila. Pak jsem na jedné dívce ucítila nádhernou vůni a zeptala jsem se , čím tak krásně voní.......a bylo to. Jaké vůně Ti muži chválí?

Lucka 30.3.07 10:47

Gazelka: můj přítel mi nechváli nic, zdá se mi vůňo-slepý ;) ostatní muži mi chválili Eclat d´Arpegé, a to šíleně. Jinak já používám takové ty hodně svěží vůně, se zeleným čajem, protože 98% parfémů mi vadí a dělá se mi z nich špatně. Teď mám zrovna takové období, že podnikám výlety po parfumerkách, jestli bych přece jen objevila ještě nějakou jinou, kterou bych snesla. Tak uvidíme.

Gazelka 30.3.07 11:04

Můj muž chválíl Dolce Gabanu.....a chválí i jiné. Ted chci na léto novou vůni, ale pořád nevím jakou .........poradíš?

Ada 30.3.07 11:09

S letní vůní počkejte na Lanvin Eclat d'Arpege Summer, podle složení by se mohl líbit i fanynkám Light Blue…

Lucka 30.3.07 16:30

Gazelka: Já nejsem dobrý rádce, mě je ze všech vůní zle. Ale co jsem slyšela, co si tak lidi chválí na léto: Into the Blue od Escady, Sea and Sun od Salvadora Daliho, některou z těch ovocných od Salv. Ferragamo (Dream, Shine a ještě něco). Ale ten letní Lanvin fakt nemusí být špatný, já se na něj těším…

Maty 30.3.07 17:08

Tak manželovi se líbí Sun od Jil Sunder a mně se vyloženě protiví..Nevím čím to je,ale mám v okolí muže kterým se na ženách líbí výraznější a sytější vůně.Z těch svěžejších měl úspěch Clinique Happy To Be a pak jednoznačně Premier Jour od Niny Ricci.

Jitka 1.4.07 15:25

Řekla bych, že kombinace jasmín + růže potěší každého muže.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek