Jakou vůni jste v poslední době spotřebovali?(i muži)

Biely kvet 18.2.22 10:37

@otakara Pre každého je áčko niečo iné… ;-)

otakara 18.2.22 14:46
@Biely kvet píše:

opravujem sa, je to pre mňa áčko :inlove:

Dalia 18.2.22 21:55
@Biely kvet píše:

Přesně tak! ;-)

otakara 23.2.22 12:26

dnes som si vzala zo zvyšku - S. T. Dupont Femme , to bolo skoro ráno, už je poobede a vôňu intenzívne, mocne vnímam. Akurát už nie som tak moc nadšená, ako kedysi, hoci je krásna a ozaj nič jej nechýba. Dopotrebujem a dám príležitosť iným vôňam.

vlastina9 8.3.22 13:32

Spotřebovala jsem 50 ml flakon Angel Muse a další myslím nebude.

otakara 16.3.22 08:22

tak dnes úplne do dna - moja srdcovka Diesel Green Feminine edt - flakón je už v koši na odpad a ani do vialky som si neodložila, nebudem to robiť, minula som, tak som minula, hor sa za inými vôňami!

Bessinka125 16.3.22 09:52

Dneska spotřebuju odstřik Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie EDP. Vůně krásná, ale kvůli slabé výdrži celý flakon nebude.

A tímto se vrhám na systematické spotřebovávání mých zbývajících odstřiků. Ve většině mám už stejně na dně a u většiny mám dávno rozhodnuto, zda chci nebo nechci celý flakonek.

JosefKamil 16.3.22 10:04

GF Ferre Lui-Him
Dopotřeboval jsem tu načatou třicítku a druhou nenačatou schovám, poněvadž se přestal vyrábět a na Ebay se prodává přes 150 $. :-D

otakara 16.3.22 12:40

@Bessinka125 @JosefKamil je to u mňa dosť nešvár, aj keď mám pomerne poriadok a prehľad vo zvyškoch a vzorkách, ale tak som si povedala, že budem preferovať menšie balenia, tie tridsiatečky, aj keď balenia väčšie sa vyplatia viac 8-) . Chcela by som stihnúť"" vyskúšať toľko moc vôní! :-P

Bessinka125 17.3.22 05:59
@otakara píše:
@Bessinka125 @JosefKamil je to u mňa dosť nešvár, aj keď mám pomerne poriadok a prehľad vo zvyškoch a vzorkách, ale tak som si povedala, že budem preferovať menšie balenia, tie tridsiatečky, aj keď balenia väčšie sa vyplatia viac 8-) . Chcela by som stihnúť"" vyskúšať toľko moc vôní! :-P

Já když mi vůně sedne, tak kupuju co největší balení nejenom kvůli nesrovnatelně výhodnější ceně oproti menším balenim, ale i proto, že s aplikací nijak nešetřím a 30 ml bych měla do týdne pryč.

Postupem času jsem snad už doufám :-D vyléčená z nákupů na slepo a snažím se nejdříve opatřit si pár ml na zkoušku. A tak se mi začínají nekontrolovatelně hromadit zbytky vůní. Pár ml na dně 10 nebo 20 ml odstřiků a říkám si, aby se to nezkazilo.

Takže dneska se rozloučím s 28 La Pausa Edt Chanel. A ne, nesmí mi to být líto, stejně se už nevyrábí. Aspoň můžu hledat dostupný kosatec..

otakara 17.3.22 08:34

@Bessinka125 :mavam: :-) úplna pravda, tá cena väčšieho balenia, to áno, po malom balení som nikdy ani nepozerala, to len teraz mám pocit, že mi vlak uteká a aby som toho čo najviac stihla, tak preto to malé balenie :cert: :klaun:

Nelly 918 17.3.22 10:00

Já mám naopak malá balení - 25 a 30ml ráda. Jednak ty flakony jsou většinou mnohem hezčí a skladnější doma i lépe nositelné v kabelce. Ale hlavně mám vůní hodně, ráda je střídám a dost často mě po čase přestanou bavit a hledám zase jiné. Málokdy spotřebuju 100ml. To jen u Chanelu no.5 a pár dalších.

vlastina9 24.3.22 09:50

Joop Le Bain 40 ml flakon. Další nebude bohužel na mě moc nedržel.

Verda2 24.3.22 17:02

My Way…, příště bude Intense :-)

Bessinka125 25.3.22 07:46

Tak dneska jsem spotřebovala větší odstřik Houbigant Iris des Champs. Celý flakón potřeba nebude. Ale budu pátrat po nějaké pěkné kosatcové vůni.

Stránka:  « Předchozí 1 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 Další »
Váš příspěvek