Jakou máte úchylku?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
macska 3.5.09 16:00

Klid, já už jsem klepala i při vycházení ze záchoda.

Taky občas zdravím vrátného špatným pozdravem (třeba dobrou noc ráno) nebo ve špatném jazyce, ale to není úchylka, to je jenom počínající demence.

O žádné nemoci vyloženě z povolání zatím nevím.

Fanfan 3.5.09 16:02

Shanin :lol: digitální váhu s co největší přesností mám taky. :P

chaantal doufám, žes zrovna nepila třeba limonádu, to by noťásek nebyl rád. :wink:

viky 3.5.09 16:07
macska píše:
Klid, já už jsem klepala i při vycházení ze záchoda.

Tak to jsi mě uklidnila.. A řekl Ti někdo:„Dále!“?? :lol:

evik77 3.5.09 16:10

A k těm bankovkám: Taky mi vadí, když vidím lidi při placení vytahovat peníze různě smuchlané z kapes džín. To mám silné nutkání vrhnout se po nich (po těch penězích - ne lidech) a začít je rovnat. Ale uvědumuji si, že by to vypadalo dost divně, kdybych lidem rvala peníze u pokladen z rukou, uhladila je a pak vrátila. :roll:

viky 3.5.09 16:12

evik 77: Představa zmuchlaných peněz mě také znervózňuje :twisted:.

WildOrchid 3.5.09 16:31

driv se mi hrozne libily takovy ty penezenky do zadni kapsy. Jednu takovou jsem dostala od taty, tak jsem ji i nosila, ale penize jsem vzdycky mela v predni kapse, aby mi je nekdo neukrad :lol:

penezenka v zadni kapse se krade hrozne snadno. Od ty doby proste vim, ze penezenka neni nic pro me. Radsi nosim vsechno po kapsach.

No a ted k mojemu poznamenani. Na zily se lidem divam uz z doby kdy jsem kazdy rok lezela cca mesic v nemocnici na kapackach- to mi bylo 9 let zhruba. Od ty doby taky vznikla moje touha jit na zdravku nebo na medicinu. Nepustilo me to doted, i skoropriteli porad hladim zily v loketni jamce, a kdykoliv najdu nejakou dalsi vystouplou tai ji musim pohladit. Prvni myslenka pri pohledu na zily v loketni jamce je vzdycky na jehlu - ze bych si to chtela zkusit napichnout.
Z mediciny jsem byla poznamenana docela dost. Na pitevne jsme videli cloveka svlecenyho z kuze, zkoumali jsme svaly a tak.. pak jsem s kamaradkou sla do obchodu, koukam na hovezi a rikam - to vypada uplne jak gluteus maximus - no, ona ze me nemohla. doted to vypravi vsem svym znamym.
Bejvalej pritel se mohl zblaznit, kdyz jsem si hrala s jeho koulema, a pak mu zasnene rikala kolik to ma vrstev, a ze mam skoro chut si to rozriznout a podivat se na ty kulicky uvnitr - ale neudelala bych to, fakt ne.. na to jsme meli mrtvolky na pitevne :lol:

Kdyz mam v ruce neco co primo padne do dlane, a je to meky, vzdycky si vzpomenu na resuscitaci mysi a zacnu tomu automaticky pumpovat „srdce“. Nejabsurdnejsi pripad neceho mekkeho co padne do dlane si snad umite predstavit..

Dal me poznamenal i matfyz, ale to myslim bylo i driv nez jsem na tu skolu sla.. kdyz jedu tramvaji nebo tak neco, kdyz proste nemam co delat, neceho si vsimnu a zacinam premyslet jaka je pravdepodobnost ze to a to.. pocitam kolik listu asi ma strom kdyz vetvicka ma 5 listu..
Co se se mnou tahne cely zivot je logika. Nekdo rekne vtip, a ja misto abych se zasmala, zacnu ho rozebirat do detailu a vytykat mu nelogicnost - atuomaticky, nepremyslim nad tim ze to mel byt vtip, proste to beru jako ze to nekdo rekl, tak to musim vyvratit kdyz to je nelogicky.
No a dalsi vec, ze vsechno pisu v bodech.

Poznamenalo me i vzpirani. Kdyz jsme michali beton, lopatu jsem zvedala jako bych delala „mrtvy tah“ = zvedani cinky. kdyz jsme hazeli drevo na hromadu, mela jsem to jako hod medicinbalem = hazela jsem to pres hlavu za sebe..

chaantal 3.5.09 16:45
Fanfan píše:
Shanin :lol: digitální váhu s co největší přesností mám taky. :Pchaantal doufám, žes zrovna nepila třeba limonádu, to by noťásek nebyl rád. :wink:

Naštěstí to byla jen Bonaqua :D

Můj kamarád zase totéž dělá se zapalovači, jak si ho někdo nehlídá, šup a je v kapse :lol: Ty jsi tedy lékárnice Fanfan? To je moc fajn povolání, v lékárně to tak nádherně voní…

jitka006 3.5.09 17:12
Barbarra píše:
Zuzek píše:Nejvíc úchylná jsem na prádlo, miluju žehlení a dokážu si s tím vyhrát, všechno musí být tiptop, perfektně vyžehlené, poskládané, na komínkách.
Jsem trochu jako Monica z Přátel :oops: . Oblečení mám v komíncích srovnané podle barev a druhu (trička, svetry…), dokonce mám černé svršky navěšené na černých ramínkách (pak už mám jen bílá :D ) :roll: Ťuk, ťuk, ťuk… :D

Tuhle úchylku mám také, hlavně se jedná o mé hadříky.Pořád je přerovnávám do komínků, kabáty vedle sebe, boty v krabicích, šály podle barev atd. A denně si uklízím kabelku a denně v ní mám zmatek :(

Zuzek 3.5.09 17:13
viky píše:
Zuzek:
Zdravím Tě sestro :D… Jěštěže nemáš Savo i na poličce :lol:.

Taky tě zdravím, koukám, že jsi z Vysočiny, mám tam sestru a neteř.. Jéje, jak mi se stýská, je to tak daleko… :( .

Savo na poličce nemám, ale já ho nemám ani doma, občas čmajznu v práci Presept nebo Medicarine a pak to hážu do záchoda, jednou jsem s tím vytřela chodbu venkovní ( bydlím v paneláku ), nas.ala mě sousedka, tak jsem se pomstila a tbl. do kybla hodila 2 místo 1. Smrad to byl jestě týden, ale já jsem si lebedila, vůně nemocnice mi nevadí, samozřejmě.
Jinač si furt myju ruce, což asi většina zdravotníků. Mám tu potřebu to udělat, i když mi někdo, např. při seznamování, podá ruku.
Myslím, že moje práce mě poznamenala dost
:lol: . Po 1O letech na interně bez přestávky, krom dovolené, mám nárok na to, aby mi je.alo docela slušně.

viky 3.5.09 17:20

Mně „vůně“ nemocnice také nevadí. Člověk si postupně zvykne na všechny možné pachy.. O to větší radost mám, když můžu očichat nějaký parfém :D.

Jo a mytí rukou - to je celkem běžná úchylka.. Nejlépe známých 6 kroků podle návodu, že?

Zuzek 3.5.09 17:24

No jasně, a dodržet těch 30 vteřin na následnou desinfekci :D . Mám ruce jako stará baba, suché, popraskané, ale víme, jak to je, v nemocnici nemá význam se mazat, protože jakmile to uděláš, nejen, že se nevejdeš do rukavic a pak zase myješ, ale zákon schválnosti…někdo zavolá o mísu.

Viky, odkad´ z Vysočiny jsi? Sestra je z NMnM.

Vrzi 3.5.09 17:48

Já mám úchylku už od dětství na krabičky. Jakmile vidím krabičku, lahvičku (nebo flakónek abych byla tematická), plechovku, cokoliv, musím jí otevřít a zase zavřít. Nezajímá mě ani tak, co je vevnitř, ale zkrátka ten proces otevírání :D To je asi taky důvod, proč jsem se rozhodla pracovat v lékárně.

WildOrchid 3.5.09 18:04
Vrzi píše:
Já mám úchylku už od dětství na krabičky. Jakmile vidím krabičku, lahvičku (nebo flakónek abych byla tematická), plechovku, cokoliv, musím jí otevřít a zase zavřít. Nezajímá mě ani tak, co je vevnitř, ale zkrátka ten proces otevírání :D To je asi taky důvod, proč jsem se rozhodla pracovat v lékárně.

no pockej, vzdyt tam se uotviras a uzaviras k smrti! :D

daniela 3.5.09 18:07

Když tě zajímá otvírání krabiček, flakonků atd. tak mě napadá, že určitě jíš čokoládové bonbóny tak, že je nakousneš a zkoumáš jednotlivé vrstvy nebo náplň… i když to se traduje o ženských obecně. Muži prý jedí bonbóny jinak, prostě je celé hodí do pusy.

viky 3.5.09 18:20

Vrzi a kolik toho tak denně vypiješ, když musíš otevřít každou plechovku, lahvičku? :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek