Jakou vůni jste v poslední době spotřebovali?(i muži)

JosefKamil 11.12.18 15:12

Dopotřeboval jsem své první Timbuktu , naštěstí mám nasysleny další dvě stovky.

Příspěvek upraven 11.12.18 v 17:37

otakara 11.12.18 17:36

@Misha17 aká si pozorná! :-) Áno, z toho menšieho košíčka a funguje to celkom dobre. Nemám veľkú zbierku, ale aj tak, koľkokrát vône som vyberala náhodne, čo sa mi dostalo pod ruku a takto spotrebujem tie, ktoré aj - starnú. Myslím, že aj postupne zredukujem počet a budem neskôr vyberať oveľa sofistikovanejšie. :-P :mavam:

Misha17 11.12.18 18:10

@otakara ja som skusala nejaky takyto system, len zle na nom bolo to, ze najmenej som mala vo flakonikoch ktore som urcite chcela opakovat :-D ale rada by som policku stiahla pod 20 voni :think: musim si najst tiez nejaky system

otakara 13.12.18 04:14

@Misha17 ja to mám, že v menšom košíku mám skôr také zvyškové a po nich sa snažím siahať, ako aj dnes, O de Lancome, ostatné hladím očami a teším sa na ne :inlove: že už čoskoro prídu na rad

vlastina9 27.12.18 08:51

Včera jsem spotřebovala 20 ml flakon Gabriela Sabatini,kterou jsem koupila asi před dvěma lety z nostalgie. :-)

Verda2 27.12.18 15:03

Manifesto, měla jsem celkem 3 flakonky, už asi další kupovat nebudu.

vlastina9 03.01.19 00:31

Spotřebovala jsem 50 ml flakon Cacharel Eden a opakování bude na 100% :-)

Tana1112 08.01.19 08:32

Dorazila jsem odstřik Cassiopea (Tiziana Terenzi). Smutná nejsem, protože ke mně putuje odstřik nový :-) . Snad se jednou dohrabu k celému flakónu, protože je prostě nádherná :srdce: .

Aromaterapie 20.01.19 11:49

Chloe Love Intense. Bude mi chybět, protože je nádherná :cry:.

phulosoraptorka 20.01.19 13:51

Je to smutná bilance, ale za dobu, co jsem tady, jsem spotřebovala jen odstřik Caléche, Lou Lou a L'heure bleu, flakon žádný. (Ach, ta parfémová promiskuita)

Bulgarian rose 22.01.19 14:49

Začala jsem rok velmi silně- dopotřebovala jsem 3 vůně- La Panthere, Ricci Ricci a Angel Eau Sucree 2014. Od posledního mám další balení do zásoby.
Taky padl odstřik La Vie Est Belle.

Opravdu dobrý začátek roku. Nevím jestli dokážu uvidět další 3 dna v únoru, ale určitě se o to pokusím. :andel:

Tanulik 03.02.19 20:17

Tak aj ja sa pomaly dostávam na dno niektorým flakónikom . Podarilo sa mi vypotrebovať Tilleul d´Orsay a aj keď sa mi veľmi páčila , nebudem ju kupovať znova - momentálne ;-) " Odsunula " som k dcére COCO , lebo som ju ozaj nevládala nosiť a tak som si povedala , nech robí radosť tam , kde jej bude dobre :-D . Som skoro na dne s mojou láskou Eau Sublime Rancé a za tou mi bude smutno . Rada som ju používala po sprche vo večerných hodinách , keď som už ostávala doma . Jej jemnosť ma tešila a bolo mi s ňou príjemne . Aj Gardenia od Penhaligon´s mi asi do konca jari skončí a tretí krát nebudem kupovať . Takže sa pomaly dostávam na číslo 12 , čo bol moj cieľ . :-)
P.S. Prosím o pomoc ! Keby sa niekde / v našich obchodoch / objavila Artemisia - Penhaligon´s , prosím, dajte mi vedieť - nie tester . Ďakujem :inlove:

Dayyo 03.02.19 23:34

Za poslední týdny se mi podařilo spotřebovat 30 ml flakonek Mon Guerlain Edt. A už mám nový větší koupený :oops: .S touto variantou jsme si sedly velmi dobře a dostávám na ni chválu.
Dorazila jsem odstřik LPRN Ma Robe Hippie Chic a vidím to, že nutně budu potřebovat flakon :think:
Tak : v podstatě se mi nic spotřebovat nedaří. Co moc nennosím to stále neubývá a co nosím ráda pak musím rychle sehnat nanovo. 8-O

Danilejka 04.02.19 17:29

Velmi rychle jsem spotřebovala odstřik Pure XS for Her od Paco Rabanne. Ta vůně není nijak extra originální, ale cítila jsem se s ní moc příjemně. Dostala na ní několik pochval a tak budu přemýšlet, jestli si pořídím třicítku.

otakara 05.02.19 16:42

tak a dnes je ozaj koniec s O de Lancome - toto bola, myslím, staršia verzia, furt v kondícii, furt dobrá a pre mňa často nositeľná, v zime, v lete

Stránka:  « Předchozí 1 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 Další »
Váš příspěvek