Jakou máte úchylku?

llustrnka 13.6.14 22:53

tak ja sa vám priznám so svojou úchylkou - pramení z povolania… keďže som hudobníčka, hocijaký zvuk analyzujem - aké sú tam intervaly, harmónia, tónina…(dokonca aj kým čakám na hovor alebo pípanie mikrovlnky) a často v duchu pohybujem prstami a hrám si to akoby na klavíri.. čistý chaos, kvôli tejto úchylke častokrát nevnímam okolie :oops: a nedá sa to vypnúúúúť!!!

bab58 14.6.14 10:00
@mirajo píše:
@Unseen Jsem na tom podobně. Odstřihávám cedulky z oblečení. Ale úplně důsledná nejsem. :D

A to já zase důsledná jsem, kde nejde odstřihnout, opatrně ji odpářu :) , a stejně jako @Unseen odlepuji nevzhledné polepky a jsem příšerně naštvaná, když některé drží jak helvetská víra. Jediné etikety, které mi nevadí jsou na parfémech. Další mojí úchylkou je očichávání, i sebelákavější tovar jsem schopná zavrhnout pokud nelahodí mému nosu.

Rosa N. 12.2.15 08:53

já bych chtěla mít ocásek. Nemyslím, že bych ho pánům záviděla, jak se domnívá Freud. Ale myslím normální ocasek, který se dá nostit třeba nahoru (nahoru místo nosu) prostě mi to zakončení páteře takto přirozeně vyústěné nějak chybí. Dokonce jako dítě jsem si myslela, že tak (jako po světě třeba někde běhá moje zatajené dvojče - neběhá! (třeba jen chodí :mrgreen: ) , že mi v porodnici upajcli ocásek. :lol:
V práci se to projevuje asi tak, že jsem pěkná vopice. :D :dance:

@llustrnka To je krásné! To bych taky chtěla umět. :) Tím pádem i skládáš ne? Jestlipak třeba i pocity se Ti vybavují někdy takto?

Máte nějakou úchylku (i mimo deformací z práce) nebo fobii nebo jen neobvyklé tajné přání?

Příspěvek upraven 13.02.15 v 09:37

• Citovat
  • Nahlásit
dzona 12.2.15 09:16

@Rosa N.
Liščí? Jsi Léna Brauner?

Rosa N. 12.2.15 09:17

@dzona Ne, kdepak! :lol:

Dík, už jsem si ji našla! Nice to meet her! :kytka:
no, kdyby to bylo běžné s těmi ocásky (jako že by to nebyla žádná anomálie, které bychom se divili nebo vysmívali) jistě by se na něm nosily nějaké „futrálky“ jako třeba zrovna ocas liščí. Protože za holý bychom se nejspíš styděli. :D :mrgreen:

To je fajn, že jsi zase tady! Chybělas tu, nejen mně. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
llustrnka 12.2.15 19:13

@Rosa N. skladby mám nejaké svoje, a baví ma improvizovanie - čo je vlastne komponovanie v aktuálnom čase. A áno, keďže intervaly a akordy, hudba vôbec, má veľkú vyjadrovaciu schopnosť, pocity sa dajú hudbou veeeeľmi dobre vyjadriť. Stojí to za to. :D

dzona 13.2.15 09:21

@Rosa N.
Díky, já občas zajdu, ale jen se tiše podívat.
U té Lény mě zaujaly ty modré vlasy. Já jsem chtěla růžové. Jednou se mi to povedlo jako domácí barvící nehoda. Nejlepší barva, jakou jsem kdy měla, nebylo to řvavé, spíš růžový blond. Tak jsem se ptala svého kadeřníka, jestli by to dokázal napodobit. Dokázal, ale musel by nejdřív odbarvovit, pak barvit na blod a pak na růžovou. A po třech týdnech by byly vidět odrosty. Tak jsem řekla, že si počkám, až jednou budu bělovlasá. Řekl, že by to nepomohlo, že i bílé vlasy se musí nejdřív odbarvit. Tak asi nikdy.
Asi takhle bych to chtěla, jako Enie van Meiklokjes.

safík 13.2.15 16:03

Já musím mít skoro všude všechno přesně srovnané uprostřed(polička,parapet atd.)musí i to v oku sedět v rovině.A vše od největšího k nejmenšímu-prostě musí to ladit a sedět ;) Ale po dětech to krapet ustoupilo,nicméně né úplně…

Hermesfan 13.2.15 16:06

@safík že si panna? ;-)

môj syn je taký, občas je to desivé hlavne pre tých čo si na tom nepotrpia

safík 13.2.15 16:12

Ne jsem rak-ale panna je ještě více preciz(znám jednu urputnou) :lol: to bych si i já lezla ne nervy 8) .Doma už si toho ani nevšímají a po malovaní baráku mi manžel trpělivě šoupe nábytkem sem a tam,až mi to sedí-dokáže mě to totiž pořádně znervóznit pokud by to bylo nakřivo.

Rosa N. 13.2.15 19:55

@safík :mavam: Jsem panna a precióza zdaleka nejsem (to jsou jen výjimky v čem jó).
@dzona Ta je ale krásná! ;) To by mě nenapadlo, že může bejt hezkej někdo s růžovejma vlasama, ale jí to fakt sluší.
já zas toužím po dlouhejch vlasech, ale nemám na ně potřebnou kvalitu, tak si aspoň někdy třeba na doma (kvůli sobě, moji chlapi to nemaj rádi /za předpokladu, že poznaj, čím to, že vypadám líp, ono to totiž nejde moc poznat, že nejsou moje/) připnu pod svoje vlasy takový ty prameny (mám umělý, ne skutečný) a připadám si pak mnohem ženštěji. :dance:

Hodně lidí se myslím štítí ustřižených vlasů. Je to něco hodně osobního jako se příčí člověku půjčit si cizí kartáček na zuby nebo kalhotky.

Příspěvek upraven 21.02.15 v 01:30

• Citovat
  • Nahlásit
savabi 14.2.15 20:24

nerada odcházím od „neuklizeného“ pracovního stolu, při věšení prádla používám na daný kousek stejně barevné kolíčky, svůj zubní kartáček si ukládám do své skříňky v ložnici (ve zvláštním futrálku), nikoli v koupelně společně s ostatními a další milé, leč vcelku nevinné úchylky jsou součástí mne samé :D

VENDY8 20.2.15 17:20

@Rosa N. : Pánové ho můžou také nosit směrem nahoru.

• Citovat
  • Nahlásit
VENDY8 20.2.15 17:21

Já jsem strašnej úchylák.

• Citovat
  • Nahlásit
Rosa N. 20.2.15 17:34
@VENDY8 píše:
@Rosa N. : Pánové ho můžou také nosit směrem nahoru.

Nebo taky ne.

Venda zpívá:
Klobouček na stranu,
každého uhranu.
každého dostanu,
ráno si přivstanu.

Příspěvek upraven 20.02.15 v 17:35

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek