Jakou máte úchylku?

1bludicka 4.5.09 19:04

Doufám, že to slovní hříčka nebyla předem promyšlená. :lol:

viky 4.5.09 19:04

Tak to bude jistě poučné.. :D.

1bludicka 4.5.09 19:05
Fanfan píše:
1bludicka píše:
Včera prohlásil, že Václav II zavedl penis s názvem Pražský groš..vykulil oči, já jsem se zděsila a on se opravil na peníz. :wink: co mne ještě čeká?
:lol: :lol: :lol: no, v tomto případě by za groš kudla asi nebylo nic, čím by Václav vstoupil do dějin… :lol:

Musíš se obrnit pro dny příští :-D barvy jsou začátek.

m.mart 4.5.09 19:05
1bludicka píše:

kolik je mladému? (učí se to vlastivědě ve čtvrté a pak v dějepise v sedmé)

Fanfan 4.5.09 19:07
m.mart píše:
A proč by Václav II. nemohl svému penisu říkat Pražský groš? To byste se divili, jak tomu někteří říkají! Příští týden dělám pobyty pro osmáky, tak vám nějaké názvy napíšu, každoročně mě překvapí něčím novým.

No, nevím, ale nepřipadá mi, že by nějaký muž snad pyšně nazýval svůj penis groš… Ač tomu říkají všelijak… Ale fakt je, že nějaký rozsáhlejší průzkum jsem nečinila… :wink:

Fanfan 4.5.09 19:08
1bludicka píše:
Musíš se obrnit pro dny příští :-D barvy jsou začátek.

no, to tuším… vzhůru k radostným zítřkům… :wink:

1bludicka 4.5.09 19:08
m.mart píše:
1bludicka píše:
kolik je mladému? (učí se to vlastivědě ve čtvrté a pak v dějepise v sedmé)

Je ve čtvrté. Vlastivěda je v pohodě, ale ta čeština, to je něco příšerného. Nemá absolutně cit pro ten jazyk.

m.mart 4.5.09 19:09

Bludičko, to se poddá. Věř a víra tvá tě uzdraví. :lol:

1bludicka 4.5.09 19:12

:lol: ztrácím naději. Ale kdo je dokonalý?

m.mart 4.5.09 19:13

Nikdo. Naštěstí. Jinak by na tom světě byla nuda.

daniela 5.5.09 20:28

Ještě k pořádku a čistotě: manžel nosí brýle a nesnáší, když mu na ně někdo sáhne, třeba aby mu je podal, to si pro ně radši dojde sám. Dokáže si je čistit v koupelně teplou mýdlovou vodou, s následným foukáním, aby odstranil kapky vody bez (chlupatícího) kapesníku nebo utěrky, klidně čtvrt hodiny. Na druhou stranu znám lidi, kteří mají brýle pořád špinavé, ehm ehm, a ani jim to nevadí :D

viky 5.5.09 21:12

Ten můj si také potrpí na perfektně vyleštěné brýle. Nesnáší, když mu o ně jenom zavadím a udělám malinkatou šmouhu. Ale jednou si dal asi tak 6-7 piv a odešel na WC. Udělala jsem mu na skla dva obří otisky palců. Přišel, nasadil brýle a ničeho si nevšimnul.. Musela jsem se smát. Nechápal..
Jak málo stačí k zatemnění zraku (mozku) :).

daniela 5.5.09 22:03

Jo, pivo tak funguje… a nejlepší je, když pak usne s těmi brýlemi na nose :D

Elvira 9.5.09 13:52

Musím mít na sobě všecko barevně sladěné, jinak bych snad nevyšla z domu. I když výjimkou je spodní prádlo, to občas nemám barevně sladěné s ostatním oblečením :) Bohužel to mám tak i o prázdninách, když jdu třeba do lesa, kde vím, že nikoho nepotkám. Vím, takto to má víc lidí, ale připadá mi, že to mám až nezdravě :roll: No kdyby to nebylo nic horšího :)
A jako učitelka ve školce samozřejmě sleduju dětičky a držím se na uzdě :)

Taky jsem dělala uvaděčku v Národním a měla bych cuky vychovávat některé diváky (třeba když konzumují řízek v první řadě na 1.balkoně Národního…to je mazec…no byl by to mazec i v kině :):evil:

barbucha 9.5.09 14:26
m.mart píše:
janicka24 píše:
m.martíku…jako to opravování…jestli to není drobná úchylečka z povolání :lol:
Jasně, že je! Ale to jsem taky zdůraznil! A všichni tady už to o mně ví, někteří mě za to nenávidí. :lol:

Já myslela, že to všichni vědí :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 Další »
Váš příspěvek