Jakou největší blbost jste v životě koupili

Garfield 13.3.10 16:23

jakou největší blbost jste v životě koupili

Všichni to asi známe, něco se nám líbí, pro něco se nadchneme a pak nám na dotyčnou věc doma sedá prach 8) Tak mě napadlo, po spatření čelenek s jeleny(příznivkyne prominou), založit tohle téma 8) Pochlubíte se, jakou největí hovadinu jste si přinesli domů?
Mezi moje nej kousky patří asi: klobouk - :shock: :roll: , kytara-záchvat chcibýtkytarovýmág, střevíčky na šílených jehlách - záchvat chcibýtdáma, pidišatičky - zhubnu do nich :), hnusná červená kabelka - nedávno nalezena ve skříni, netuším co jsem s ní hodlala provozovat :mrgreen:, etno obrázek - záchvat zařizování pokoje v etno stylu…
A ještě budu dál vzpomínat… 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
melisaa 13.3.10 16:44

Příčesek za 800,– z odpornýho chemlonu či co to bylo.. Měla jsem ho jednou na sobě :mrgreen:

Krepovačku na vlasy..poté, co jsem zjistila, jak je nakrepování celé hlavy časově náročné, jsem ji založila kdoví kam :conf:

A sem tam něco absolutně nenositelného ze sekáče.. Občas tam mají takový extrémnosti, že si nemůžu pomoc a musím je mít.. Že mi z toho všechno leze a nedají se nosit, je už věc vedlejší :whistle:

macska 13.3.10 18:05

červené lodičky, které mi navíc byly těsné (kde ty jenom skončily?)
několik párů obrovitánských náušnic (už mají nové majitelky)
odšťavňovač (vytahuji tak jednou za dva roky, když dělám bezinkový džem)

manolia 13.3.10 18:11

JO,odšťavňovač taky,je fajn,jen si na něj vzpomenout,používám na červenou řepu s mrkví,spousta oblečení a bot,které nutně musím mít,pak přemisťuji ve skříních :mrgreen: ,uvažovala jsem i o dom.pekárně,ale já skoro nepeču,jsem na to levá,tak jsem se přemluvila a kupodivu u i poslechla,další nutné blbosti určitě ještě budou…

evik77 13.3.10 18:14

Také červená kabelka - strašně se mi líbila, jen se mi k ničemu nehodí… Fantastické lodičky na 12cm podpatku - 1× jsem je měla na sobě, bolí v nich nohy… Plno klubek na pletení - v záchvatu, že obléknu celou rodinu do svetrů - pletla jsem cca 1 měsíc, teď po letech už nevím, jak na to. Naštěstí na ně manžel zvrhnul barvu a zlikvidoval je - mohu tedy předstírat, že to byl koníček a ne zbytečné vyhození peněz… Brzo ke zbytečnostem přibude fritéza - manžel po ní touží. Myslím, že ji použijeme tak 2× do roka.

macska 13.3.10 18:17

ano pekárna, o té jsem taky uvažovala, jenže jak nemám v kuchyni moc místa, dopadlo by to tak, že týden by všem lezl domácí chleba i ušima, pak by se pekárna uklidila a vytáhla za půl roku (výše napsané platí pro všechny úžasné strojky do kuchyně).

Inesska 13.3.10 18:36

elipticky trenazer - svoju karieru ukoncil ako neprakticky vesiak na saty, potom som ho darovala mame, aby aj u nej mohol byt super vesiakom
odstavovac - musela som ho mat surne a to hned, normalne sa mi o nom snivalo :lol: …momentalne sa nachadza na skrini v komore, hadam ho este pouzijem, ked sa mi o nom bude najblizsie snivat…

Evelina 13.3.10 18:37

melisa: s tím sekáčem to máme úplně stejně… :D jsou to „originální“ věci, které bych tam nemohla přece nechat, za tu cenu.

  • žehlička na vlasy (i když ty moje žehlit nepotřebujou)
  • 20-ti dírkové steelky, jsou supr, jenže se v nich dost blbě chodí
  • spousta kosmetiky, která mi nesedí (to ovšem bez vyzkoušení nelze zjistit…), tak tu posílám dál, zadarmo samozřejmě
  • některá bižu, bylo to tak hezký, musela jsem mít, i když šperky moc nenosím
Garfield 13.3.10 20:07

Což mi ještě připomíná epilátor a asi 10 lesků na rty, které jsem kdysi postupně nakoupila a pak snad použila naprosto minimálně, protože mě na puse rozčilovaly… :)

Barbarra 13.3.10 20:19
Garfield píše:
Což mi ještě připomíná epilátor

I já. :roll:

macska 13.3.10 21:02

i já :roll:

melisaa 13.3.10 21:07
Barbarra píše:
Garfield píše:
Což mi ještě připomíná epilátor
I já. :roll:

A já po něm děsně toužím!!
Takže už nemám? :conf:

Kámošky mě taky odrazují.. Bolest mi nevadí, vosky taky zvládnu, ale ty neodstraní vše.. :(

Barbarra 13.3.10 21:14

Epilátor taky neodstraní vše. Resp. ne na první, druhé oholení. Alespoň u mě to tak je. Třeba na nohou mám jemné a oholit si nohy s epilátorem byla práce na hodinu. :roll:. Bolest se dá vydržet, ale po nějaké době začne pořádně lízt na nervy.

Žiletkou mám oholeno raz dva.

Garfield 13.3.10 21:15

Ten můj, měla jsem nějaký obyč, taky neodstranil všechno, stejně se s těma nohama nedalo vylézt ven. A pak mi z toho ty chloupky začaly zarůstat a to bylo teprv peklo :evil: Takže mít nohy na půl oškupané a na půl s flekama po zarostlých chlupech, to jsem fakt nechtěla… Bolest mi nevadí, na to si člověk zvykne.

Barbarra 13.3.10 21:22

A zarůstání, to je druhá věc. Já to naštěstí nezažila, epilátor jsem brzo zavrhla. Ovšem kámoška, co ho používala několik let, si způsobila docela problém. Chloupky jí začala zarůstat všechny, zanícovat se, a teď má fakt hrozné nohy. Podle dermatologa to bohužel asi lepší nebude. Ale je to asi výjímečný případ.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek