Jakou máte úchylku?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
hafik 3.5.09 18:25

Moje známá pracovala jako servírka a z práce byla už tak zblblá, že když si sedla do taxiku a taxikář se k ní otočil do zadu, aby se jí zeptal, kam chce odvézt, vyhrkla na něj ? " Dáte si? " :D :D

evik77 3.5.09 18:28

No a „dal si“, nebo slušně odmítnul? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanfan 3.5.09 18:34

chaantal,
ano jsem původním povoláním lékárnice. :wink:

Vrzi,
a otvíráš i před pacienty, nebo jen ve volných chvílích vzadu? :wink:

Vrzi 3.5.09 18:35

Daniela, přesně tak… a nejhorší jsou na tohle horalky a podobné sušenky. Naštěstí ale na sladké moc nejsem, a tak se na to okolí nemusí dívat moc často :)

Viky :D

evixx 3.5.09 18:42
Fanfan píše:
Vy máte všechny takové bohulibé úchylky… to já ne. Kradu tužky. :oops:V práci jeden z hlavních pracovních nástrojů, obvykle jsem jich měla plnou kapsu u košile. A protože v lékárně mají podobnou úchylku skoro všichni, prostě jakmile něco dopíšeme, šup s ní do kapsy, protože jinak si ji tam šoupne někdo jiný. A já to dělám i jinde. Seberu tužku pošťačce, řidiči PPL, prostě kdo se nehlásí, má smůlu. :wink:

… chápu, … já beru na co příjdu … s neklidem sleduji, jak se ty noťasy dělají pořád menší a děsí mě představa, až mi jednou vypadne nějaký cizí s tašky :oops: … s klidem také nabídnu návštěvě doma či v práci kávičku - uvařím - prřinesu … vypiju … kolikrát ti dobří, slušně vychovaní lidé ani neceknou … :oops: :oops: … nakonec roztržitost není úchylka, že … :mrgreen:
… zde bych však mohla posloužit svým zaujetím pro výšky … vylézt co nejvýš, postavit se co nejvíce na kraj ( optimálně bez zábradlí ) a pak zálibně hledět dolů, to je pro mě krásný pocit, mám vždy velkou chuť skočit dolů … ne tedy, že by mě nebavil život … spíš mám v sobě hluboce zakořeněný „pocit létání“ … jinak z fyziky jsem měla jedničku, takže to zkoušet nehodlám … ale je to boj :wink:

evixx 3.5.09 18:52

…a prpos, jsou tu nějací „šprckaři ?“ - lidé co si nechávají na věcech ty ochranné fólie … já s jedním bydlím a musím se denně přemáhat, abych je neoškubala ( sic by mě stihl krutý trest ) … trpím při tom pohledu, jako „lupač“ pri pohledu na bublinkovou fólii ( mimochodem, kdysi jsem narazila na stránky speciálně pro tyto „postižené“ :wink: … jsou tam kilometry folií, které po kliknutí na bublinku vydávají autentický zvuk … uááááá )

Vrzi 3.5.09 18:53

… chápu, … já beru na co příjdu … s neklidem sleduji, jak se ty noťasy dělají pořád menší a děsí mě představa, až mi jednou vypadne nějaký cizí s tašky :oops:

:lol: :lol: :lol:

Když ty krabičky znám, tak se ještě udržím, průšvih je, když jde o něco nového.

A v drogeriích ze mě mají taky radost. Než do nějaké vkročím, tak vždy pozorně prozkoumám výlohu, zda tam nemají můj obrázek s nápisem „wanted“ :wink:

viky 3.5.09 18:54

evixx: Hoď sem odkaz. Taky jsem vášnivý lupač :D.

Vrzi 3.5.09 18:55
evixx píše: …a prpos, jsou tu nějací „šprckaři ?“ - lidé co si nechávají na věcech ty ochranné fólie … já s jedním bydlím a musím se denně přemáhat, abych je neoškubala ( sic by mě stihl krutý trest ) … trpím při tom pohledu, jako „lupač“ pri pohledu na bublinkovou fólii ( mimochodem, kdysi jsem narazila na stránky speciálně pro tyto „postižené“ :wink: … jsou tam kilometry folií, které po kliknutí na bublinku vydávají autentický zvuk … uááááá )

To mi připomnělo kamarádku, která má doma v koupelně právě pužívanou zubní pastu v krabičce. :roll: To se tedy s mou krabičkománií neslučuje!

viky 3.5.09 18:57

Vrzi: Vážný prohřešek :twisted: :).

evixx 3.5.09 19:01
viky píše:
evixx: Hoď sem odkaz. Taky jsem vášnivý lupač :D.

http://www.danpat.fi/…plamuovi.swf

nejlepší je „manic mode“ :D …ale mně celkem stačí ty, co v nich chodí parfémy - lupání mám celkem pod kontrolou

viky 3.5.09 19:05

Ááááááách - úžasně uspokojující :lol: :lol: :lol:.

Fanfan 3.5.09 19:10

Evixx,

taky si lupu… :lol: Naštěstí ta lupovášeň nemá znaky nezvladatelné nutkavosti, jinak nevím, do čeho bych motala odstřiky apod. 8)

daniela 3.5.09 19:12

Bublinky jsou skvělé (za chvíli bude na počítači snad úplně všechno :D )

hafik 3.5.09 19:39

evik77 - :D :D :D prý se na kamarádku divně podíval, ona zrudla, omluvila se mu, že je přepracovaná a fičela v taxíku domů :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek