Jakou máte zkušenost s Teta drogerií?

Martin63 10.7.21 01:23

Jakou máte zkušenost s Teta drogerií?

Ahoj, přidávám zkušenost s drogerií Teta. Navštěvuji ji již poměrně dlouho, na cestách ji vyhledávám. Dávám jí přednost před DM drogerií.
Většinou vybírám na místě, někdy pomocí letáku, například na webu https://www.mujletak.cz.
Občas využiji i jejich e-shop. To, když kupuji už vyzkoušené a osvědčené zboží. Například Bruno Banani nebo Chanson d´Eau. Příjemně voní a osvěžuje Element Aqua. Mají toho povíceru. Za mě je Teta drogerie 3,5-4 hvězdičky.

Jitka77 10.7.21 02:42

Špatnou. I když ji mám nejblíž, raději jdu kamkoli jinam. Překombinovaný systém akcí (skvělé, když je otevřená jediná pokladna, čeká u ní pět lidí a paní řeší, jak naplnit kýženou kombinaci produktů v nákupu, aby měla slevu), otrávené prodavačky, které člověku naučeně nutí věrnostní kartu (Copak vy nechcete ušetřit? - Jako čím, že si koupím dva kusy něčeho, co nepotřebuju, protože je to ve slevě?), magazín, výhodnou pitomost k nákupu… Chodím tam jen v případě krajní nouze a nerada. A na link nekliknu, na to zapomeň.

Ježišikriste, to i Drogerie Teta má zapotřebí najímat si tady toho blbečka na reklamu? To zase chtějí, aby se v diskusích napříč českým internetem rozebírala ta jejich ostuda? https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

Kdoví, která agentura se o ně stará, ale tak nějak tuším, že to bude někdo z „rodiny holdingu“… :pudl:

@Martin63 píše:
Dávám jí přednost před DM drogerií.

Mimochodem: na tohle bych si dávala, Martine, v komunikaci pozor. Mohlo by to totiž vyvolat válku s konkurencí a vašeho zaměstnavatele tím připravujete nejen o potenciálního klienta, ale ohrožujete i současnou spolupráci - asi bys Agrofert nechtěl, aby z webů Mafry zmizela reklama DMka, že…za to by vás vedoucí nepochválil. :unicorn:

Verda2 10.7.21 14:53

Mně připadá nejhorší z trojice DM, Rossmann a Teta. Nejmenší výběr, nejvyšší ceny a celkové prostředí se mi prostě nelíbí.

Váš příspěvek