Jakou kabelku k bílému koženému saku ?!

Kerze 03.01.09 12:39

Jakou kabelku k bílému koženému saku ?!

Kočky, vytvořila jsem si problém - včera ve slevách jsem neodolala a koupila si na jaro bílé kožené sáčko - krásná jemná kůže, kvalitní zpracování, fakt super - i manžel ho schválil… Hned doma jsem vyzkoušela různé varianty kombinací - a celkem se mi hodí ke spoustě věcí akorát mne zarazila jedna věc - nějak nemůžu dobrat kabelku :cry: Jaké kabelky se nosí ke koženým sakům a bundám ? Taky kožené ? Stejná barva ? Nebo jiná ? Můj univerzální vak LV tentokrát moc neboduje :cry: Poraďte…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Oleka 03.01.09 12:44

Kerze, osobně volila bych barvu kabelky spíš v souladu s botami :)

klubko 03.01.09 12:45

Gratuluji! :) Ale bohužel moc neporadím, řekla bych, že ke kůži taky kůži a k bílé kůži taky bílou kůži, ale fakt nevím, chtělo by to vyzkoušet v obchodě s tím sáčkem. Jinak já si taky teď pořídila krásný klasický černý kožený kabát. Mám z něj hroznou radost :wink:

klubko 03.01.09 12:46
Oleka píše:
Kerze, osobně volila bych barvu kabelky spíš v souladu s botami :)

Taky pravda :wink:

Oleka 03.01.09 12:49

Mám ráda když se bíla kombinuje s červenou, pro tebe bych také volila k bílemu koženému saku a k barvě tvých vlasů barvu kabelky a bot oranžovou, terrakotovou, prostě klidně bych experimentovala i s víc výraznějšími barvami :).

P.S. zapoměla jsem na modrou námořnickou barvu - s bílou se dobře kombinuje :wink:

Kerze 03.01.09 12:53

Kočky, boty jsou od toho saka hodně daleko, speciálně v mém případě 8) , a mám několik možností - výborně vypadajjí bílo-černé lodičky ( ty jsou k tomu fakt super ), ale jsou i černé kotníčkové, dokonce tmavě hnědé se dají, když mám i hnědé kalhoty, ale mít bílé sako, bílé boty i kabelku ? To vypadá divně, ne ?! Navíc - vlastním bílou koženou kabelku i vak, ale obojí má jinou bílou barvu než to sako…To je na houby - já ho snad půjdu vrátit… :cry:

Kerze 03.01.09 12:57
Oleka píše:
Mám ráda když se bíla kombinuje s červenou, pro tebe bych také volila k bílemu koženému saku a k barvě tvých vlasů barvu kabelky a bot oranžovou, terrakotovou, prostě klidně bych experimentovala i s víc výraznějšími barvami :).P.S. zapoměla jsem na modrou námořnickou barvu - s bílou se dobře kombinuje :wink:
Červená mne taky napadla, ale tu v šatníku vůbec nemám - jsem nápadná i bez nápadných barev… Ani modré moc neholduju. Potřebuju to doladit do barev, co už mám doma - všechny odstíny hnědé a béžové, zelená, + pár kousků černých, pár smetanových, oranžového by se taky něco našlo, ale rozhodně ne boty nebo kabelka…
Oleka 03.01.09 13:10
Kerze píše:Potřebuju to doladit do barev, co už mám doma - všechny odstíny hnědé a béžové, zelená, + pár kousků černých, pár smetanových, oranžového by se taky něco našlo, ale rozhodně ne boty nebo kabelka…

Kerze, tak to bych tedy zkusila souladit barvu kabelky s kalhotami nebo sukni, které budeš s tím sakem nosit , protože vidím to ladění jako : boty - sako , kalhoty (sukně) - kabelka. To by se mohlo zkombinovat.
Vytáhni prostě celou garderobu a zkus si obléknout celá i s těm sakem a ruznými botami - pak bys na tu barvu kabelky mohla přjít :)

Svatka 03.01.09 13:10

Já bych to taky brala podle bot (nevím, jak vypadají tvoje černobílé lodičky, ale teta měla v 60. letech úžasný a k tomu černobílou kabelku), S šedou (takovou tou holubičí si to taky umím představit. Anebo přírodní hnědou kůži? V létě jsem volila boty podle halenky a kabelku podle sukně. A dočkala jsem se pochvaly. Sice se říká, že by kabelka měla mít barvu jako boty, ale proč se nechat svazovat. (Že jo, boty jsou daleko, obzvláště ve tvém případě :lol: )

PaK 03.01.09 13:13
klubko píše:
Jinak já si taky teď pořídila krásný klasický černý kožený kabát. Mám z něj hroznou radost :wink:

Není moc těžký?

chavah 03.01.09 13:14

jak se takové bílé kožené sako vůbec čistí?

klubko 03.01.09 13:39
PaK píše:
klubko píše:
Jinak já si taky teď pořídila krásný klasický černý kožený kabát. Mám z něj hroznou radost :wink:
Není moc těžký?

Kdepak, je bezva :) Není moc dlouhý, je ke kolenům. Ty úplně dlouhé se mi nelíbí, jsou takové „gestapácké“ :lol:

Irena 03.01.09 13:47

Záleží na tom, jak je ta kůže upravená (jestli je lesklá nebo matná) a jak těžce celý kousek působí. Zvolila bych buď měkší kontrast, tedy z barev třeba čokoládovou nebo koňakovou a z materiálů něco do opozice (k lesku mat a naopak) - zbytek přikloněný k jedné nebo druhé barvě. Nebo ladění tón v tónu (je-li sáčko bílé do šeda, pak šedou, je-li bílé do krémova, pak béžovou) - a zbytek zase tón v tónu. Ale jestli to vyžaduje takové dlouhosáhlé úvahy, případně další investice, radši si ho snad vyměň za něco univerzálnějšího.

hakhak 03.01.09 14:33
chavah píše:
jak se takové bílé kožené sako vůbec čistí?

Jsou na to speciální čistící pěny ve sprayi. Taky mám červeno bílou bundu, takový ten motorkářský tip :). Ty spraye prodávají v obuvi i v obchodech s koženým zbožím. Celkem to funguje, ale je potřeba se starat o to průběžně :roll:

1Miru 03.01.09 15:57

Mně se moc líbí kabelky od firmy S. FIORENTINO - velmi kvalitně zpracované,
barevné super(moje barvy) nejen k bílému saku!..,
zasílají z internetového obchodu..
Koukni na ně.. :wink: :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama