Jakou máte úchylku?

Jitka77 25.9.21 19:49

Onehdy projevila @alibi přání poznat moje hrníčky… dneska jsem konečně nafotila - nevyšlo to moc dobře, ale soustředila jsem se na to, abych nic nerozbila, a když jsem fotky konečně stáhla, byly hrnky dávno uložené a slunko za horama.

Hledala jsem vhodné vlákno, chvíli jsem zvažovala „Co a koho máte rádi“, ale musím si přiznat, že s mými hrníčky (nejsou na fotkách úplně všechny, některé se mi opravdu nechtělo sundávat a umývat) patřím sem :-D

Můj vkus na hrnky je asi podobně pestrý a místy pochybný jako můj vkus na vůně. Mám je ráda. A ano, všechny je potřebuju :-P Když jsme u těch úchylek, hrnek mi musí ladit s barvou oblečení, stejně jako vůně (většinou podle nálady vybírám vůni, podle vůně oděv a podle toho zas hrnek…).

lilithc 25.9.21 21:14

@Jitka77 Krásné. :-) Žádný pochybný jsem neviděla.Taky jsem byla dříve vysazená na hrníčky,vlastně jsem pořád,ale není to kam dávat.Sbírku co jsem měla jsem rozdala a nechala jsem si jen ty,ke kterým mě vážou nějaké vzpomínky.
Ale musím přiznat,že jsem je všechny nevyužívala,tak jako ty. :inlove:
Ale popravdě tolik jsem jich neměla. :-)

Jitka77 25.9.21 21:20

@lilithc Díky :hug: Možná spíš infantilní než pochybný, to je přesnější slovo. Na těch hrníčkách je to líp vidět (některé jsou opravdu dětské). A taky je na nich líp vidět, jak na ně tak koukám, že je to vlastně v pořádku, že ty „málo vytříbené“ lásky jsou nějakým způsobem základní. Prostě puntíky nedám, ať si o mně každý myslí, co chce :andel:

Theaa 25.9.21 21:38

@Jitka77
Hrníčky pěkný :palec:
Ale můžeš mi prozradit, když je ladíš s barvou oblečení, jak to provádíš v praxi? 8-O

lilithc 25.9.21 21:46

@Jitka77 Tak jsem asi infantilní taky. :hug: Zrovna červený puntíkovaný i bílý na stejné fotce se mi moc líbí.

Jitka77 25.9.21 21:52

@Theaa Musí nějak barevně odpovídat nebo ladit… černá s černou, ale třeba i žlutou nebo zelenou, modrá klidně s růžovou a naopak, červená většinou se zelenou, černou, bílou, pískovou - ale ta potřeba červené po ránu je tak silná, že si kafe do červeného hrnku udělám téměř kdykoli, když mám na tu barvu chuť… prostě to vidím. Plus někdy potřebuju co nejmíň podnětů z okolí, to sahám po neutrálních hrníčcích. Ten kameninový s plastickými růžičkami je výborný pro uzemnění, má krásně hrubou texturu, takže ten si beru večer na bylinky, když jsem přes den rozlítaná. Není to pro mě věc přemýšlení, prostě to vidím. Jo a v šípkovém nesnesu nic jiného než šípkový čaj, zkoušela jsem, ale strašně mě ten nesoulad znervózňoval.

alibi 25.9.21 22:25

@Jitka77 no ale to je krásné pokoukání . ta ovce je top . nebo ten světlý s barevnými puntíky :inlove: je jich spousta, po kterých bych sáhla i já. moc pěkná záliba a umím si představit, jak takové chvilky rozšíří spektrum potěšení . hyge :)

Jitka77 25.9.21 22:56
@lilithc píše:
@Jitka77 Tak jsem asi infantilní taky. :hug: Zrovna červený puntíkovaný i bílý na stejné fotce se mi moc líbí.

Ale tak rozumíš, je to takové líbivé a nenáročné ;-) :lol:

Jitka77 25.9.21 22:59

@alibi Světlý s barevnými puntíky je ručně dělaný porcelán, z Fleru, Ema Mamisu tuším (ale myslím, že už není aktivní). Ovce nevím, jestli je ovce, nebo je to pes. Ovcopes. Jsem ráda, že se líbí :hug:

alibi 25.9.21 23:12

@Jitka77 ovcopes :D … tak jako tak, má super tvar a velikost a infantilní obrázek jako bonus :palec:

Theaa 26.9.21 00:40

@Jitka77 Člověče, tak to je vážně asi úchylka. Ale roztomilá. :-D

alibi 26.9.21 09:08

@Jitka77
tyhle točím doma nejčastěji, nejraději mám ten s kočkou. Ale piju z nich většinou vodu, nebo mátový čaj. Jednou za čas bílou kávu. Ještě mám nějaké oblíbence v práci a pak porcelán po babičkách hodný vystavení, zatím zabalený v krabici… hmmm, tak foto z mobilu asi nepřidám :nevim: :pudl:

Příspěvek upraven 28.09.21 v 22:02

Hermesfan 26.9.21 09:42

moja úchylka sú parfémy a cestovanie.

Biely kvet 26.9.21 14:55

@Jitka77 Inšpirovala si ma nafotiť tie moje a uvedomila som si, že tiež asi trpím úchylkou na hrnčeky… :inlove:

Jitka77 26.9.21 15:53

@Biely kvet Teda ale ty jsou :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek