Jakou kabelku k bílému koženému saku ?!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
janas 15.1.09 19:12

:D To je tzv. vyvolaná investice! Sako ve slevě - no nekupte to a k tomu je potřeba kabelka za 20 litrů. :lol:

Kerze 16.1.09 10:02
janas píše: :D To je tzv. vyvolaná investice! Sako ve slevě - no nekupte to a k tomu je potřeba kabelka za 20 litrů. :lol:
:D Doufám, že v podobném stylu seženu levnější… :wink:
janas 16.1.09 16:55

Dneska jsem šla Vodičkovou - tam je krám s italskými kabelkami, docela pěknými, tak jsem si Kerze na tebe vzpoměla. Ale takovou, co bych si pro tebe představovala jsem neviděla. Úplně ji v duchu vidím! Větší, měkký vak, šedá, matná kůže (třeba jako pštrosina) a lemy a dlouhé držadlo z kvalitní černé kůže. A cena tak do 4 tis. Tak a sháněj! :D

Irena 16.1.09 16:56
Kerze píše:
Tak nejblíž byla radou zatím asi Janas

On to byl casting… :lol:

Kerze 16.1.09 17:37
janas píše:
Dneska jsem šla Vodičkovou - tam je krám s italskými kabelkami, docela pěknými, tak jsem si Kerze na tebe vzpoměla. Ale takovou, co bych si pro tebe představovala jsem neviděla. Úplně ji v duchu vidím! Větší, měkký vak, šedá, matná kůže (třeba jako pštrosina) a lemy a dlouhé držadlo z kvalitní černé kůže. A cena tak do 4 tis. Tak a sháněj! :D

Zítra se chystám o centra, tak tam nakouknu - díky… :)

Arome elizabeth 26.8.10 16:45

zkuste se inspirovat na www.bandi.cz

Sára 26.8.10 21:03

já myslím, že by k tomu vypadal moc pěkně kabelka v damier azuru od LV - Galiera nebo Stresa a pak taky jelikož jsi vyšší postavy tak určitě i Mahina v šedé nebo hnědé, bílou kabelku bych k bílému saku nebrala, když tak koukám na svoje kabelky tak k bílému saku mám pocit by se hodil i damier canvas nebo Gaucho od Diora v takové té bordó barvě. Aspoň máš důvod si koupit novou kabelku.

Alena 27.8.10 11:46
janas píše:

přesně to sháním už skoro rok a zatím nic :?

Ronna 27.8.10 11:48
[quote:34tz61yz]pštrosina

Tomu se opravdu tak říká?

SandraMala 5.9.19 21:34

Bílé kožené sako jsem si koupila taky a k tomu crossbody kabelku od Calvina Kleina z Differentu :)

Dariss 21.10.19 08:56

Já bych naopak řekla, že boty a kabelka stejné barvy už delší dobu není in. Ale nevolila bych ani bílou. Vzala bych stejný materiál kabelky a na barvě nezáleží:) To určitě nějak sladíte s dalšími kousky oblečení.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek