Jakou máte úchylku?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 Další »
Slimek 4.5.09 18:02

k zelenině a ovoci taky čichám, zásadně nekupuji jablka a jahody, když pořádně nevoní :lol:

janicka24 4.5.09 18:03

Já mám asi úchylku na pořádek…resp.na pořádek na baru v kuchyni…přítel příjde domů a hodí tam 3 telefony,tašku,noviny,brýle,peníze,hadry na židličku,dopisy a je plno…nesnáším to…a pak na oblečení-nenosím jedno tričko ani kalhoty 2×,večer hned házím do prádla :? …Hůře je na tom opět ten můj chlap :lol: nesnáší uplé slipy ani nízké ponožky-zbláznil by se,pořád si musí mazat ruce a mít po ruce jelení lůj,kapající kohoutek by ho zabil,jakýkoliv pro běžného člověka neslyšitelný cvakot v autě ho děsně vytáčí,štve ho,když mám na telce nastavený jiný obraz,než „cinema“…o kvalitě zvuku ani nemluvím…téměř nepouští rádio-má špatnou kvalitu zvuku,nesnáší cedulky na oblečení-ihned stříhá,s každou prkotinou letí k lékaři…tj. už asi nemoc-začíná na H a končí E :lol:

janicka24 4.5.09 18:06
m.mart píše:
xronos píše:
no a potom, dámy prominou … tak očichávám jako správnej chlap oblečení … jestli se dá ještě nosit, nebo je třeba si vzít čisté :D :D :D
má další úchylka - nevzal bych na sebe dva dny po sobě stejné oblečení, pračka je opravdu můj velký „přítel“
m.mart jsi můj člověk…furt peru :lol:
1bludicka 4.5.09 18:10
janicka24 píše:
m.mart píše:
xronos píše:
no a potom, dámy prominou … tak očichávám jako správnej chlap oblečení … jestli se dá ještě nosit, nebo je třeba si vzít čisté :D :D :D
má další úchylka - nevzal bych na sebe dva dny po sobě stejné oblečení, pračka je opravdu můj velký „přítel“

:lol: m. marte..To nás u Tebe nepřekvapuje.. i když se musím přiznat, že taky pořád peru. :wink:

llenni 4.5.09 18:11
m.mart píše:
xronos píše:

Jo … tak to mám taky. A ještě víc než pračku miluju sušičku, nemám ji totiž dlouho a taaak mi ulehčila život, že když jdu kolem ní, pohladím ji, otevřu dvířka a zálibně si ji prohlížím :lol: :lol: :lol:

Fanfan 4.5.09 18:12
1bludicka píše:
janicka24 píše:
m.mart píše:
xronos píše:
:lol: m. marte..To nás u Tebe nepřekvapuje.. i když se musím přiznat, že taky pořád peru. :wink:

I já. Kdyby bylo před barákem asi tak 10×10cm bahna, dítě do něj zaručeně spadne. :roll: Za den klidně dvoje džíny do pračky. :P

1bludicka 4.5.09 18:13
llenni píše:
m.mart píše:
xronos píše:
Jo … tak to mám taky. A ještě víc než pračku miluju sušičku, nemám ji totiž dlouho a taaak mi ulehčila život, že když jdu kolem ní, pohladím ji, otevřu dvířka a zálibně si ji prohlížím :lol: :lol: :lol:

Zálibně říkáš :lol: :lol: :lol: :lol: tak to je fakt úchylné..ale sušičku závidím.. :wink:

1bludicka 4.5.09 18:14

To Fanfan.. tak mu je otoč na druhou stranu :-) můj syn by to jistě nepoznal. :lol:

m.mart 4.5.09 18:18

kupodivu se mi dnes ani neškytalo :lol: :lol: :lol:
ad moje úchylky: dělám to všechno sám, od druhých to nevyžaduju, stejně by to nikdo neudělal tak dobře jako já :lol: (kdysi mi mamka chtěla udělat radost a vyžehlila mi - chuděra myslela, že ji odvezou, když jsem to začal přežehlovat a přeskládávat)
A hlavně z toho nedělám žádnou vědu a netvrdím, jak mě ta péče o domácnost zmáhá (jak to dělají některé ženské - nic osobního, dámy) :lol:

llenni 4.5.09 18:19

No… zálibně.. :lol: . Jakože se mi líbí… jakože mi dělá radost :wink: . To snad není úchylka, ne … ?

Já jsem takhle prdlá často… něco si koupím a pak si to doma prostě pořád prohlížím a raduju se z toho - oblečení, kabelky, boty, mobil, vůni… Ale třeba i nábytek, povlečení, vybavení do bytu.. :wink:
Manžel tomu říká, že se „kochám“.
Třeba, když mi přijde nová vůně, která se mi fakt líbí a já se jdu dívat třeba na televizi, beru ji s sebou do obýváku, dám ji na stolek a občas si ji vezmu do ruky, přivoním… :oops:.

Občas si nějakou, která mě fakt chytne dávám třeba i na noční stolek. Mám se nad sebou zamyslet??? :conf:

1bludicka 4.5.09 18:21
m.mart píše:
kupodivu se mi dnes ani neškytalo :lol: :lol: :lol:ad moje úchylky: dělám to všechno sám, od druhých to nevyžaduju, stejně by to nikdo neudělal tak dobře jako já :lol: (kdysi mi mamka chtěla udělat radost a vyžehlila mi - chuděra myslela, že ji odvezou, když jsem to začal přežehlovat a přeskládávat)
A hlavně z toho nedělám žádnou vědu a netvrdím, jak mě ta péče o domácnost zmáhá (jak to dělají některé ženské - nic osobního, dámy) :lol:

Přesněěěěěěě taky si myslím, že to nikdo neumí tak dobře jako já. :wink:

1bludicka 4.5.09 18:23
llenni píše:
No… zálibně.. :lol: . Jakože se mi líbí… jakože mi dělá radost :wink: . To snad není úchylka, ne … ?

Já jsem takhle prdlá často… něco si koupím a pak si to doma prostě pořád prohlížím a raduju se z toho - oblečení, kabelky, boty, mobil, vůni… Ale třeba i nábytek, povlečení, vybavení do bytu.. :wink:
Manžel tomu říká, že se „kochám“.
Třeba, když mi přijde nová vůně, která se mi fakt líbí a já se jdu dívat třeba na televizi, beru ji s sebou do obýváku, dám ji na stolek a občas si ji vezmu do ruky, přivoním… :oops:.

Občas si nějakou, která mě fakt chytne dávám třeba i na noční stolek. Mám se nad sebou zamyslet??? :conf:

Néééééé Lůůďo, tvůj problém je naprosto normální :D :D jako bych se viděla.

viky 4.5.09 18:23

Ilenni: To dělám taky. Není nad parfémové mazlení.. :heart: :heart: :D

Fanfan 4.5.09 18:25
1bludicka píše:
To Fanfan.. tak mu je otoč na druhou stranu :-) můj syn by to jistě nepoznal. :lol:

Tak to můj ano. :!: :lol: Ten si oblečení kontroluje… Doufám, že neroste do Martovy podoby, to bych se postupně nechytala… :lol:

1Miru 4.5.09 18:25

…s tím „kocháním“ to mám taky…!
a u vůní - mám je naproti posteli na komodě…,
takže s pohledem na ně usínám i vstávám…,
a během dne zajdu do ložnice…

• někdy se „jen“ pokochám..,
  • někdy (často) i přivoním… :P
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 Další »
Váš příspěvek