Jakou máte úchylku?

VENDY8 20.2.15 17:34

@Rosa N. : O jednom vím určitě, ale nemůžu reprodukovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Rosa N. 20.2.15 17:38

@VENDY8 Vzpomněl si na podpis a dal nás na odpis. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
VENDY8 20.2.15 17:42

@Rosa N. Takže víš. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Rosa N. 20.2.15 17:50

@VENDY8 Dýchat smíš?

• Citovat
  • Nahlásit
VENDY8 20.2.15 17:54

@Rosa N. : No já právě nevím.

• Citovat
  • Nahlásit

Devět let jsem pracovala v malé firmě, patřící německému majiteli. Pedantu. Přísně se dbalo na úpravu, korespondenci tištěnou na krásném hlavičkovém papíru s vodoznakem, následně posílanou faxem. Dopisy musely mít přesný řád, a běda, jak text odskočil byť jen o půl milimetru - náš chlebodárce tento velký prohřešek vždy neomylně vypátral, jako by měl místo brýlí mikroskop. Excelové tabulky musely mít též naprostou dokonalost, šanony bývaly postaveny v policích tak, aby ani jeden ani kousíček nepřečníval. Jejich šítky byly naprosto identické, samosebou tištěné na počítači.
Někomu to mohlo připadat jako peklo, ale já si v tom tak po třech letech začala opravdu libovat…
Teď jsem po mateřské nastoupila do nové práce, kde je vše úplně opačně. „Dopisy“ se zasílají pouze mailem, pokud možno ve stručné formě a bez ladu a skladu. Pravda, tady není na „zbytečnosti“ čas, ale já osobně si nemohu odpustit alespoň odskočení mezi pozdravem, oslovením a vzkazem. Možná se ze mne časem též stane takový „korespondenční barbar :lol: ,pomalu už si na ledabylost zvykám, co mne ovšem stále dohání k šílenství, je špatně použitá děrovačka a papír v šanonu nakřivo. Hrůza!!! Copak někdo neumí alespoň trošku papír v děrovačce srovnat? Občas to "vyspravím“ další dírkou, ale víte, jak to vypadá příšerně… Tak tedy nevím, co je větší zlo - dvě dírky vedle sebe, nebo naprosto křivě založený papír, co přečuhuje a mačká se? :lol: :lol:
Ale jinak už se pedanství pomalu zbavuji. Ono s malým dítětem je opravdu těžké mít vše tip ťop. A navíc si myslím, že například než vyleštěné kohoutky od vany je důležitější se jít s malým prckem provětrat ven. I když mne ty kohoutky v duchu fakt štvou :lol:

fox 21.2.15 01:07

@Darina Valehrachová Chápu. :D Taky nesnáším nepořádek v papírech a běžnou drobnou „špínu“, korespondenci zvládám slušně, ale člověk si zvykne. Jsou prostě jiné priority. Jedna známá osoba, která povila čtyřčata, říkala kdysi v rádiu (a možná i jinde) památnou větu: „Bordel v bytě, šťastné dítě!“ Hodně se mi ulevilo, když jsem to slyšela.

ijáček 21.2.15 02:08

S tím uklízením - taky jsem tím posedlá. Nejsem schopná dělat cokoli, pokud nemám uklizené, hlavně nádobí a podlahu. A ano, jsem Panna. Ty prý mají pořád ve všem pořádek, což chápu, že pro mnohé je to samozřejmost, ale u mě je to boj.

Nejhorší jsou dokumenty. Mám tisíc složek, a navíc jednu s názvem „Různé“, kam hážu vše, s tím, že to jednoho dne roztřídím. Už teď složka „Různé“ dosahuje monumentálních rozměrů a obávám se, že roztřídění už není možné. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Parfum maniačka 28.8.15 00:43

Mám úchylku na mačky. Milujem ich a mám ich no..... všade :mrgreen: :cert:

Daňule89 29.8.15 16:24

@Parfum maniačka
Tak to jsme na tom stejně. Jsem jimi doslova posedlá. :oops:

Parfum maniačka 30.8.15 16:44

@Daňule89 možno sme boli v minulom živote mačkami :srdce: :*

Aniccck 7.10.20 08:23

Zacinam si myslet ze to budou nejake eroticke hracky, kupovala bych to porad :-D

MarkeetB 13.10.20 09:53

Zatim zadnou uchylku nemam, ale je fakt ze se mi zacina dost shromazdovat docela eroticke pradlo :))

Nelly 918 13.10.20 09:57

@Parfum maniačka i já :-) 10 kousků ;-) a zvířátka obecně. A vůně

Aniccck 18.10.20 12:33

Hmmm eroticke pradelko mi ve skrini jeste chybi, myslim ze tohle by ocenil i pritel. A kde nakupujes?

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek